• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beru Clostilbegyt a motá se mi hlava. Je to z něj?

10. srpna 2013 
Ahoj holky,
už beru 3 cyklus Clostilbegyt.Už asi 5 den se my motá hlava a mám takový divný pocit v očích.Už jsem z toho zoufalá a je my to docela nepříjemné.Jakmile uhnu očima do strany tak se my jakoby zamotá hlava a mám pocit jako kdybych byla opilá. Četla jsem příb.leták a je to tam napsaný.Ale nevím jestli to je z toho cklostilu,nebo je to jiný problém. :frowning2:
9. srp 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.r. Ahoj,bohužel je to z něho :unamused: kamarádka ho měla taky a příznaky jsme měly stejné :unamused:
10. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sarkad2856 včera jsem to už nedobrala.Měla jsem brát poslední,tak snad to nebude vadit.Je to celkem nepříjemné. :frowning2:
10. srp 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.r. jo to bohužel je a znám to a jak má ještě člověk fungovat tak to vadí celkem dost :unamused:
10. srp 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no hlavně když dělám u počítače :unamused:
10. srp 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem po Clost. rozostřené vidění, především na dálku
10. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek