Z bradavek mě vytíká tekutina. Jedná se o problém?

janesm
18. srp 2007

Ahoj těhulky chtěla jsem se zeptat už asi od 20tt mě vytíká z bradavek čirá tekutina někdy je to dos velké množství.Nejdřív to bylo čiré a ted je to mítně zabarvené do hněda,je to niormální nebo se jedná o problém???
Díky za odpověd!!! 😉

kachnik
23. pro 2007

Mně pro jistotu neteče vůbec nic 😀 , tak jsem zvědavá jak se rozjedu v porodnici...

certica
23. pro 2007

kachnik, v pohode. ja som mala v prvom tehu tiez az po porode a mlieka habadej.
teraz mi uz asi tyzden trochu vyteka, cize od 24tt

waitinka7
19. čer 2008

Ja som teraz v 37 tyzdni a badam, ako by mi trosku tieklo z bradaviek...taka biela tekutina, nie mliecko. Ale to je asi to mlezivo. Je to uplne normalne podla mna, aj porodna asistentka nam o tom vravela. Len niektorym to zacina tiect skôr, inym neskôr, niektorym vôbec.

ingulka
19. čer 2008

ahojte babenky, aj mne nieco vytieklo z prsnikov, ale bolo to v noci a zobudila som sa nato, ze mam mokre tricko, takze neviem ake to bolo. Teraz sa to uz ale neopakuje.

gabka.d
20. čer 2008

Ahoj, mě taky vytéká čirá tekutina, vložky do podprsenky už mám doma, ale zatím je toho malinko, tak mi slouží odličovací tampony, napřed jsem si dávala kolečka, ale přišla jsem na to že oválky jsou lepší, když se trošku pohnou, tak stále plní svůj účel... 😉

tanitta
20. čer 2008

Ahojky ...
ja som v 13tt a mlezivo pozorujem z prsnikov uz 2tyzdne... je to normalne tak skoro??

konja
20. čer 2008

Ahoj tanitta , já myslím, že určitě. Mě také vytéká mlezivo zhruba od 17tt, hlavně v noci, kolikrát se probudím tím, že ležím na mokru a studenu. Je to nepříjemné, ale normální. U prvního těhotenství jsem měla to samé.

lanka
20. čer 2008

Škoda že jsem na to téma nenarazila dřív....
Nicméně ptala jsem se Dr. - tvrdil že dokud výtok z prsou není krvavě zbarven - netřeba si dělat obavy 😉

petrzalkaa
24. čer 2008

ahoj žienky,ja som to tiež práve zistila,že mi po stlačení vyteká mlezivo z oboch prsníkov v takých kvapkách. Mešká mi ms 6-ty den a mám pocit,že som tehu,ale bola som u lekára,zatial nič nevidel iba vysokú sliznicu....Je to možné? mali ste niektorá mlezivo hned v prvých týždnoch tehotenstva????Dakujem za odpoved

evulinkab
7. srp 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že mi ted v 17tt už začalo vytékat mlezivo???Dnes jsem citila mokro v podprsence a když jsem se pak podívala, tak jsem měla ještě i kapičku na bradavce.Není na to moc brzy?

micanek
7. srp 2008

evulinkab: Mě to začalo ve 20tt takže klid. Je to uplně normálka .... navím zda je to tím, nebo ne ... ale teď mám spousty mlíčka pro mího drobečka a začalo mi týct už první den.

sixinka
8. srp 2008

zienky,.. ja som v 13 tt a z bradaviek mi skor stale nieco trci nez vyteka. akoby sa nolupovali alebo co,... no. neviem. je to nechutne. raz je tam toho viac, inokedy menej.

stvura
8. srp 2008

No ja pomaly pred "rozpadom" a veru nic mi netecie...kedy sa to medzivo vobec ma objavit?

gabika24
8. srp 2008

ahojte. evulinkab mne to začalo ešte niekedy skôr, už si nepamätám presne,možno v nejakom 9-10tt. niekedy ma to až štípe, tak si to trochu stlačím a uľaví sa mi.

moncicici
8. srp 2008

ahojte,mne od vcerajska tecie mlezivo

petule.h
10. srp 2008

mlezivo mi začalo téct vždy po porodu a barva je spíš do žluta...asi někomu může začít téct i dřív, nikdy jsem to neslyšela,ale pokud to tady píšete, tak to asi tak je...každopádně vím, že hned po porodu mi dítě k prsu dali a ono se chytlo a pak začalo tak 2 dny mlezivo a 3 den teprve mléko...

sylvar
10. srp 2008

mě teklo hodně brzo, snad od 20tt jsem měla pořád mokro v podprsence, musela jsem si tam dávat vatové tamponky,později prsní vložky, valilo mi proudama, po porodu mi mlíčko začalo téct asi 3 den,ale malá ho nechtěla, měla jsem ho moc,ale nebylo dostatečně odebíráno(tedy mojí dcerou, odsávala jsem a dávala pro jiná miminka) 😉

lamia
10. srp 2008

Ahoj,já v prvním těhu měla v prsou mlezivo od 5 měsíce,v 8 měsíci už se často stalo,že vykoukla kapka i bez zmáčknutí a měla jsem fleky na triku....teď jsem ještě do 16.týdne těhu kojila Aničku,po ukončení kojení jsem měla ještě několik týdnů mlíko v prsech a tak od 21.týdne už mám zas mlezivo a že ho teda je....žlutý,lepkavý,prostě klasika mlezivo 😀

smajlik
10. srp 2008

sixinka: vím přesně jaké "olupování" myslíš, taky už to mám asi 3 týdny a přisuzuju to přípravě na mlezivo, zatím teda přímo neteče ...

sisstin
10. srp 2008

mně teklo mlezivo asi od 28tt, když jsem ležela na boku..a po porodu už vůůůůbec nic..ani kapka ničeho..takže to není znak, jak bude člověk pak kojit 😉

sixinka
11. srp 2008

smajlik: no to by mohlo 🙂 tak cakajme.
a ako to mlezivo vyzera? aj sa od toho zaspini tricko? lebo to co mne vytrca z bradavky - jednej - je suche. stale. len to meni tvar a niekedy to tam ani nie je.

cessy
11. srp 2008

ahojte
aj mne mlezivo zacalo z prs vytekat asi tak v 20 tt.

majandra
11. srp 2008

Ahojte,

mne zacalo mlezivo vytekat tak v 19 tt.

vrana
11. srp 2008

sixi, od mleziva máš mokré tričko a když to zachne, tak je to takový tvrdý flek, představ si to, jako když si tričko poliješ bezbarvým lakem na nehty. 🙂 Jde to ale vyprat.

Jinak mně už vytéká hodně dlouho, nejvíc navečer doma, když jsem jen v tričku bez podprsenky.

bianca
11. srp 2008

Ahojte,mne zacala mlezivo vytekat prvy den MS v hokeji 2008 a to uz je pekne davno 🙂

vrana
11. srp 2008

bia, si to hezky pamatuješ 😀

bianca
11. srp 2008

vrana hej lebo sme vyhrali a som pozerala ci som sa obliala alebo co a nie 😀 😀 😀

vrana
11. srp 2008

😀 😀

gabka.d
11. srp 2008

ahoj, já bych potřebovala zasvětit........
mlezivo mi vytéká už docela dlouho, ale vždy to bylo průhledné...dneska bylo ale trošku bílého a do toho průhledného... je to normální aby to bylo bílé tak brzo???nebo to není brzo???

bianca
11. srp 2008

gabka aj ja to mam tak ale neviem ci je to ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru