Zkracování čípku v 19tt

evulinka88
6. led 2017

Holky jsem zde poprvé a hledám radu jsem 19+5tt od začátku má rizikové beru utrogestan , sorbifer durules a magnesium . doktor řekl, že se mi zkracuje děložní čípek a mám jen ležet a že pokud se ještě zkrátí tak nemocnice . Jenže ležet se řekne lehce mám doma 5 letého syna který teď nechodí do školky tak že je doma a nedovedu si představit jak jen ležet a syna prostě pořád usměrňovat že maminka musí odpočívat . je zvyklí že jsme pořád něco dělali navíc má adhd a elektivní mutismus a opožděný vývoj - při porodu došlo k přidušení . myslíte že se to dá zvládnout udržet to druhé když jsem teď 19 tt? budu ráda za jakékoliv zkušenosti a rady .

bajuliss
6. led 2017

Ahoj 🙂 nevim teda co je na tom pravdy, ale u nas ve skupince jsme to uz resili a pry nekde nechavaji normalne ten cipek zasit, aby se zena nezacala otevirat... Kdyztak se na tohle udr zeptej, nebo treba najdes nekde neco na internetu

evulinka88
autor
10. led 2017

jj to už jsem se také dočetla spíš mě zajímalo zda má někdo přímo nějakou zkušenost 🙂 přece jen mám strach ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru