• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zácpa v těhotenství

20. ledna 2017 
Ahon holky,tak koukám,že v tom nejsem sama... už 14 dní jsem pořádně nebyla i přes kila ovoce,zeleniny... kefíry a pod.dnesk hruškový kompot,uvidíme ráno.. není nad to si dojít do úlevy... :frowning2:
15. bře 2016 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravim vsechny, ja jsem v sestem tydnu tehotenstvi, (embryo je zahnizdene, srdicko zatim bez pohybu) a mam zacpu a krece do zaludku. Moc se nehybu, spis sedim nebo lezim, protoze to boli. Nevite nekdo, co na to pomaha? Prosim pekne o radu!!
30. črc 2016 ve 13:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem na začátku těhotenství.. Nic není ještě vidět, ale pozitivní to je.. Trapi me bolesti břicha, hlavně v noci se jednou vzbudím s krecema a nevím, co dělat.. Na velkou mi to nejde a když mám pocit, že to půjde, tak stejně nejde.. Nikdy jsem netrpela na vetry, ale ted ani ty ze mně nejdou.. Cetla jsem, že svestky a bílé jogurty pomáhají.. Moc tomu ale neholduju.. Nějaká zkušenost s bolestma v noci? Dekuji moc
14. led v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli mate fakt zácpu tak vám ty slavný recepty na hladkou stolici fakt nepomůžou :slight_smile:)))) jedině šetrný projímadlo pro těhotné. já používala Duphalac Lactosum, to vypijete večer, přes noc vám to rozmělní stolici a jdete pravidelně, je to pro těhotné a ze zkušenosti stačí vzít párkrát a upraví se to. je mi líto všech matek co marně čekají až jim švestkovej kompot upraví stolici :D ...hodně štěstí
14. led v 06:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinaprofi Duphalac se mnou ani nehne
20. led v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek