Zvýšená teplota v těhu, je to normální?

wwwejka
13. říj 2012

Ahoj, už 5. den na sobě pozoruju, že mám pořád zvýšenou teplotu... Začlo to nachlazením, tak se léčím doma čajíčkama. Už si ale myslím že jsem OK až na tu zvýšenou teplotu 37 až 37,2... a tak mě napadá jestli to třeba není normální mít v těhotenstvní v 18.týdnu zvýšenou teplotu? co myslíte?

wwwejka
autor
13. říj 2012

? 😕

lomanta
13. říj 2012

Tak přesně to mám také. Kolem 12.tt mi začala rýma, mám ji doteď a do toho pořád mezi 37 - 37,5. Ale jestlie to je normální nevím, četla jsem, že na začátku těhotenství to normální je, ale tohle už podle mě není začátek 🙂

wwwejka
autor
13. říj 2012

@lomanta No začátek to určitě není a trochu mě to straší...na kontrolu jdu až za 3 týdny a nechci být za vyplašené tele co tam nakluše po týdnu že má zvýšenou teplotu 😀

eloana
14. říj 2012

@wwwejka ahoj ja mela v tehotenstvi -alespon na zacatku- vzdy zvysenou teplotu. zkus se zeptat gynekologa,ale podle me do 37,2 je teplota jeste v pohode....nekdo ma tuto teplotu normalne

veruska007
14. říj 2012

Ja mela v tehu porad teplotu 37 - 37,5, asi od tydne po ovu - dr. rikala, ze je to normalni.

wwwejka
autor
14. říj 2012

@eloana
@veruska007
Díky holky, musím se taky zeptat dr... já ji neměřila, dokud jsem nechytla nějakou virózu...a teď koukám, že prostě pod 37 nechce jít i když už jsem ok 😅

keirra
15. říj 2012

Teplota 37 není žádná tragédie, hlavně po viróze někdy může být i měsíc zvýšená. Miminku škodí až dlouhodobá teplota nad 38. Nejlepší je zeptat se ještě doktorky a pak se přestat měřit 🙂

lenickamimi
8. únor 2020

@veruska007 ahoj promiň že se přidávám do diskuse ale mám to stejně v pátek jsem měla dostat MS a nedorazila a už druhý den teplota je nad 37 a 37.4 jsem pořád unavená a mám tlak v podbřišku nevíš prosím co by to mohlo být tt včera byl negativní

veruska007
9. únor 2020

@lenickamimi jakékoli nachlazení, skrytý zánět... nebo časné těhotenství. Ne každý najde // hned ve čtvrtém, pátém týdnu 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru