Výtok v těhotenství. Nedostane mimčo infekci?

misas
3. lis 2006

Ahojky všichni, chtěla bych se zeptat, trpím neustálým výtokem od začátku těhotenství, teď jsem ve 31. týdnu a řekla bych,že je to horší. Můj doktor říká, že to v těhotenství je, ale nevím, bojím se, aby mimčo nedostalo nějakou infekci.A taky mě hrozně při vstávání nebo delší chůzi bolí třísla,udělá se mi tam i boule, to prý také nic není, tak nevím čemu mám věřit. Předem díky.

maxinkaa
16. čer 2016

@azalka123 Já mám takový skoro celé těhu a dle doktora to nic není.

azalka123
16. čer 2016

@maxinkaa dobře, děkuju

carlaa
11. črc 2016

Ke konci těhotenství mám bílý vytok, uvnitř i tvarohovity, nesvedivy, myslela jsem, že je to OK, ale gynekolog mi rekl, že to je potřeba prelecit, jedná se o zánět pochvy, který neohrozí mimco, ale pochva je méně pružná a pri porodu by se mohla více poškodit. Dostala jsem na to cipky, které jsou i volně prodejné. Takže holky nepodceňte to a radši gynekologovi nahlaste

wampzee
11. črc 2016

Ano..urcite prelecit.pri porodu jinak hrozi vetsi mnozstvi poraneni...

leona072
14. pro 2016

Ahoj, já celou dobu nic až od 6.měsíce mám výtok (světlý aý nažloutlý), nejdříve mi doktorka předepsala Clotrimazol, chvilku to přestalo ale pak se to objevilo zase. Poté mi předepsala boraxové globule zase na chvilku se to uklidnilo a ted mi přijde že to je tu zase, používám intimky každý den, bavlněné kalhotky, nesedám si na prkýnko na WC, teda krom doma. Už nevím co s tím...neporádíte ?

carlaa
14. pro 2016

Mně se vytok taky objevil znovu, takže sem si koupila další plato globuli, ale už sem je nestačila douzivat, protože sem pak už porodila. Takže jedine užívat pořád dokola, ale každopádně bych došla na gyndu, doktoři by Ti měli poradit nejlépe

heduskak
24. led 2017

Ahoj holky v patek jsem mela na papiru ruzovou skvrnu na papiru asi 3x za sebou (uhnizdovani asi) a od ty doby mam porad bílý výtok, je možné že by to bylo těhu a mela jsem vytok hned takhlr uplne od zacatku? U syna mi zacal az nejak pozdeji. Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru