• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bez menstruace i po vyvolávačce, poradíte?

20. srpna 2013 
Ahoj Děvčátka , prosím prosím poraďte, měla jsem 14 dní zpoždění , šla jsem na injekci agolutinu, dostala sem dvojitou dávku a už je to opět 14 dní od injekce a MS se stále nedostavila , ani necítím žádný příznak... kromě obrovské bolesti prsou což je před MS normální... TT je negativní...? nechápu :frowning2:
K mudr. půjdu asi v pátek ... poradíte mě? stalo se vám to někdy?
19. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to jednou stalo. Jestli chceš mít 100% jistotu, otestuj se znova třeba citlivějším testem
19. srp 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus začít pít kontryhelový čaj ( silný 0,5 l každý den) také sem měla zpoždění 13 dní, po 3 dnech pití se ms dostavila...
19. srp 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to po injekci dostala tuším do týdne, max. bývá myslím asi 10 dní...ještě si požádej o krevní test na těhu, abys věděla na jisto....
19. srp 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ničeho se neboj. Já byla na týhle vyvolávačce menzesu před dvěma měsíci. Ptala jsem se za jak dlouho to dostanu a bylo mi řečeno, že to může trvat i měsíc! Když jsem se ptala, jestli nemůžu být těhotná, tak mi paní doktorka řekla, že na UTZ nic není a kdyby to prý bylo těhotenství, tak tahle vyvolávačka ho jen utvrdí, že to plodu neublíží. Takže bych ještě čekala a při nejhorším třeba za těch 14 dní zase ke gyndařce...a UTZ + krev
20. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano stalo a po 14 dnech od vyvolávačky se ukázalo těhu :slight_smile:
20. srp 2013 v 16:50  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla jednou na vyvolávačce 2x po sobě protože jsem jí do 20 dní nedostala,tak mi píchla ještě jednou a pak jsem jí do 7 MS dostavila
20. srp 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek