Z bradavek mě vytíká tekutina. Jedná se o problém?

janesm
18. srp 2007

Ahoj těhulky chtěla jsem se zeptat už asi od 20tt mě vytíká z bradavek čirá tekutina někdy je to dos velké množství.Nejdřív to bylo čiré a ted je to mítně zabarvené do hněda,je to niormální nebo se jedná o problém???
Díky za odpověd!!! 😉

dannynka
18. srp 2007

ahoj janesm-ja uz sice niesom tehulka ale toto iste som mavala aj ja..tiez mi to zacalo okolo 20tt.tiez som sa bala co to je a kamoska mi povedala ze to je normalne ze uz sa mi prsia nalievaju...u mna to bola biela tekutina lepkava a na obleceni mi vzdy ostal bieli flak.... 😒 😒 😒

maca793
18. srp 2007

janesm
je to lmezivo, ktoré si neodstraňuj, nevytláčaj. je to úplne normálne v tvojom stave. ja som ho už "mala", keď som bola v 3tt, takže dosť skoro.

latifka
18. srp 2007

janesm ahoj,aj mne ta tekutina vyteka, vlastne to je asi mledzivo,ale tiez len biela cira, asi od ca.32.tyzdna...u teba hnedo zafarbene-to neviem...nespytas sa lekara?pre istotu!!!ja som o tom este nepocula, zeby to malo inu farbu ako bielu al. ciru!drz sa

ramzesa
18. srp 2007

janesm pocas porodu som si mledzivo velmi nevsimla,ale prve dni po porode som mala take hnedaste mlieko. Ked som si ho odstriekala do flasticky,tak bolo cele zlte, mozno s nadychom do hneda 😉 ale ak si nie si ista, spytaj sa Dr. 🙂

maca793
18. srp 2007

janesm
neboj sa je to neškodné

janesm
autor
18. srp 2007

Holky moc a moc díky za odpovědi,jste zlatíčka!!!
Přeji krásný večer a příjemnou neděli!!! 🙂

michalag
18. srp 2007

babenky, ja sice niesom tehulka,a asi to nepatri do tejto temy, ale neviete mi poradit?
Mam takmer 17 mesacneho synceka a kojit som prestala (aj ked nedobrovolne) ked mal maly 2,5 mesiaca. Vcera som si robila samovysetrenie a ked som si stlacila pravy prsnik tak mi vytieklo trochu tekutiny 😅 . Neviete co by to mohlo byt, nemoze to byt este zvysok mlieka?

maca793
18. srp 2007

michalag
ja mám tiež taký problém a neviem kedy zabehnem ku doktorovi, nech mi pichne injekciu na zastavenie tvorby mlieka.
ja som prestala kojiť keĎ malá mala 3,5 mesiaca. OK! povedala som si. viac som sa o "mlieko" nezaujímala. až pred 2 mesiacmi som si len tak stlačila prso, a vystreklo mi mlieko! zostala som v šoku!
takže je to mlieko, ktoré treba "zraziť" injekciou. skúšala som aj ľudové recepty a lieky na pozastavenie ale nezabralo nič. 😉

michalag
18. srp 2007

maca, ale nebolo toho vela len nejake 2 kvapky

maca793
18. srp 2007

tak ja toho mám viac ale radšej choď ku gynčiarovi, ja tam pôjdem tiež nechcem aby mi to ešte udrelo viac na nervy 😀

michalag
18. srp 2007

v septembri mam ist na prehliadku, tak sa ho spytam, dufam ze to nebude nic, iba to mlieko

maca793
18. srp 2007

spýtaj sa, ja si myslím, že je to len pozostakok kojenia

michalag
18. srp 2007

aj teraz som mala taku priesvitnu tekutinu, ale iba z jedneho tak neviem 😅

michalag
18. srp 2007

ako pozeram ty si z okresu BB, susedka 😀

alinka76
18. srp 2007

je to pozostatok kojenia, mne sa to pri prvom dieťati stratilo do roka. nevšímala by som si to, pokiaľ by som nemala fľaky na podprsenke, ak je to len po stlačení, tak je to podla mna ok.

lili01
19. srp 2007

michalag:je to pozůstatek kojení,trvá to i několik měsíců než se mléko zcela vytratí,takže není se čeho obávat 😝

michalag
19. srp 2007

ved to viem, ze mlieko moze zostat aj niekolko mesiacov, ale ja to mam uz 15 m.

zuzina11
19. srp 2007

Je možné že by mledzivo vytekalo aj keď nie ste tehotné. S manželom sa snažíme o bábetko, prsia mam ako melony a vyteká mi po stisknutí mledzivo mám sa radovať?

micha7
19. srp 2007

Ahoj, ked niesi tehotna tak by ti nemalo s prs vytekat nic. mala by si si dat vysetrit krv na hormony, pravdepodobne mas zvyseny prolaktin ,to je hormon ,ktory sa tvori v podmozgovej zlaze. Cod za gynekologickou a povedz jej o tvojom probleme. Inak ak ma zena zvyseny,vysoky prolaktin otehotnie tazsie. Preto cim skor treba nasadit liecbu tabletkami ,aby si cim skor mohla otehotniet,ked babätko chcete.

parybka
19. srp 2007

Mi se to stalo i po potratu v 11tt., také po zmáčknutí bradavky "něco" vyteklo, pár kapek. Je to prý zvýšený prolaktin. Řešila jsem to s akupunkturistou, který taky říkal, že při zvýšeném prolaktinu se hůř otěhotní. Ale asi jak kdo 🙂
Nevšímala jsem si toho. Nemyslím, že je to něco, co je třeba řešit dalšíma hormonama....
Každopádně za zeptání a ujištění lékaře nic nedáte 🙂

ifulinka
17. pro 2007

Holky, takže myslíte, že vytékání té tekutiny z prsou je úplně v pořádku? 🙂 Ale pak ty fleky na tričku teda nic moc.. 🙂 Doufám, že to zachrání ty vložky do podprsenky..

gaba3
17. pro 2007

Ahoj holky, mě to minulý týden taky začalo, tak jsem z toho byla vyděšená, tak koukám, že to je naprosto ok 🙂 Jinak vložky do podprsenky si jdu dnes koupit, začíná toho být víc, tak snad to pomůže.....

ifulinka
17. pro 2007

No, doufám, že je to naprosto ok 🙂 Taky to vidím na koupi těch vložek.

gaba3
17. pro 2007

tak snad jo 😉 koukala jsem ještě na netu minulý týden a tam o tom taky píšou jako o normální věci, ale někdo to prej nemá vůbec. V pátek jdu do poradny,tak radši doktorce řeknu... jinak přes den to u mě zatím naštěstí není tak hrozné - spíš v noci a s podprdou se mi teda moc spát nechce 😒

kachnicka01
17. pro 2007

ahojky holcinky,
tak me to vyteka uz od 13tt a ma to bud cirou nebo bilou a trosku i nazloutlou barvu.. segra to v tehu nemela vubec, ale myslim, ze to nevadi a proste to ma kazdy jinak. Me se to stavalo i pred otehotnenim - i kdyz to byla jedna kapka a ted je to louzicka na pyzamu 😉 taky se mi to stava ve spanku hlavne totiz. Tak se drzte - ja si rikam, ze aspon vidim, ze umim vyrobit hamu pro mimi 🙂

loss
18. pro 2007

ahojte
no ja som si to vsimla min.tyzden a tento tyzden je to trochu viac myslim ze sa nam prsia uz chystaju na mliecko a ze je to v poriadku

sajahonzik
19. pro 2007

Ahoj holky, může mi někdo říct - nejlépe z vlastní zkušenosti 😉, že když vytéká v těhu mlezivo, že daná maminka bude mít pak mlíčko bez problémů nebo tam není ona závislost?

sandrika
21. pro 2007

Aj mne u6 vztek8,ale preva6ne y jedn0ho...

zuzka82
21. pro 2007

ja som pocula, ze to nema suvis...
mne v tehu netieklo, amliecko mam..klop klop.... 😅

r123
21. pro 2007

tak to vůbec nemá souvislost prsní žlázy můžeš mít nachystané a připravené i tak aniž by ti teklo mlezivo.to je jen jedna z mnoha věcí v těhu co se může dít tak stejně se říká že první tři měsíce provází nevolnosti,ale někdo je má a někdo ne!já u prvního těhu mlezivo poprvé objevila někdy kolem sedmého měsíce a to náhodou.ale bylo to uplně minimální množství a mlíka sem pak měla na rozdávání! 😉 za to teď už občas uvažuju o koupi tamponů tak sem zvědavá jak to bude z mlíkem!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru