5 základních vyšetření neplodnosti. Máte zkušenost?

janulda01
23. led 2008

Ahojdá holky.Rozhodla jsem se založit toto téma pro náš všechny, které máme problémy s početím, které navštěvujeme či teprve budeme navštěvovat nějaký CAR nebo už mimi máme či máte nějaké zkušenosti s těmito základními testy. Nám v Caru bylo řečeno že se dělají tyto testy: hormonální profil, pohlavní choroby, spermiogram, průchodnost vejcovodů, imunologie a genetika.

jana.cb
29. led 2008

no jasny mas pravdu ale cim ja jsem starsi tak mi prijde ze to utika jako reknu to jinak ....tedka dkyz s epocvam zpaty tak jsem od svych 18 - cca 7 let s byvalym uplne ztravila zybecne a uz jsem treba mohla mit mimco davno ..ja vim takhle to brat nejde ze to byl ztraceny cas ale zamrzi to no proto nechci na nic cekam jednak taky nevim co se stane ...muze me prejet auto nebo mi upadne ruka bo ja nevim no 😀 a pak si to budu tuplem vicitat ze jsem manzovi nedokazala dat mimco navic ono je to i pro chlapa si mylsim narocky do urcity miry panz se mnou musi litat po ruznych vysetreni dycky chej sperma bo krev nebo se vyptavaj a tak no takze si pak clovek rekne ty jo kdyby nebyl se mou ale treba s nejakou jinou tak by meli mimco uz davno a napoprve no

margarita1
29. led 2008

jani- na jednu stranu máš pravdu, na druhou bych to tak nedramatizovala 😉

jana.cb
29. led 2008

nu jasné 😉 ja jsem takova filosofka holt no 😀 ja jen chci aby uz se zadarilo v tom dubnu nic vic jsem skromna 😀 😀

margarita1
29. led 2008

😀 no tak držím palce!!! ty jdeš tvrdě za svým cílem 😀

jana.cb
29. led 2008

no to teda jdu tedka jeste aby to melo taky nejaky uspech a ne jen silny slova 😀

margarita1
29. led 2008

jani já myslím, že si z toho zbytečně děláš težkou hlavu, že se ani nenaděješ a budeš čekat mrňouska 🙂))

jana.cb
29. led 2008

no kez by 😉 je ze me tak nebavi cekaníííí to je hrozny ale nenadelam nic 😉 coz tezkou hlavu ani tak ne spis to moc resim a hrotim ale nerikam ze je to uplne zbytecny zas 😲

margarita1
29. led 2008

jani a co mam dělat já????? 😝 Nepravidelná ms a pokud se tohle nesrovná, tak se asi dál nedostanu 😝 😠

jana.cb
29. led 2008

a zkousela jsi ten femigard treba Margí?Ja ho testuju cca tyden a zatim zadny priznaky nepocituju ale hodne lidi si ho tu chvali zr prave otehotnelo diky nemu, srovnal s ejim cyklus a ovulace atd.a ty jsi mela i drive nepravidelnou ms nebo az po vysazeni ha?a hormonalni profil mas udelany?

margarita1
29. led 2008

koukala jsem na něj a to se užívá celý cyklus, nebo jen do ovu? Já jen, kdyby se podařilo otěh, tak aby to mimču nějak neublížilo. Ty jsi už nq to slyšela dobré reference?
Jo , nepravidelna ms i před cyklem, po vysazeni to chvilku chodilo,ale tělo se chovalo jako při ms, a pak najednou nic a od té doby jen injekc, nic jiného. Z hormonálního profilu mi vyšlo, že veškeré hormony pro opl. jsou ok, jediné, co mi chybí , tak je hormon na ms, a to prý otěh,. nevadí.

jana.cb
29. led 2008

No hele ja jsem na to zatin neslysela zadny minus spis naopak hodne holkam tady pomohl ....ma se to uzivat po dobu 3 mesicu kazdy den 3x denne ja to uzivam jn 2x pan po obede nestïham ale porad v kuse bez ohledu na ms ci ovulku nebo mimi ..nevim jak je to pak dal ale dal uz to pokud vim pak neberou holky jen do ty doby nez s e potvrdi tehu 😉 ja nemuzu soudit beru ho teprve tyden ale verim tomu ze pomaha kdyz si ho tu kazdej v ruznych diskuzi jen vychvaluje at uz ze pompci neho otehotnel nebo se upravila ovulka ci ms 😉 no ja ji mela pravidelnou do 17 pak z niceho nic vymizela a ja musela na agolutin a pak mi gyndarka navrhla antikoncepci ze to vyresi taky ze jo 9 let jsem ji brala a po vysazeni to samy zas agolutin az pak mi dali ten Duphaston v caru a tensi nemuizu vynachvalit diky nemu to mam presne 28 -29 cyklus nic me neboli zadny silna ms a 5,5 dne 😉 takze to jse sna tom podobne s tou ms jenze kdyz nen ms tak neni ovulka mylsim no 😒 bo je jak kdy nebo taky rozhazena co jsem teda pochopila takze diky tom mam i ja anovulacni cykly a taky nevim cim to srovnat jako jasny Duphaston ale zase na nej nechci byt odkazana cely zivot 😠

jana.cb
29. led 2008

tak tomu ja zas tak nerozumim co vadi ci nevadi a k cemu ale pokud to rekla tva dr tak ma pravdu 😉 me vysel prave uplne v poradku no a stejne to u me nefunguje tak mi rekni v cem je problem 😢

margarita1
29. led 2008

tak s tou ms jsme na tom zhruba podobně, my to taky řešily ant. No zkusim zatlačit na dr a když nic, asi si to koupím

jana.cb
29. led 2008

nu zkus to zas tolik to nestoji asi 340 kc jsem zvdama zda mi to pomuze 😉 ale zase vetsine to fakt pomohlo no tak nevim co bych si jineho o tom mela myslet ale uvidime po 2 mesicich treba 😵

margarita1
29. led 2008

no však uvidím, co dr, a pokud opět včelka, tak jdu do toho

jana.cb
29. led 2008

😉 woukej kočko ja mizim pomalu domu mam padla takze se tu mej hezky a stavim se az budu doma nebo vecir tak pa pa a pekny den preji

margarita1
29. led 2008

jani paaaaa 🙂))

jana.cb
29. led 2008

tak uz jsem doma a hafik vyvencino, papagaj nakrmeny a rybicky nakrmino :o) tak pa pa zitra 😉

margarita1
30. led 2008

Ahojky
koukám, taky doma máte pěknej zvěřinec 😉

jana.cb
30. led 2008

no to teda :o)))) takze pokud neni doma manza pres den nebo driv jak ja tak je to cely jen na me 😀

margarita1
30. led 2008

jani- hotová zologická 😉 , aspoň máš doma veselo, my to máme podobné 😀

jana.cb
31. led 2008

no jako dalsi zvire bude uz mimco 😀 ono sice to akvarko neni nijak obrovsky ale ani ne maly a kydat to zadna prdel no papagaj je sikula a hodnej a hlavne s nama i spi :o) ten je maximalne od mala ochocenej a uz i mluvi a hlavne potrebuje dennce cerstvou vodu a ovoce no a nase Niky je terriér takže k otmu neni treba co dodavat 😀 a co mate vy za zviratka Margí?

margarita1
31. led 2008

Dobré ranko 🙂))))
jani- no my máme dvě andulky, ta jedna, to je sígr 🙂)), jednu tyrkysově modrou a druhou tmavě modrou.A potom králíka(zkrslého) a to je zmetek,ale vždycky, když něco provede a pak se na tebe podívá těma svejma kukadlama, tak na to v tu ránu zapomeneš.

jana.cb
31. led 2008

Jéé no tak to je taky pekna mala ZOO 😉 no ten musi byt sladky ten kralsicek to jsou takovy malý mazlici šodavý 😵 a andulky umi udelat krasnej bordel kdyz si jich clovek nevsima ale ty do modra se mi vzdycky libily 😝 my mame Aratingu Zlatého a ten je snad 4 barevnej ale takovej lesklej a měnavej nebo nevim jak to jinak popsat 😀 ale kazdy zviratko je clen rodiny bez ohoeduna to zda je velkej malej ptak ci pes 😉 jinak taky preji odbre ránko kočko 😉

margarita1
31. led 2008

jani- no kdbych domů přitáhla papoucha, tak mě manža vyhodí i s ním 😀 . Ne, že by neměl zvířátka rád,ale to řvaní 😀 , když začnou tyhlr dvě, tak to stojí za to.
Jinak králík je sice sladkej,ale přehryže co může a stačí když jednou kousne, takže různé kabely a tak,no stál docela dost peněz 😠 😀
Jinak jsem se rozhodla objednat na gyndu, aby na mě dr měla čas a hezky si o tom popovídáme, co a jak. Prostě chci už od ní nějaké řešení a ne jen ty včelky

jana.cb
31. led 2008

No jo zviratka no 😀 bordel a zlobeni s nima 😉 tak dalsi uz u vas musi byt taky na rade mimi 😉 jo jo to udelej a dej s ni radne rec ....dle me by ti mela dat ten Duphaston no fakt jsem jeste na nej neslysela nic spatneho a me taky moc pomohl a nemusim na zadny injekce 🙂 takze se ji zeptej co ona na to ale mela by ti ho dat ..je to na podporu otehotnei a upraveni cyklu + aby sj ito vubec dostala takze to nema na nic vliv prave spis naopak 😉 a ty jses odkud Margí?Ale ne z Č. B predpokladam 😎

margarita1
31. led 2008

písnu ti za chvíli do IP
jinak mě spíše jde o to, že jak mi dávala ty injekce a u mě ovu chodila později, tak se mi asi ztratula ovu

jana.cb
31. led 2008

woukej dikes mooooc pekny fakt ze jo 😉 neztratila dle me se ti bud posunula a nebo mas jen anovulacni cykly coz bych rekla ze je dneska bezna vec a leci se to Clomhexalem 😉 a tam ji mas presne na den 😎 proto by tvoje dr ti mela navrhnout folikumetrii nebo jak se tomu nadava a to je to ze ti sleduji zda ti rostou folikuly resp zda vbec ovulujes a kdy mylsim ze se chodi 2x tydne na vaginalni UTZ ti me zjistili prave ty anovulacni cykly jinak ja vubec do ty doby nevedela co to ovulaec ani je 😒 no a pak kdyz mi dr gyndarka rekl ze to chce cas aby se telo zregenerovalo a nastartovalo zase a chodilo vse jak ma ze to chce minimalne rok u kazdyho je to pry jinak ale ja tusila ze bude neco v neporadku takze jsem rovnou po pul roce snazeni sla do Caru no a je to 10 mesicu co jsme tam ale zatim jsme se nekam hnulya vysledky do ted ok no ale stejne to odpadlo dycky tim ze to moje tely vypudilo jako vetrelce a nic no takze spolyham na to imuno a genetiku ze nam rekne vic 😉

margarita1
31. led 2008

no já zas měla ovu ok podle dr,ale jak mi začali dávat injekce 21. den cyklu, tak mám tepoloty pořád dole, už asi 30 den cyklu a nic a ms taky nide a to samé min. měsíc

jana.cb
31. led 2008

achá hm ty jo tak to je pak dle me reseni ten Duphaston no panz me kdyz pichali Agolutin - nez mi ho zacal pichat manzel, tak u me byl velkdy orzdil kdyz to vyslo na vikend a sla jsem na injekci 19 nebo 22 den hele to byl i tyden rozdil v dostani ms jinak klasika 28 dni ale kdyz ne 21 tak jako konec 😠 takze proto ja se taky na to vyprdla tady u toho DUphatsonu je jedho zda ho beres od 15DC nebo 17DC krasne to upravi cyklus na 28-29 dni ale presne a u toho ja ovu mam coz je i videt na utz ale covece nidky jsem nezkousela cekat treba 14 dni zda to vubec dostanu sama ja taky tyden psozdeni a uz jsem mazala no takze ani nevim zda by tedka byo telo schopny samo dostat MS ..ovulku jasne tu tedka budu mit rozhozenou s tim pocitam nebo taky vubec bo klidne prej i pri MS ji muzu mit 😒 ale od vceresjka beru Duphaston zase takze uvidime zda to dostanu presne a poku jo tak uz to mam plne srovnany no 😒 kazdopadne je to i pohodlnejsi ty prasky nez injekce takjze to sni dej rec a vydundej z ni cokoliv ale uz ne injekce 😉