Asi jsem potratila, mám šanci zas otěhotnět a nepotratit?

meduza13
11. únor 2014

Ahoj, zrovna dneska jsem dostala menzes s cucky, prostě si myslím, že to byl potrat. čekám na druhý odběr krve, aby se rozhodlo co se děje. Ale myslím, že tuhle vlnu to moje vajíčko prostě nemohlo ustát, otázka zní, mám šanci zas otěhotnět a nepotratit?

michaelka83
11. únor 2014

@meduza13 Myslím si, že MS s "cucky"nic neznamená. Jsou tokousky sliznice já to třeba mám každý měsíc.

luciebx
11. únor 2014

ja mam cucky taky skoro furt... takze bych to k zadnymu potratu moc neprivozovala... ale samozrejme my nejsme doktorky takze jestli ti to neda.. zajdi se nechat vysetrit... urcite sance na dalsi tehu je.. ale opet rikam.. radsi jdi k dr pokud mas nejake tuseni

uztotakbude
11. únor 2014

Ze mne kdysi při MS, to jsem byla ještě na střední, vypadlo cosi, co bylo velké jako vajíčko od slepice. Bylo to světle růžové, jako kůže. Dodneška nevím co to bylo. Takže klasické cucky, jako při MS by mne už nerozhodily.

sasanka033
11. únor 2014

@meduza13 souhlasim, ja mam ms s cucky pokazdy. a jinak je tvoje otazka, obavam se, dost povrchni. bez nejakych podrobnosti, detailu ti tady nikdo nerekne, zda si treba z vlastni zkusenosti mysli, ze mas sanci apod...proc druhy odber kve? jakou vlnu ceho nemohlo vajicko ustat?

nonnni
11. únor 2014

@meduza13 vzhledem k tomu, ze jsem od tebe videla jine tema, ze jsi tehotna a krvacis po cytologii, tak bych ty cucky take brala jako signal, ze to neni dobre, ale pockej si na krev. Sanci na dalsi tehotenstvi zarucene mas🙂

meduza13
autor
11. únor 2014

@sasanka033 byla jsem na vyšetření, a na ultrazvuku nebylo nic vidět, tak jsem šla na krev kvůli HCG. v pátek jsem začala špinit a dneska jsem dostala menstruační bolesti a pak to šlo ráz na ráz, vypadly ze mě kusy a bylo po menzesu.

sasanka033
11. únor 2014

@meduza13 ahaaaa, takze ty jsi mela pozitivni TT? kdy? a kdy jsi byla na UTZ? kazdopadne - i kdyby to nedopadlo dobre, dalsi sanci na miminko urcite mas, bohuzel az 25% zen v prvnich tydnech potrati, nektere to ani nezjisti, protoze netestuji...

saminomimino
11. únor 2014

já mívala velice často MS s cucky a nemyslím že to značí potrat,měla si i opožděnou MS,nebo pozitivní testy?
ty cucky jsou právě obvykle znamením dobře narostlé sliznice a opravdu můžou být velké a potrat neznamenají

anina32
11. únor 2014

@meduza13 mě brali stěry na citologii v pátek odpoledne. V noci na neděli jsem dostala menses, o 4 dny dříve. Dnes to ze mě taky dost lítalo, cucky, až mě to polekalo, nic takového se mi dřív nestalo. Ale myslím že je to opravdu jen podrážděním z vyšetření.

meduza13
autor
12. únor 2014

@sasanka033 Já jsem ten případ, kdybych se netestovala , tak to ani nevím, jenže nevím co dál až to zas zjistím. Mám totiž dost náročnou práci, makám ve skladě, jezdím na vozíku , ty dělají slušný otřesy, a taky se natahám těžkých věcí, takže přemýšlím co dál, jestli zas otěhotním. Nechci zbytečně plašit, když bych o to zas měla přijít.

sasanka033
12. únor 2014

@meduza13 jasny. no to urcite prober s doktorem - pokud se ti to nestalo poprve, tak jednak je cas na imunologicke testy a pak, samozrejme bys mela v pripade, ze najdes znovu // jit okamzite na neschopenku, pokud myslis, ze ta prace je tak narocna. ja bych v tvym pripade lezela doma od prvniho dne 😀 tak hodne stesti, at uz je to jak chce!

brblal
11. kvě 2016

bylo to poprvé a pak jsem potratila a nevím jestli můžu znova otěhotnět 😒 😒 😒 😒 😒 😒 díky za radu