4 měsíce se mi stále nedaří otěhotnět

magnolie84
6. zář 2013

Ahoj holky!
Jsem tady nová a ráda bych se k Vám připojila...
Začínám být už lehce nervózní. Po vysazení antikoncepce v červnu se mi stále nedaří otěhotnět, takže už zkouším ovulační testy, čajíky atd.
Pořád si říkám, že je čas a že se nic neděje,ale pak mrknu na některé diskuze, kde holky otěhotní max. na druhý pokus a depka je na světě☹.
Kamarádky také měly to štěstí a hned se jim zadařilo....
Také se někomu od června nedaří?

magnolie84
autor
6. zář 2013

@ilonne no já mám dost laxního pana doktora,takže pochybuji, že by to se mnou nějak řešil. Uvidím tak do půl roku a zkusila bych ho ukecat na nějaké vyšetření.

krausule
6. zář 2013

@magnolie84 ja četla že holky užívají gynex-přemýšlím že bych to taky skusila..jde o přírodni lék ,tak žebych "vsadila" na bylinky??Pry to upraví i cyklus-a hodne holek po tom otehotnelo..,co si o tom myslíš?

magnolie84
autor
6. zář 2013

@krausule já už na něm jedu 3 týdny🙂. Zkus to, určitě neublíží!!!

chateau
6. zář 2013

My se snažíme už 2 roky, takže depresi nepropadej!!

krausule
6. zář 2013

a jak to bereš?

chrisula
6. zář 2013

az se ti rok nebude darit,tak teprve potom je co resit...

alenka_p
6. zář 2013

Neboj, zdravý pár většinou otěhotní do roka, cokoliv do té doby je normální, o neplodnosti se mluví po dvou letech snažení....takže zkoušejte dál a hlavně se nestresuj ;)

gosa22
7. zář 2013

hlavně nic nepočítat, nehlídat nějaké hloupé ovu testy...chce to vypnout myšlenky na "dělání" dětí a užívat si každé chvilky...vše přijde v pravý čas...často ženský tvrdí, jak to šlo hned a třeba se snažily několik měsíců...hlavu vzhůru!!! vyjde to!!! 😉

gosa22
7. zář 2013

@krausule produkty od Energy vřele doporučuji!!! gynex je prima...ale vždy je potřeba prokonzultovat stav a nechat si udělat test u človíčka, co se zabývá touto přírodní léčbou...mnohdy totiž může být chyba např. v ledvinách a ejhle je mimísko na cestě 🙂

krausule
8. zář 2013

@magnolie84 a jak se ty kapky vubec berou?Dávkování?

magnolie84
autor
10. zář 2013

3x denně 7 kapek je nejčastěji doporučované dávkování.

magnolie84
autor
10. zář 2013

@chateau děkuji budu se nažit a přeji ať Ti to co nejdříve vyjde!!!!!!!