• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvýšená teplota v těhu, je to normální?

15. října 2012 
Ahoj, už 5. den na sobě pozoruju, že mám pořád zvýšenou teplotu... Začlo to nachlazením, tak se léčím doma čajíčkama. Už si ale myslím že jsem OK až na tu zvýšenou teplotu 37 až 37,2... a tak mě napadá jestli to třeba není normální mít v těhotenstvní v 18.týdnu zvýšenou teplotu? co myslíte?
13. říj 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
? :confused:
13. říj 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přesně to mám také. Kolem 12.tt mi začala rýma, mám ji doteď a do toho pořád mezi 37 - 37,5. Ale jestlie to je normální nevím, četla jsem, že na začátku těhotenství to normální je, ale tohle už podle mě není začátek :slight_smile:
13. říj 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lomanta No začátek to určitě není a trochu mě to straší...na kontrolu jdu až za 3 týdny a nechci být za vyplašené tele co tam nakluše po týdnu že má zvýšenou teplotu :grinning:
13. říj 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwejka ahoj ja mela v tehotenstvi -alespon na zacatku- vzdy zvysenou teplotu. zkus se zeptat gynekologa,ale podle me do 37,2 je teplota jeste v pohode....nekdo ma tuto teplotu normalne
14. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela v tehu porad teplotu 37 - 37,5, asi od tydne po ovu - dr. rikala, ze je to normalni.
14. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eloana
@veruska007
Díky holky, musím se taky zeptat dr... já ji neměřila, dokud jsem nechytla nějakou virózu...a teď koukám, že prostě pod 37 nechce jít i když už jsem ok :sweat_smile:
14. říj 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teplota 37 není žádná tragédie, hlavně po viróze někdy může být i měsíc zvýšená. Miminku škodí až dlouhodobá teplota nad 38. Nejlepší je zeptat se ještě doktorky a pak se přestat měřit :slight_smile:
15. říj 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek