Začátkem 2. trimestru mi začala vylízat osmička

carolineg1
29. srp 2013

Dá se s tou šílenou bolestí něco dělat???

lindafr
29. srp 2013

Jediný, co v těhotenství můžeš (vyjma 1. a 3. trimestru) je Paracetamol, tedy paralen - ten obyčejnej, žádnej rapid apod. Takže chladit a chladit a chladit....

betelgeuzz
29. srp 2013

A co zkusit gely, co se dávají na zoubky i mimčům? Calgel, Mundisal, Jacoubek - zkus mrknout na netu na příbalový letáky, jestli se v těhotenství můžou, ale bude to působit jen lokálně, tak si myslím, že by se to mohlo.

alpakovo
29. srp 2013

poradím zubního lékaře 🙂 Já v prostřed těhotenství osmičku dokonce trhala 🙂

leg
29. srp 2013

taky radím zubaře, mě osmička trápila už před těhotenstvím, ale neřešila jsem to a pak se plně probudila hned v 1. trimestru. Musela jsem to vytrpět od 3 trimestru a pak šla holka ven. Nakonec jsem vyndání zvládla s jedním paralenem a byl klid. A jinak na bolest mi pomáhali horké obklady.

uztotakbude
29. srp 2013

Když si zajdeš k zubařovi, tak ti tu dáseň může rozříznout skalpelem a tím pádem nebude ta bolest taková, nebude se sama drát tou dásní ven...

zamilovanadonej
29. srp 2013

Mně rostly moudráky při prvním i druhém těhu. Poprvé jsem prášek žádný nebrala, zubař mi pak dáseň rozřízl a bylo. Při druhém těhu jsem si koupila saridon (po poradě s lékařem se může). Zabral. Než zdechnout, asi je lepší si prášek vzít. Za mě. Nikomu to nevnucuji, ať se každý rozhodne sám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru