Čaj na otěhotnění dle báby Radnické. Máte zkušenost?

petra123
8. dub 2009

Ahojky holky nevím jesli tohle téma už funguje nebo existuje ale chtěla bych se zeptat na tuto směs čaje bo jsem si ho ted objednala a čekam jak dorazí a vidím to jako poslední šanci otěhotnět přírodní cestou jinak když nic tak hold už pak bude plán B a to je centrum,předem díky a doufám že někomu pomohl 😉

petra123
autor
10. dub 2009

adi ještě jedna otazka musí to projít varem pokud je to tam napsané nebo stačí abych zalila vařící vodou a nechala půl hodky luhovat??

eloana
10. dub 2009

ahoj holky🙂 ja take proti bylikam nic nemam. jen petu znam z jine diskuze a vim ,ze se snazi uz dlouho. chapu ,ze se vzdy na problem neprijde a pak se da zkusit alternantivni lecba. My do caru chodime taky a rozhodne se do necoho nedame hned uvrtat🙂 v caru udelaji ruzna vysetreni. Nam to tedy ulehcilo trapeni neb jsme zjistili kde je problem a vim ,ze bez lelarske pomoci to nepujde.
nerikam ,ze musi jit peta na iui nebo ivf preci. my jsme take zvolili jinou cestu nez by se asi od nas ocekavalo.

marketa137
20. dub 2009

Ahoj, tak jsem dneska koupila taky čajík- takovej kyblík 🙂, tak uvidíme jestli pomůže. jak ho pijete? prý se pije 3 týdny a týden pauza, nevim jestli ho začít pít 1 DC nebo až dýl? Máme čas do srpna tak zkoušim co se dá 🙂,Te´d jsem už 5 cyklus léčby clostilbegytem a utrogestanu. Teď čekam MS každym dnem ☹ a právě nevim jestli čaj začít pít hned 1 den MS nebo se to pije až před ovu až do MS.

kacka20
14. kvě 2009

Zdravím vás děvčata pokud tu některá jste chutnal vám ten čaj tak hořce?? 😅

marketa137
14. kvě 2009

Jo píju ho zrovna te´d a tedy nic moc 😒, sice asi nepomůže, tedy v mém případě ale taky neublíží tak zkoušim co se dá. Ale 2 kyblík už kupovat nebudu 🙂

kacka20
14. kvě 2009

marketa137:ahoj já ho taky zrovna piju jenže v čajovně čaje nemíchají tak jsem si musela koupit všechno a namíchat si ho sama,jen mi nějak nechutná 😀 mám to hořké 😅

marketa137
14. kvě 2009

tak to u nás máme bylinou lékárnu, takže tam to už mají hotový. ale já nejsem na žádný bylinky, jedině můžu heřmánek 🙂. A až ho zdělam, piju te´d 1 týden tak koupim jen kontryhel, ten je prý super na děložní sliznici a doporučují ho i před IVF 🙂

kacka20
15. kvě 2009

kontryhel je na chut dobrý ale nějak to na mě nezabralo jen mi z 26dc stahl na 23-24dní,tak jsem ho přestala pít a už to mám poslední dva měsíce po 30 dnech,tak nevím no prostě co člověk to originál 😀 ....

marketa137
15. kvě 2009

No to by bylo asi na nic ☹. dopiju kýbl a nechám to radši na odbornících, a´t to není horší jak lepší 🙂

barbieprincess
29. črc 2011

Ahoj holky,jsem tu nová.
Po doporučení známe a na internetových diskuzí jsem se rozhodla čajík báby radlicke si zakoupit,jen mám dotaz čajík se pije i v době MS nebo je lepší ten tyden vynechat?děkuji moc za odpověd

adikbs
5. kvě 2013

@adellaide03 ahojky,prosím o jaký čaj se jedná?a jak se pije?diky

acli
25. čer 2013

Moje švagrové pili čaj který dostali od báby Radnický. Pili ho asi rok. Pak jim bába řekla že je vše v pořádku . No a opravdu přišli do jiného stavu. No a nejsou jediný. Baby Radnický je škoda pomohla mnoha lidem.

lenka.han82
1. črc 2013

@acli Ano, bába Radnická pomohla opravdu hodně lidem. I já jsem jedna z jejích dětí 🙂 Mamka nemohla několik let otěhotnět a při tom podle doktorů byla v pořádku. Šla s kamarádkou k bábě Radnický a obě do několika měsíců otěhotněly 🙂 Myslím, že ten čajík taky zkusím 🙂 V září to bude rok, co tomu s manželem necháváme volnej průběh...

coccinella
16. led 2014

Zítra mi tento čajík má přijít, taky ho chci vyzkoušet 🙂 Máte někdo další s ním zkušenosti??

coccinella
17. led 2014

Čajík dorazil, už piju první dávku - opravdu je lehce nahořklý. Doufám, že stará receptůra zabere 😀
Snažilky a maminky, přidejte se také se svými zkušenostmi s tímto čajíkem 🙂

relars
21. led 2014

Holky o jaky cajik jde? a kde se da objednat? Diky....

kronecka007
21. led 2014

@coccinella Já jsem si ho také koupila z důvodu nízké sliznice a slabé menstruace. Piju dvakrát denně a na chuť už jsem si celkem zvykla, každopádně poprvé to byla síla 🙂 Doufám, že pomůže, jsem zvědavá, piju teprve první cyklus.

@relars jedná se o čaj, který se doporučuje i před IUI a IVF údajně na prokrvení sliznice, tzn. že se vajíčko lépe uchytí.

libulubo
30. črc 2014

holky já ho pila 3 týdny a otěhotněla jsem 🙂 nevím teda jestli za to mohu poděkovat čajícu ,ale jsem těhotná 🙂 mám doma jeden pytel a pul mohu ho pít i v těhu?Jsem 5týden?

veronikapribilova
18. srp 2014

@libulubo Ahojky, nemohla bys mi prosím poslat do IP přesný odkaz, kde a jaký je to přesně čajík na objednání? Moooc děkuji za pomoc!

michaelasm
28. pro 2016

Přidávám svoji zkušenost, půl roku neúspěšné snažení po ZT, pak jsem nasadila tento čaj od paní Kamenické (70g heřmánek, 150g dobromysl (oregáno), 50g sléz, 150g šípek, 100g maceška, 100g jablečník, 150g čekanka, 100g mařinka, 200g řebříček, 200g meduňka), 2x denně (nalačno a večer) a ten měsíc jsem otěhotněla. 🙂 Rozhodně všem doporučuji. U nás byl záchranné lano...

verka118
6. zář 2019

Ahoj holky , dnes jsem dostala na doporučení koupit jsi čaj dle baby radnicke. Tak jse chci zeptat zda to někomu pomohlo?
Předtim jsem pila kontryhel sice jsem po něm otěhotněla ale bylo to mimoděložně a já přišla o vejcovod . Od te doby to nejde .
Už jsme zkoušeli inseminaci a nic.

verka118
12. zář 2019

Ahoj holky, tak dnes dorazil čaj dle baby radnicke tak jsem zvědavá jak bude chutnat .

maja1111111
11. kvě 2020

@verka118 tak co cajik zabral??😉

lucka662006
11. kvě 2020

Holky nám se nedařilo rok. Poté jsem si na internetu našla zdarma výpočet plodných dní dle Dr. Jonáše, a sama jsem si to tam propočítala, a zasnažili jsme se v době, kdy byla nejvhodnější konstalace (ukázalo se mi také, že při předchozích měsících konstalace nic moc) a byla z toho dcerka. Podruhé jsme se nesnažili, ale počali jsme syna a když jsem si to zkusila tou kalkulačkou vypočítat, tak to ukázalo, že byla ta nejvhodnější konstalace. Takže u mě 2x vyšlo, poprvé po ročním snažení, podruhé jsme se do toho zrovna strefili ...