Časovaný pohlavní styk. Myslíte, že se to zadařilo?

mia25
7. říj 2007

Ahoj holky, chci Vás poprosit o radu, hlavně ty co mají třeba za sebou IUI. Ve čtvrtek jsem byla na ultrazvuku vaječníku a našli mi jeden folikul, řekli, že to vypadá na sobotu, dostala jsem Pregnyl 5000 ve čtvrtek ráno a pohlavní styk nám doporučili na pátek, sobota, neděle. A teď k tomu mému problému, ve črvrtek jsme se milovali, ale v pátek neproběhlo nic, protože jsme se s manželem strašně pohádali, hlavně kvůli tomu, že cítí strašný tlak na něj, hlavně ohledně tady těch oplodňovacích plánu. A tak jsem se nakonec udobřili a milovali se až v sobotu ráno, pak v sobotu večer a dnes. Myslíte, že máme šanci, že se to zadařilo? Já si totiž myslím, že když jsme propásli ten pátek, tak žádná šance není, protože prý vajíčko žije jen 12 hod. Prosím o radu.

veerunka
9. říj 2007

Ahojda holky, jsem na tom stejně. S manželem se přes rok a půl snažíme o mimi. Mám za sebou 5 pregnylů a nic. Teď jsem se na doktory vybodla. Šíleně mě stresoval ten koloběh - ultrazvuk, injekce, teď nesmíš, pak zas musíš a pořád dokola. Souhlasím, že v době ovu se nám prostě do milování nechtělo a to nemluvím o tom, když to vyšlo třeba na úterý ráno. 😒 Taky mám v době ovu poměrně velké bolesti při milování. Máte taky některá tento problém? Nevím, čím to je a nedokážu se pořádně uvolnit. Břicho mě pak bolí ještě asi 2 hodiny po milování. 😖

lemulca
10. říj 2007

zabkatt: jo to si vystihla presne!!! Uplne se nam rozhodili chute!!! Driv to vychazelo v pohode, ale ted co se snazime tak mame chut kazdy jindy, a v dobe ovu vetsinou vubec, takze paradoxne i kdyz se vlastne ted snazime tak se milujeme mnohem mene nez pred tim kdyz jsme tomu nechavali 2 roky volnej prubeh... 😉

pollo
10. říj 2007

Ahoj holky, vím, že asi budu mimé téma, ale nechtěla jsem zakládat nový kvůli jedný otázce?? Prosim vám, jak je to s tím hlenem, prý se podle něj pozná ovulace.. Nemůžu o něm nic najít, tak to zkouším tady.. Týden před MS mám totiž takový jako by výtok, trvá asi tři dny, ale nevím, jestli je to ovu nebo není, už nevim nic :o( Děkuji moc za odpovědi...

campi
10. říj 2007

Pollo: u nekoho se ovulace projevuje takovym lehkym vytokem (nebo jak to nazvat). Nejlepsi by bylo udelat si v tom obdobi ovulacni test a ten ti to potvrdi. Jak dlouhy mas cyklus?

mia25
autor
13. říj 2007

ahoj holky, dneska jsem si udělala těhotenský test a je tam slabý náznak druhé čárky. Pregnyl jsem dostala před 10 dny a ten by měl být prý do 8 dnů z těla pryč. Tak nevím, jestli se radovat. Řekla, jsem si, že budu teď testovat každý den a logicky by měla čárka sílit. Myslíte, že to může ještě být ten Pregnyl? A teď je to asi 9 DPO a to je asi ještě brzo na to, aby byl těhotenský test pozitivní.

arin
13. říj 2007

Ahoj mia25,nechcu tě strašit,ale může to bý tím pregnylem,ale taky nemusí. 9 den je docela brzo, já je mám taky poz. až do dne oček. ms a pak mě zmízí a přijde ms. Tak ještě vydrž a jestli bude zesilovat tak jsi těhu,ale nestresuj a vydrž aspon ještě 2 dny s testováním,pak budeš o to víc překvapená 😉 😉 a co jsi měla za test????

arin
13. říj 2007

Pollo,zkus to na Rodina,tam je o tom vše,jak má vypadat v ovu i před a po 😉 Při ovu je jako bílek a natahuje se 😉

theresa
13. říj 2007

Měla jsem test Best2. Četla jsem tu na diskuzích, že není moc spolehlivý. Tak to zkusím zase zítra a uvidím jestli bude čárka sílit.

arin
13. říj 2007

theres,já ho měla taky poz. a mrcha dolezla druhej den 😠 ,ale třeba tobě lhát nebude!!!!Držim palečky!!! 🙂 🙂 zkus mamatest,ten je spolehlivej!!!!! 😉 😉

mia25
autor
14. říj 2007

aÄhoj, tak dnes jsem dělala další test a vůbec žádná čárka se neobjevila ani náznak. Tak že to byl určitě ten Pregnyl. Holky i tak díky za rady.

roasha
14. říj 2007

mia25,pregnyl ti to neskresli natolko,ja som to tak mala tiez,a bola som tehu.tvoj dnesny test asi nebol tak spolahlivy,skus citlivejsie testiky,alebo si daj vziat krv zajtra na gynde.drzim prsty.ja som tiez pochybovala,a zvalovala to na pregnyl. 😉 🙂

mia25
autor
18. říj 2007

roascha: díky za naději. Dělala jsem test každý den a po čárce ani vidu ani slechu jenom takový slabí stín a dnes jsem začala špinit. Menstruaci mám dostat v neděli. Jsem z toho všeho hrozně zklamaná.

juja
18. říj 2007

mia - aj mne sa stalo, že som si urobila tehu test a bola tam slabunká čiaročka, tak mi môj drahý kúpil ďalšie 3 testy pre kontrolu a aj tie boli "pozitívne" (sme sa tak veľmi s manželom potešili 😵 ) no a potom mi doktor mi povedal, že mi pregnyl skreslil výsledok a bolo po radosti 😖
Absolvovala som 5x plánovaný pohlavný styk a 1x IUI, nezabralo nič a teraz ideme na IVF.
Inak ten plánovaný styk bol pre mňa dosť blbý, lebo som vždy pri ovulácii mala bolesti v oboch vaječníkoch, ledva som chodila (potom sa miluj pri takej bolesti) 😒

roasha
18. říj 2007

ja som tiez myslela na pregnyl,a hned som volala primarovi,ale mne povedal,ze ten uz je odburany.

mia25
autor
18. říj 2007

Já si dělám test každý den a vždy je tam takový stín čárky, jako že vytuším kde by měla být, ale nesílí. Myslím si, že je to ten Pregnyl. Teď mám 13DPO a Pregnyl jsem dostala před 14 dny. Jinak mě bolí bradavky, což mě nikdy neboleli a dneska se cítím jako by na mě něco lezlo, mám průjem a horečku. Myslím si, že těhotná nejsem, to by ta čárka každý den sílila a to se neděje.

roasha
19. říj 2007

mia25,ja si myslim,ze si tehotna,ta ciarka nebude vyrazna zo dna na den.setri peniaze za testy,a daj zobrat krvicku.drzim palce.

mia25
autor
20. říj 2007

ahoj roasha: dneska ráno jsem do dostala. Tak že těhotná určitě nějsem. Díky zua podporu. V pondělí se jdeme domluvit na IVF.

roasha
20. říj 2007

mia,to mi je luto,ale aj tak drzim prsty-velmi,velmi-a vsetkym babulkam.

andy26
2. lis 2007

Ahojte všetky snažilky,

práve som v očakavaní, či príde menzes alebo dúfam, že nie... Tento mesiac som doužívala Clostilbegyt a posledný krát pichli Pregnyl... a teraz čakáme....
Neviete mi niektorá poradiť ako dlho pretrvavajú hormony z Pregnylu v tele ženy?
Rada by som si urobila test, ale ked som si nie celkom istá, či sa mám potom tešiť...

mia25
autor
3. lis 2007

ahoj andy26: Pregnyl se mi držel v těle asi 14 dní od píchnutí, pořád se mi na testu ukazoval stín druhé čárky a těhotná jsem nebyla. Boleli mě i prsa a bradavky. Upřímně radím, netestovat, opravdu to nemá smysl, udělala jsem si asi 10 testů a stejně jsem těhotná nebyla a spíš mě to psychicky ničilo. Teď mám po IUI a jsem rozhodnutá žádný test nedělat. Buď menstruace příjde nebo ne. Nejlepší je vypnout mozek a žít tak, že se nic neděje. Držím palce, aby menstruace nepřišla.