Bylinky, které by pomohly otěhotnět. Máte zkušenost?

zdalu
9. kvě 2012

Ahoj holky,vím,že se to tady pořad řeší dokola,ale taky mam stejny problem s otěhotnenim.V září to budou už dva roky co se snažíme,jednou to už vyšlo ale v 9tt to dopadlo špatně.Od te doby jsem zkusila kontryhelovy čaj,femibion,femigard,mojžíšovu metodu,byla jsem v nemocnici na vyšetření a pořad nic.ted beru clomhexal a ultrogestan,jenže pořad nic a člověk už je z toho opravdu psychicky unavenej,vím,že hodně děla taky psychika,ale to prostě nejde říct si a dost,ted už na to nebudu myslet,až to přijde,tak to prostě přijde,ale nejde to a je to těžky.tak ted přemyšlím,že až bych tyhle prašky dobrala,chtěla bych zkusit nejaky bylinky,proto jsem se vas chtěla zeptat,jestli mate nějaký zkušenosti s tim,že by pomohli

sal80
9. kvě 2012

@zdalu Ahoj. Já osobně žádnou zkušenost nemám...vlastě... 😅 Díky bylinkám má moje maminka bráchu a mě. Míchala jí je tenkrát bába radnická (tak se jí říkalo) a ona po pěti letech otěhotněla. Tenkrát ani nebylo IVF, vlastně ten rok, co se narodil brácha, se narodilo první dítě z IVF 🙂 Možná má maminka ještě ten recept, pozeptám se jí 😉
Mně osobně pomohl kontryhel s růstem sliznice pro IVF. U nás to jinou cestou nejde...
Přeji hodně štěstí a nevzdávej to, stopro na Tebe to miminko někde čeká 😉 😀

zdalu
autor
9. kvě 2012

To bych byla moc rada,kdyby ses ji zeptala.když už to nejde,tak člověk se snaží opravdu vyzkoušet už cokoliv.taky si říkam,že určite otěhotnim,když už se to jednou podařilo,ale tim jak se ten čas toho nezdaru pořad prodlužuje,tak jsem z toho už zoufala ☹

slundo
10. kvě 2012

Kontryhel určitě ( upravuje cyklus). Brala jsem taky ženské kapky od Grešíka , tam těch bylinek bylo více, princip stejný-úprava MS . Neboj se, miminko k vám určitě příjde , jen někdy si na to člověk musí počkat dýl než třeba ostatní. Držím pěstičky !!! 🙂

mi_chelle
13. kvě 2012

Ahoj holky, momentálně jsem ve fázi čekání, mám 11 dní zpoždění, ale testy zatím negativní ☹ Nicméně k bylinkám - pila jsem odvar z kontryhele, pomáhá posilovat dělohu a upravuje cyklus, ale pozor - mimojiné podporuje i stahy dělohy, takže se smí pít pouze do ovulace, pak už ne, aby případně nepřekazil těhotenství. Jinak jsem ještě pila ájurvédskou kávu s himálajskou bylinkou shatawari - můžu doporučit, rozhodně neuškodí. http://www.nasenavody.cz/proc-shatawari Přeji, ať se daří!!! 😉

soucke00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabulka10
27. lis 2012

Zkus přírodní kapky Gynex..je to na vše možné,ale hlavně na upravení cyklu,pohlavního hormonu,na plodnost..mrkni na net a přečti si o tom víc...zabralo i na spoustu mých kamarádek🙂 😉 at se brzy zadaří,hlavně silné nervy!