Z bradavek mě vytíká tekutina. Jedná se o problém?

janesm
18. srp 2007

Ahoj těhulky chtěla jsem se zeptat už asi od 20tt mě vytíká z bradavek čirá tekutina někdy je to dos velké množství.Nejdřív to bylo čiré a ted je to mítně zabarvené do hněda,je to niormální nebo se jedná o problém???
Díky za odpověd!!! 😉

gabka.d
11. srp 2008

tak snad ano... snad nemáme problém obě dvě 😖

vrana
11. srp 2008

mně už to z jednoho prsa mělo taky takovou mléčnou barvu...to bude fakt normoš.

annag
11. srp 2008

holky, je to ok, nad farbou a konzistenciou sa netrápte 😉

krista
26. říj 2008

tetadolly • 4d, 27tt • Dnes ve 14:12
ahojik holky, nevím jestli tady to téma už není, ale mám problém, jsem ve 28tt a už dva týdny mi teče mléko, už fakt nevím co stím, správně by se mělo jednat o čirou lepkavou tekutinu, no jo jenže mě se zabarvila do běla a dělá žluté fleky. nemáte s tím některá zkušenost. a přijde mi blbý jít s tím k dr. 😝

micanek • 1d • Dnes ve 14:17
tetadolly ... klid ... to se může klidně stát .... mě to začalo kolem 20t a někomu to začne až po porodu ...dej si prsní vložku a zůstaň v klidu .. jo aono jak to zaschne, tak to zežloutne .... je ale potřeba si často měnit podprsenku. Já pokaždé, když mi něco zůstalo na podprsnce, tak jsem jí hodila hned do prádla ... prsní vložka ti to vyřeší.

krista
29. říj 2008

elkacka • 37tt • Včera ve 20:28
ahojda.. chtela sem se jen optat... jestli nekdo nema zkusenost...jsem 36+6 a z prsou mi docela casto a docela hodne vyteka zrejme ,,mlezivo,, neni to priznak predcasneho porodu?
Dekuji za odpovedi

myschka • 1d • Včera ve 20:33
to se nemusíš bát já musela nosit prsní vložky už od cca 28tt a rodila jsem ještě po termínu 😉 🙂

natali.m • 42tt • Včera ve 20:57
to v žádném případě, já jsem na tom stejně jako myschka a přenáším, buď ráda, budeš mít dost mlíčka.... 😉

elkacka • 37tt • Včera ve 21:17
ufka ufka, to se mi ulevilo..
dekuju)

gabka.d • 40tt • Včera ve 22:07
můžu jen potvrdit, taky mám mlezivo už od cca 25tt 😉

sarkal • 39tt • Dnes v 07:14
Já také a to asi od 5 měsíce a bohužel se malému ještě nechce.......... 😉

evulinkab • 30tt • Dnes v 08:19
no tak mě vytéká mlezivo už někdy od 18tt a tak doufám, že to neznačí předčasný porod

tweetinkapp
31. říj 2008

Tak sa tiez pridavam. Keby to tak bolo s tym predcasnym porodom, tak uz som davno maminka 😀 . I ked tu teoriu, ze potom budem mat dost mliecka by som aj brala 😉

kacka.va
31. říj 2008

já měla taky mlezivo už někdy kolem 6. měsíce. Po porodu jsem ho pak neměla a rovnou teklo mléko.

emjee
1. lis 2008

nikollette • 25tt • Dnes o 19:59
Ahojte žienky.. chcela by som sa opýtat ci je normálne, ked v 6mesiaci som zacala mat taky jemny ako keby vytok z bradaviek.. nie je to ani vytok,ani hnis.. skor to vyzera ako taka vodicka, trosku do bielo žlta..ako take jemne mliecko, par krat za den, par kvapiek..Neviem či je to normálne, alebo či sa mám bat ... Mate s tym niektora skusenosti??? Budem rada, vdaka..

ma.senka • 37tt • Dnes o 20:01
ahoj, nikollette, neboj sa, je to normalne, mala som to aj ja, aj mam. to sa ti tvoria mliecne zlazy, tvori sa ti mledzivko... urcite je to ok.

junovka • 2d • Dnes o 20:11
pri Timke mi zacalo toho straaaaasne vytekat, ze ked to vyschlo na tricku, tak to bolo tvrde ako plech zacalo mi to vytekat, ked som zacala citit prve pohyby a pri Nely mi zacalo vytekat mledzivo hadam uz v 10 tt, ale uz nie tak brutalne

emjee • 26tt • Dnes o 20:12
je to normalne, vola sa to aj kolostrum

munu
1. lis 2008

ja to este nemam.. koncim piaty mesiac pomaly
snad to pride neskor

barag
2. lis 2008

holky i já se přidávám, a zatím vše na kontrolách v naprostém pořádku, sem naprosto uzavřená, CS mám 0, břicho mi netvrdne, a přitom mě už asi 2 týdny teče taky mlezivo, nepravidelně, hlavně v noci, probudím se s kolečkama, ale jak říkám, vše ostatní v naprostém pořádku, ačkoliv zpočátku mě taky napadlo, jestli se tělo něpřipravuje moc brzy, když k tomu přidám ty pekelný bolesti v kříži..

ale na to mi moje doktorka řekla, že je to taky naprosto normální- na ko ve 20 tt 😉

jo a flíčky mi po tom taky zůstavaj, připadám si jak blbec před manželem a stydím se, takže si prostě jen častějc vyperu pyžamo, když už je to moc 😀

amatula
2. lis 2008

ahoj barag na ty flicky si zvykaj,ked budes kojit bude ich viac 😉

majinka1981
17. bře 2012

Jj dneska koukám na triko, že sem hrozný prase, že jsem se zase něčím polila. Ale pak jsem zjistila, že to mám jen na prsou. Tak už jsem taky v přípravě 😀

problem1708
6. dub 2013

Ahojte,nie som tehotná ani nič iné..ale už dlhšiu dobu mi z ľavej bradavky vyteká taký priesvitný žltý výtok ...podoba sa skôr na moč len o trošičku hustejší...mám 19 rokov a neviem čo to môže byť .prv som spozorovala na podprsenke zaschnutý fľak a neskôr keď som si to stlačila vytieklo to...prosím poraďte mi mám isť za gynekologičkou ??

cawes
6. dub 2013

@problem1708 no ja by som isla keby som nevedela co mi z prsa tecie

gabriellka
6. dub 2013

@problem1708 určite ano a čo najskôr. nechcem ťa plašiť, ale z prsníkov ti nesmie nič vytekať, takže čo najskôr na gyndu, pošle ťa na sono a uvidí sa

problem1708
6. dub 2013

@gabriellka a myslíš,že sa to dá liečiť nie že mi niečo je a hlavne aby som bola v poriadku....

gabriellka
6. dub 2013

@problem1708 no tak v prvom rade ja nie som lekár 🙂 možno máš iba nadbytok nejakého hormonu ktorý niečo produkuje to čo nemá a vyliečia ťa jednou injekciou. zájdi k lekárke a zistíš.

problem1708
6. dub 2013

@gabriellka Ja viem,že nie si lekár 🙂 ale tak vieš bojím sa či to nie je vážne lebo hľadala som na nete a všetko o tehotenstve a neviem čo tak ale ja nie som tehotná..A bojím sa aby mi prso neodrezali alebo neviem čo ..

gabriellka
6. dub 2013

@problem1708 a ako dlho už máš tento problém? a tečie ti to každý deň? nie si tehu, určite? ani si nepotratila, alebo nemala si mimomaternicové?
ja to chápem, že sa bojíš, to je normálne...ale myslím že prso by ti odrezali iba v krajnom prípade. poznám prípady ked mali ženy rakovinu a neodrezali im. môže to byť nejaká cista, alebo niečo podobné, ale určite treba vyhľadať lekára...

problem1708
6. dub 2013

Nie už to trvá viac ako 2 mesiace myslím...a nie som tehotná lebo ešte len pred 2 týždňami som prišla o pannensstvo takže určite nie som tehotná..A nie žiadne iné problémy som nemala..myslela som ,že to prestane tak som to neriešila

problem1708
6. dub 2013

@gabriellka Nie už to trvá viac ako 2 mesiace myslím...a nie som tehotná lebo ešte len pred 2 týždňami som prišla o pannensstvo takže určite nie som tehotná..A nie žiadne iné problémy som nemala..myslela som ,že to prestane tak som to neriešila

problem1708
6. dub 2013

@gabriellka si tu ?

gabriellka
6. dub 2013

@problem1708 ano som

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru