Zastydlá rýma v těhotenství

19. března 2010 
"Zastydlá" rýma v těhotenství - jak na ni? Jsem na začátku 15.tt a jsem již potřetí nemocná. Mudr říká, že tohle mimi neohrozí,tak doufám. Potřebovala bych teď poradit, co na rýmu, která neteče.Už mě hrozně bolí hlava - asi dutiny.Mudr mi poradila cibuli do nosu a pak se napařovat nad hrncem s vodou se solí. Nic nepomáhá. Klasické léky samozřejmě nemůžu.Poradíte někdo? Navíc mě dost škrábe v krku,ale to by se dalo zvládnout... Děkuji moc
12. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katakin,co Vincentka ve spreji,to tehule myslim muzou a je to zazracny sprej a muzes si ji i ohrat a inhalovat,ze je v tom sul,tak opravdu pomaha...
12. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
skús sa ožarovať biolampou
12. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky já mám rýmu od začátku těhu takovou tu co nic nevysmrkám ale nos je plný a nemůžu dýchat:(nepomáhá mi nic a že jsem toho vyzkoušela pomáhá mi jedině Olynth:( tka zkusím teda tu vincentku a vuidíme už mě to pěkně štve
12. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
La cheri,ja jsem mela do tehu neustale rymu,alergickou,protivnou a strikala jsem vsechno mozny na ulevu,ale pak kdyz jsem vedela,ze uz nemuzu,parkrat jsem strikla Vincentku a je na dobro po ryme moc preju,at ti taky pomuze!!!!
12. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja prave Vincentku sttrikam, jak muzu, ale nic, proste mam nos zalehly a hlava me boli cim dal vic. Zkusim ji jeste tedy inhalovat, jestli to pomuze
12. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jejejej,tak to je potom poradna potvora ta ryma teda....Tak at zabere inhalace alespon
12. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky mam od začátku těhu rýmu.Přes den je to dobrý, ale v noci sípu jak čajová konvice.Strašně ucpanej nos.V těhotenským kurzu mi poradily mořskou sůl ve spreji, tak jsem si dneska koupila PHYSIOMER - je to roztok soli.Jenže se v letáčku nikde nezmiňujou o těhotných.Tak nevim...V lékárně jsem sice zdůraznila, že jsem těhotná, ale jak to nemám černé na bílém, jsem nervóza Moje doky je teď celej tejden pryč.Nemáte s tím nějaké zkušenosti?
Maajaa
12. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maajaa naštěstí rýmu nemám, ale možná odpověď na svoji otázku najdeš na porodnice cz, kde píšou, že je možné je v těhotenství užívat http://www.porodnice.cz/node/22047
http://www.porodnice.cz/node/43407

12. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som počas druhého tehotenstva trpela nádchou, neviem ,či sa u vás v Čechách dá kúpiť Pinosol, ale mne to pomohlo, je to len z byliniek a éterických olejov, nos to uvoľní a tie oleje nos zvlhčia..
Ale odporúčam dať si do úst trošku vody a tú zhltnúť v momente, keď si kvapnete kvapky, sú dosť nepríjemné v hrdle
12. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Paxies
12. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nesmějte se, ale já jsem v této situaci na sobě vyzkoušela odsávačku, co jsme koupili pro malého (Baby Vac). Nejdřív Vincentku, nahřát a pak odsát. To byl humus, co šlo ven A hlavně v době léčby nosit něco na čele (čelenku, čepici staženou do očí), aby dutiny opakovaně neprochládaly. Já v čelence i spala. Děsně sexy , ale pomohlo
12. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také mne to potrápilo ... Užívala jsem homeopatika a nakonec mi v lékárně poradili ještě SINUPRET .. Prý je přírodní a těhotné ho mohou užívat ..
12. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky taka podobna tema tu uz je inak vela zien odporuca olynth a ja sa k nim pridavam tiez ma potrapila nadcha cezden sa to dalo zvladnut lebo som dychala ustami ale akonahle prisla noc bol to boj o zivot lapala som po dychu k tomu strach ze sa zadusim no hroza tlak my vyskocil rapidne hore tak nebola ina moznost ako skusit to co som mala po ruke morske vody nezaberali pinosol obsahuje aromaticke oleje co mne nerobi dobre tak som si dala destky nasivin a ten pomohol samozrejeme ze som si dala detsku davku iba raz na dalsiu noc som to zopakovala a na tretie som si dala olynth lebo som mala podrazdenu slizncu a mozem povedet ze stacilo za cele ochorenie kvapkat 3 krat detsku davku a bolo po nadche ale inak uzivala som aj bioparox lokalne antibiotika ktore mi dala doktorka
12. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak na hrdlo je dobry septosen a kvapky ako olynth a nasivin sa neodporucaju nakolko neni dokazane aky to ma ucinok na plod takze uzivanie tychto liekov treba iba po dobrom zvazeni ja som nemala na vyber no siahla som po detskej lekarnicke
12. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo septisan? akosi sa mi to uz pletie
12. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
colette nahodou to je paradny napad, ja este kupenu teda ziadnu nemam ale aspon ta nebolela hlava z fukania. ak ma este stihne chytit choroba /co dufam ze uz fakt ze ne/ tak vyskusam )))
19. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek