Začínající zánět prsu v těhotenství

travnulee
30. bře 2018

Holky, ač jsem teprve v začátku těhotenství, tak to u mě vypadá na počínající zánět prsu.čím to zahnat, než se to rozjede? Slyšela, že pomáhá studený tvaroh?

fandysek_1
30. bře 2018

Víš určitě, že je to zánět? Tvaroh to dokáže rozehnat. Přilož si ho v uterce.

travnulee
autor
30. bře 2018

@fandysek_1 jako stopro ne, nikdy jsem ho neměla, ale bolí mě jen jedno prso, v prosinci jsem teprve přestala kojit, v lednu se mi právě ještě v tom prsu dělalo mléko, jak jsem otěhotněla, tak už jsem to přestala sledovat. No každopádně jsem si řekla, že tvaroh asi neuškodí, ať je to cokoli, ale ten chlad mě teda dobře neudělal.

fandysek_1
30. bře 2018

@travnulee a není to spíš syndrom bílé bradavky, to děsně bolí. Podívej se na net. Já tím trpěla jak v těhotenství tak i potom. To prso právě nesnáší chlad.

travnulee
autor
30. bře 2018

@fandysek_1 koukala jsem na to a řekla bych spíš, že ne. V úterý jdu do poradny, teď to jen do té doby nějak přežít, aniž by se to zhoršilo, nerada bych teď skončila na atb.a uvidíme, co mi na to řekne dr.

gembula
30. bře 2018

Před kojením nahřívat, mezitím rozhňácat tvaroh na sáček, nebo plenu a přiložit na bolavé místo. Střídala jsem se zelenými listy (přejeté, změkčené válečkem). Ty záněty hrůza, snad to pomůže!

fandysek_1
7. dub 2018

@travnulee jak to dopadlo s tím zanetem?

travnulee
autor
7. dub 2018

@fandysek_1 přešlo to, těžko říct, jestli zabral ten tvaroh, nebo to nic nebylo, Mudr. Mi říkala, že jako druhorodicku mě může bolet jen jedno prso.no hl. Ze je to pryč

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru