• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět močáku a antibiotika v těhotenství, je to v pohodě?

15. listopadu 2013 
zánět močáku a antibiotika...je to v pohodě?
7. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodně.
7. lis 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V tom nejlepším pořádku :wink:
7. lis 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem měla a vše v poho :slight_smile:
7. lis 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já nebrala antb, řešila jsem to přírodní cestou raději, přece jen jsem měla strach, ikdyž mě doktorka uklidnila, že to mimi nic neudělá:slight_smile:
7. lis 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla u syna v tehotenství zánet močáku, vysoké horečky k tomu..mně by rozhodne přírodní cesta nepomohla..takže jsem dostala antibiotika a brala jsem je, nic jiného nezbývalo.Měla jsem strach, ale malému to neuškodilo-navíc ty atb mi psal přímo odborník na urologii, kam me poslala obvoďačka, jelikož si netroufla mi sama je napsat.
8. lis 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem a taky brala ATB a vše pak bylo v pořádku.
8. lis 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zrovna s tím mám teď problém :confounded: . Doktorka říkala, že mi žádný prášky nedá, že to teď na začátku není dobrý. Možná později už to nevadí. Tak s tím bojuju. Nemáte někdo nějakej tip? (kromě toho že hodně piju, jenom vodu a beru si Urinal a žeru sušený brusinky).
8. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zánět močáku jsem měla v prvním trimestru těhotenství, pořád jsem se bála antibiotik, takže jsem to řešila přírodní cestou - brusinky, heřmánkový koupele, bylinkový čaje atd. Nakonec to u těch antibiotik stejně skončilo (na začátku druhého trimestru). Sice jsem se bála, aby se miminku nic nestalo, ale doktorka mě ujistila, že je vše bezpečné a že naopak neléčený zánět by udělal daleko větší paseku. Vše bylo v pořádku, miminko zdravé.
8. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Atb už po 5, :frowning2: V tomhle těhotenství je to děs,jeden zánět vyléčím,14 dní je klid,pak znova...Jsem z toho zoufalá,dávám si pozor,nesexuju a pořád se to vrací..Na urologii už chodím 5 rok a nic mi nenašli,a to mi urolog řekl,že jsem měla s tím těhotenstvím počkat až se úplně uzdravím,no nevím,taky bych se nemusela dočkat vůbec..Dobrá je lichořeřišnice,docela pomáhá i preventivně..
8. lis 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lepsi, nez si nechat ten zanet rozjet. Jen se ujisti, ze ti da atb vhodna pro tehulky
9. lis 2013 ve 03:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co zkusit homeopatika, ale opravdu předepsaná homeopatem.. Prý taky dokáží pomoci, možná vyzkoušet před atb..
15. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek