• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět močových cest v těhotenství, máte zkušenost?

13. srpna 2013 
Ahoj maminky, jaké máte zkušenosti se zánětem močových cest v těhotenství. Jsem v 8tt a dnes jsem dostala zatím mírný zánět, v lékarně mi ale řekli že nesmím žádné bylinkové čaje a dali mi jen tabletky pro těhotné a kojící. Jak jste na tom vy se zkušenostmi? poraďte... Děkuji
9. srp 2013 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem na tom úplně stejně. Když jsem byla poprvé u doktora, kde mi potvrdil těhu, zjistil i to, že mám zánět. Dal mi čípky a uklidnil mě, že se nemusím bát, že některý maminy na to v těhu trpí. Vyléčila jsem to a teď se léčím znova, opět čípky. Jinak nic nevím o tom, že se nesmí bylinkové čaje, ale je pravda, že už jsem ve 2. trimestru a tam už je to zase jiný. Spíš by bylo dobrý si s tím zajít k doktorovi, aby se na tebe podíval a neboj :slight_smile: , držím palce.
9. srp 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ten urinal?To jsou jen brusinky,to se taky nesmí?Když to mohou malé děti? :confused:
9. srp 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Megabrusinky od Swissu? Ty jsou dost silné a jako podpora léčby a dál jako prevence dobré.
9. srp 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi moc pomohl Urowal Manosa - je přímo whodný pro těhotné a kojící , je to skutečně jediný příprawek co mi fakt pomohl aniž bych musela wzít ATB a to jsem na to hodně trpěla a dost jsem toho už wyzkoušela , když mě to chytlo brala jsem 3x denně, jinak 1x denně prewentiwně asi půlku těhotenstwí
9. srp 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já měla taky záněť močáku hned na kraji. Měla jsem ATB, ale to byl 4tt.
13. srp 2013 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zánětem močáku taky začalo těhotenství 1. měsíc - trpěla jsem na to teda i předtím, musela jsem počkat, než Dr. zjistí, co je to za bakterie, bolelo to šíleně a pak jsem dostala ATB, ze zánětu močáku jsem dostala zánět průdušek :frowning2: a měsíc šíleně kašlala, ale mám zdravou tříměsíční holčičku, takže mě ani jí to neublížilo.
13. srp 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek