4 měsíce se mi stále nedaří otěhotnět

magnolie84
6. zář 2013

Ahoj holky!
Jsem tady nová a ráda bych se k Vám připojila...
Začínám být už lehce nervózní. Po vysazení antikoncepce v červnu se mi stále nedaří otěhotnět, takže už zkouším ovulační testy, čajíky atd.
Pořád si říkám, že je čas a že se nic neděje,ale pak mrknu na některé diskuze, kde holky otěhotní max. na druhý pokus a depka je na světě☹.
Kamarádky také měly to štěstí a hned se jim zadařilo....
Také se někomu od června nedaří?

chris_n
6. zář 2013

@magnolie84 taky jsem v cer nu vysadila a p i rad nic. ale ono tonnemusi nic znamenat. protoze jestki si mela ms, tak jeste nemusela byt ovulace

veronicka89
6. zář 2013

Ahojky, mám to podobně jako ty ... akorát antikoncepci neberu tak 2 roky a ,,snažení,, neprobíhá uplně cíleně ale tak podle chuti. 20.9. jsem objednaná na gyndu. Nechtěla jsem to nějak vyhrocovat. Uvidím co mi řeknou .
Taky jsem z toho každý měsíc smutná. Ale co říká se rok. A zatím že bychom to dělali hlavně v plodné dny a nohy nahoru a všelijaké urychlovače , to se mi zas nechce... Nechchi aby byl sex jen kvuli mimi 😉

macinek
6. zář 2013

My už se snažíme od dubna, ale necháváme tomu volný průběh, u prvního syna nám to trvalo půl roku 😉

chris_n
6. zář 2013

@macinek jako s pravidelným sexem obden nebo prostě bez ochrany jste občas sexovali a po půl roce to vyšlo?

baris
6. zář 2013

@magnolie84 nejhorší je číst/slyšet od těhotných maminek, že vlastně otěhotněly málem omylem - jednou šup sem šup tam a bylo to 😠

Já jsem to nesnášela a těhotným jsem se vyhýbala jak čert kříži. O první dceru jsme se snažili s manželem přes 15 měsíců. A zkoušeli jsme vše - dávat nohy nahoru ... Nakonec jsme zvolili metodu - sex co dva dny. A když jsem to už vzdávala (manžel nechtěl jít ani omylem do CARu), tak jsem otěhotněla.

Druhá už šla rychleji za námi - po cca 4 měsísích 😀

Takže hlavu vzhůru, tématům jak o těhotnět a nebo jak jsem otěhotněla hned se raději vyhýbej. Raději začni přemýšlet do jaké barvy letos nahodíš vánoční stromeček a co koupíš rodině na vánoce 😀

hope01
6. zář 2013

My dva roky.. A všichni okolo vesele těhotní přes HA, na první pokus, nechtěně, atd. atd.... 😢

chris_n
6. zář 2013

@baris jj, to je nejhorší, ted přišel kolega s tím, že jeho přítelkyně (jsou spolu cca 5 měsíců) nečekaně otěhotněla... Tak si člověk říká, sakra!

macinek
6. zář 2013

@chris_n Nejdřív jak se chtělo, potom už jsem měřila bazální teplotu a kolem ovulace každý den, vím že je to ohrané, ale psychika je mocná 🙂

macinek
6. zář 2013

Mě zrovna minulý týden psala nej kamarádka ze střední že je těhotná (mám stejně staré děti) a byla to nehoda, zatím dítě nechtěli a že se s tím pořád tak nějak nemůže srovnat a to už je v 16tt, tak to jsem obrečela 😔 , je to nefér 😔

magnolie84
autor
6. zář 2013

@baris Máš pravdu 🙂. Diskuze "šup a vyšlo to" mě už opravdu děsí 🙂. Naposled mě docela mrzelo, když manžel přišel s tím ,že jeho nejlepší kamarád měl obě děti na první pokus. Tak se vždy cítím jako nějaká vadná🙂. Je pravda, že mám zakloněnou dělohu,takže to úplně jednoduché nebude. Také jsem 12 let brala antikoncepci... samé lepší do začátku 🙂.
No budu se muset prostě uklidnit,ale ono to člověku prostě nedá...

magnolie84
autor
6. zář 2013

@chris_n Tyhle nečekané těhotné.... je to prostě někdy nespravedlivé ☹.

chris_n
6. zář 2013

@magnolie84 hlavně mě třeba přijde, že chlapi mají představu, že to bude šup šup a je to. Pamatuju si, jak můj říkal po vysazení prášku, jestli s tím intenzivním snažením nepočkáme do září, že abych nebyla těhotná hned v červenci... haha

magnolie84
autor
6. zář 2013

@chris_n to víš, cítí se jako samci🙂. také už jsem podle manžela měla být dávno těhotná a prd prd🙂. Takže vesele plánuje větší auto, k moři se už příští léto nepojede atd. je super, že on depku nemá,ale pro mě to je někdy těžké...

macinek
6. zář 2013

@chris_n Jj u první manžel pořád dítě odkládat a taky si myslel že to bude hned a pak mu tuhnul úsměv na rtech, hlavně když musel trpět ty moje depky 😀 , teď je to trochu lepší tím že už jedno dítě máme, do toho jsem začala pracovat, od pondělka chodí malej do školky, tak myslím že teď by to jít mohlo, nějak moc není čas na to myslet 😀

baris
6. zář 2013

@magnolie84 @chris_n

když my jsme se s manželem začali snažit o dítě, tak u manžela v práci otěhotněly najednou hned 4 kolegyně - hned 😠 Nejhorší bylo je furt vidět - roste břicho, rodí, ukazují fotky dětí a já furt nic 😝 Odmítala jsem jezdit za manželem do práce a fotky jsem nechtěla vidět.

Já jsem taky brala xlet antikoncepci. I když se to dobře říká, ale špatně se podle toho koná - chce se to zaměřit i na něco jiného 😉 Já jsem to ale dělala taky - den před MS jsem si hned ráno dělala těhu testy ... málem po každém sexu jsem si říkala - teď už to musí vyjít ... Ale čím déle jsme se snažili, tak ta "euforie" mě opouštěla, pak přišla deprese, utápění se ve vlastním žalu .... Pak jsem se upla na novou práci a hups - konečně jsem byla těhu.

U druhého těhu jsem se víc než společensky unavila 🙂 , protože mi ségra hlásila, že po prvním pokusu je těhu a za 14 dní i na mě svítily 2čáry na těhu testu.

macinek
6. zář 2013

@baris U prvního jsem to měla taky, všude kolem samé těhotné, asi nejhorší bylo když jsem zrovna ráno dostala MS a byla jsem totál v depce, už to byl nějaký 4 pokus a odpoledne přišel soused že jeho manželka je těhotná a pak dva dny na to se narodila další sousedce dcera, na zapíjení nešla protože bych to fakt nedala 😔 . Teď je kolem nás taky spousta těhotných, ale tak nějak zatím to beru sportovně

magnolie84
autor
6. zář 2013

@baris tak to je krásné 🙂. Já jsem doufala, že to vyjde na dovolené... tam jsem na mimčo ani nemyslela a nic. Když jsem byla na pravidelné kontrolu u doktora,tak ríkal, že vidí na levém vaječníku folikul... tak jsem byla ráda. Ale pak jsem zase někde četla, že může být prázdný 🙂. No je toho tolik potřeba k otěhotnění, že se mi z toho točí hlava🙂. Trefit den ovulace,mít zdravé vajíčko, poloha při zakloněné děloze, 20min.ležet na bříšku, zdravé rychlé spermie a pak to ještě udržet🙂. Tohle vědět dříve,tak se snažím už od 25 let🙂.

olisa
6. zář 2013

Hlavně se s tím nestresovat a nechat volný průběh. Já vždycky chtěla mít mimčo v létě, v srpnu - fakt jsem nechtěla zimní dítě. Tak jsem loňský červen vysadila prášky a říjen/listopad vyváděla psí kusy. Ale nic... byla jsem v tu chvíli na chlapa naštvaná, ale řekla jsem si, že to rok počká. Takže jsem si v práci naplánovala nové cíle a v práci nahlásila na léto 3 týdny dovolené - cestování, poznávání. A jinak bez chuti a nálady... I tak se v březnu přihodilo a teď čekám Vánoční dáreček 🙂

chris_n
6. zář 2013

@macinek
@baris my ted budeme mít spoustu práce s bytem, takžee myšlenky někde jinde... ale taky se s tím pojí to, že nemáme čas se snažit :-d

krausule
6. zář 2013

Ahoj holky.my se snažíme od března a pořad nic...s přítelem jsem před rokem otehotnela hned pak bohužel potrat za tři mesice se to opakovalo a ted od března pořad nic..je to des..a to jsem si loni řikala že jsem na "nej "chytlava-a otehotním hned..začínam byt z toho taky pekne na "nervy"..každou MS mam depku..amesíc od mesíce vetčí a vetčí.. ☹

magnolie84
autor
6. zář 2013

@krausule zkus to brát tak, že prostě chytlavá určitě jsi a čekáš jen na to správné zdravé a silné vajíčko!!!! Určitě to vyjde,když už se zadařilo.

krausule
6. zář 2013

@magnolie84 kéžby..prave proto to nechci nejak hrotit ..moje mati se taky smala-at nestresuju pry u nas v rodine si chlap ješte ani nesunda trenky a ženska je v tom.. 🙂.no ja si ted tak ale vubec nepřipadam..spíš nejaka vadna..navic ty komentaře pořad kolem..ješte nic??Jakto že se vam nedaří??To te psychice taky moc nepřida..

marketajuppova
6. zář 2013

@magnolie84 Bud v klidu, ja vysadila v dubnu/kvetnu 2011 - to jsme se jeste nesnazili. Od rijna 2011 jsme se rozhodli, ze by nam mimco nevadilo a zacali jsme to zkouset. Nenasilne, nepocitali jsme plodny dny, zadny testy ani nic podobnyho...no a otehotnela jsem v dubnu 2013. Pocitala jsem to a bylo to az na 18ty cyklus. Takze klid 🙂

magnolie84
autor
6. zář 2013

@krausule to znám... já byla v klidu dokud ten můj se s tím nezačal svěřovat kamarádíčkům. Samožřejmě jejich manželky do toho vlítly hned,takže se také cítím vadná🙂.

magnolie84
autor
6. zář 2013

@marketajuppova děkuji 🙂. Budu se snažit zachovat klid a moc blahopřeji :o).

zamilovanadonej
6. zář 2013

@magnolie84 4 měsíce nejsou nic, mě to po vysazení HA trvalo jednou 11 měsíců a podruhé rok 😉 A to jsem mladá a zdravá...

lucinacka
6. zář 2013

Mně to přijde přirozené, že to nejde hned - přeci jen se celý život člověk snaží, aby neotěhotněl a to tělo i psychika je nějak nastavené...

zamilovanadonej
6. zář 2013

@magnolie84 A ještě podotýkám že to pokaždé bylo s jiným partnerem, takže v chlapovi to taky nebude...asi se tělo déle čistí od hormonů... 😉

jaja01k
6. zář 2013

@magnolie84 Nám to trvalo rok. Takže to nevzdávej a snaž se na to nemyslet, i když dobře vím, že se to snáz řekne než udělá. Držím palce, ať se brzy zadaří 🙂

magnolie84
autor
6. zář 2013

@jaja01k děkuji moc 🙂