Zánět močových cest v těhotenství, máte zkušenost?

michalkab1
9. srp 2013

Ahoj maminky, jaké máte zkušenosti se zánětem močových cest v těhotenství. Jsem v 8tt a dnes jsem dostala zatím mírný zánět, v lékarně mi ale řekli že nesmím žádné bylinkové čaje a dali mi jen tabletky pro těhotné a kojící. Jak jste na tom vy se zkušenostmi? poraďte... Děkuji

pisjutynka
9. srp 2013

Ahojky, jsem na tom úplně stejně. Když jsem byla poprvé u doktora, kde mi potvrdil těhu, zjistil i to, že mám zánět. Dal mi čípky a uklidnil mě, že se nemusím bát, že některý maminy na to v těhu trpí. Vyléčila jsem to a teď se léčím znova, opět čípky. Jinak nic nevím o tom, že se nesmí bylinkové čaje, ale je pravda, že už jsem ve 2. trimestru a tam už je to zase jiný. Spíš by bylo dobrý si s tím zajít k doktorovi, aby se na tebe podíval a neboj 🙂 , držím palce.

honzulka
9. srp 2013

a co ten urinal?To jsou jen brusinky,to se taky nesmí?Když to mohou malé děti? 😕

hofka1
9. srp 2013

a Megabrusinky od Swissu? Ty jsou dost silné a jako podpora léčby a dál jako prevence dobré.

ange_de_la_morte
9. srp 2013

mi moc pomohl Urowal Manosa - je přímo whodný pro těhotné a kojící , je to skutečně jediný příprawek co mi fakt pomohl aniž bych musela wzít ATB a to jsem na to hodně trpěla a dost jsem toho už wyzkoušela , když mě to chytlo brala jsem 3x denně, jinak 1x denně prewentiwně asi půlku těhotenstwí

neytiri25
13. srp 2013

ahoj já měla taky záněť močáku hned na kraji. Měla jsem ATB, ale to byl 4tt.

maylis
13. srp 2013

Mě zánětem močáku taky začalo těhotenství 1. měsíc - trpěla jsem na to teda i předtím, musela jsem počkat, než Dr. zjistí, co je to za bakterie, bolelo to šíleně a pak jsem dostala ATB, ze zánětu močáku jsem dostala zánět průdušek ☹ a měsíc šíleně kašlala, ale mám zdravou tříměsíční holčičku, takže mě ani jí to neublížilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru