"Zúžený" gestační váček, máte něco podobného za sebou?

kachnivp
3. čer 2014

Dobrý den všem,moc Vás chci požádat o radu, pokud teda tady je některá mamina s podobnou zkušeností. Když už jsme snažení pomalu vzdali-jak to tak bývá,potvrdilo se nám těhotenství.8.týden i přes laparoskopii v prvních dnech a následnou MS 30.4. V pátek jsem začala dost silně krvácet,ale na uzv byla krásně vidět fazolka i se srdíčkem,jen nad ní hematom.Nechali si mě v nemocnici s Ascorutinem a Utrogestanem a dnes na kontrolním uzv dobrá i horší zpráva.Krvácení ustalo,srdíčko bije,jen ten gestační váček má prý zvláštní tvar. Místo hezké bublinky je to spíš zužující se slza a doktor měl trochu starosti kam to miminko časem poroste. Domů mě ale pošle. Volal na konzultaci ještě i kolegyni, ale nic moc mi neřekli. Asi to moc často nevidí....máte některá něco podobného zavsebou? Mám se bát? Nebo je šance, že si mimi ten prostor prostě časem udělá samo? Moc děkuji za názory, jsem z toho dost přešlá.

berenika39
3. čer 2014

Ahoj, snad tě povzbudím, je to samozřejmě v rukách přírody, ale bude to dobré, věř🙂. Mě řekli u jednoho gynekologa, že je to zborcené plodové vejce, bylo to tedy dřív, ještě nebylo (nebilo) srdíčko. Hned mě bez váhání poslali na revizi, měla jsem termín v pátek nástup. Šla jsem jinam, k jinému gyndovi, ten zavelel čekat a sledovat hcg, utz atd. Čekali jsme týden, hch rostlo rychle, na revizi jsem pochopitelně nenastoupila, a po týdnu už Péťa blikal🙂. Takže jsem vdščná, že jsem se nenechala zblbnout a že nový doktor měl rozum, mému zborcenému plodovému vejci bude už šest.

Moc moc držím palce!

kachnivp
autor
3. čer 2014

@berenika39 Jé tak to moc děkuju za povzbuzení a naději a Péťovi i rodině přeji jen to nej 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru