Krvavá nitka po zavedení Utrogestanu a boraxových čípků

simi1510
14. říj 2017

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s tím, že by při zavádění utrogestanu/boraxových čípků zůstala na prstu po zavedení krvavá nitka? Resp, když jsem zavedla utrogestan nic, až při zavedení boraxového čípku zůstala krvavá nitka na prstu. Na vložce ani při utírání na wc nic, žádná známka krvácení nebo špinění, bolesti podbřišku nebo tak. Je možné, že došlo k poranění, popř. škrábnutí? Jsem nyní 28tt a kontrolu v poradně mám ve čtvrtek. Během užívání jsem zažila zatím jen narůžovělý výtok a pálení po boraxu, když jsem měla větší zátěž. Beru i magnesium 4x denně 2 tablety, takže kolikrát mě proženou několikrát i za den...

Díky za vaše zkušenosti případně!

linee
14. říj 2017

@simi1510 muze byt,ze se zaavadenim cipku to nesouvisi,ale jak se ti roztahuje deloha,tak praskla zilka.Kdyby ses poranila pri zavedeni,tak by to bylo vice krve,nez jen nitka. Pokud to bylo takto jednorazove,tak se urcite neboj,nitka rozhodne nevadi🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru