Zvýšená zrážanlivosť krvi. Spoznám alergiu na Clexane?

amelia17
16. črc 2011

Ahojte, kvoli hyperstimulaku si picham od zaciatku tehotenstva Clexane (nizkomolekulovy heparin). Teraz mi zistili, ze mam aj vrodenu koagulacnu vadu (PAI-1), takze vraj Clexane budem pichat cele tehotenstvo. Neviete ako spoznam, ze som dostala nan alergiu??? Kto z vas berie 0.2 a kto 0.4ml? diky za radu

mamkamarketa
17. črc 2011

@amelia17 ahoj, co vim ja, tak clexan byva velice dobre snasen,ale urcite alergie na nejakou slozku se muze objevit, cemu rikas alergie? podle me ti nasadi fraxiparin.
ja si pichala clexan 0,4,ale i ted beru leky. neboj, bude to dobry 😉

amelia17
autor
17. črc 2011

@mamkamarketa ahoj, moj gynekolog tvrdil, ze budem brat Clexan cele tehotenstvo, vysadi mi ho jedine, ak by som chytila alergiu nan... preto chcem vediet ako taka alergia na Clexan vyzera... totiz, ja po tom, co si ho vecer picham sa citim dost zle, zacne ma boliet zaludok

mamkamarketa
18. črc 2011

@amelia17 myslim,ze pokud si pichas injekce se zaludkem to nema nic spolecneho 😉 alergie se vetsinou objevi v miste vpichu (zarudnuti,svedeni,otok...) ale jsou lide u kterych se alergie na leky (nebo na nejakou slozku) projevuje spatnym dychani v horsim pripade ztrata vedomi a pod...
neberes jeste jine leky? zkus se podivat do pribalovych letaku,ale pokud si pichas clexane od zaludku by ti spatne nemelo byt 😉

srek01
23. únor 2013

prosim poradte mi moje zena bere clexan 0.6 uz druhou krabici dobrala a prave ji pan doktor nasadil tu treti s warfarinem jiny lekari ji rekli ze nemuze brat warfarin a clexan dohromady.

moncababy
20. črc 2013

no to maji svatou pravdu proto ze mne se srazila krev po porodu a taki sem si par mesicu pichala clexan a pak as sem vysadila ty inekce tak em zacala brat warfarinem.tak ti rikaj pravdu neni mozne brat dve veci na jednou
🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru