Čekáte v šestinedělí, kdy se budete moct zase snažit?

summer18
10. črc 2014

Ahojky, založila jsem tohle téma, protože jsem nikde nic takového nenanšla... Chci si popovídat s holčinama které jsou v šestinedělí a čekají na chvíli, kdy se zase můžeme snažit o miminko 🙂 🙂

wlcodlac
20. črc 2014

@kopetrinka86 je jasne, ze nemuzes byt v pohode, tohle se musi obrecet a smirit se s tim. Cas to vyleci a jak prijde nove snazeni, tak bude jeste lip. Ja cekala na revizi ve fronte se trema mladickyma slecnama, co si to platily, tak jsem si rikala, co ja bych za ty jejich zdrave plodiky dala....

luci_k
20. črc 2014

@kopetrinka86 no vyžehleno mám uf, tak mě to nebaví, nikdo neovíval, mám puštěný větrák 😀 (poradila jsem si 😀 . Jsem doma sama. Na dovolenou se už moc těším. Nejhorší pro mě bylo, když jsem přišla po revizi po týdnu do práce, je nás tam hodně, takže někteří nevěděli ani, že už nejsem těhu a ptali se mě jak rosteme ☹ , pát týdnů mě to trápilo, ale už se to uklidnilo, myslím si, že to bylo těma hormonama. Neboj taky přijde mrcha na návštěvu, rozloučíš se sní a pak už jí dlouho neuvidíš 😀 😀 😀 . To je hrozný vedro, musela jsem se jít omýt trochou studený vody...a je to trochu lepší. Manžel mi přijde v půl osmý a nejspíš spolu vyrazíme někam na romantickou procházku ve třech (se Sendy). 🙂 Pochopila jsem správně, že nejsi vdaná? Já měla svatbu minulý rok v červnu.

luci_k
20. črc 2014

@wlcodlac určitě to tak mělo být a teď už bude jenom dobře. To máš tolerantního manžela. Víš já se ani tak netěším na tu výrobu (promiň nenašla jsem ve svém slovníčku jiný slovo) ale na milování, to mi opravdu chybí.

Tak to jsme dvě, mě taky dneska navštívila 😀

kopetrinka86
20. črc 2014

@luci_k To ti věřím, že když se lidi ptají je to nepříjemné... taky se na to netěším, i když jsem to řekla jen pár lidem. No, tak to bude príma procházka, ještě kdyby začal foukat větřík tak je to ideální 😀 My s Amy půjdeme až se trochu setmí 🙂 Nene, zatím vdaná nejsem 😀 To muselo být krásný!! Hlavně, že k sobě patříte!! 🙂

kopetrinka86
20. črc 2014

@wlcodlac To pak člověk hodnotí, že ty které by mohly, si toho neváží, i když byly mladé... Taky si říkám, že až se vrhneme na snažení tak na tom budu hned lépe 🙂

wlcodlac
20. črc 2014

@luci_k my sestinedeli nedodrzeli, proste to neslo 🙂

luci_k
20. črc 2014

@kopetrinka86 Na mě už to bohužel bylo vidět, tak jsem to nemohla moc dlouho tajit. No u nás už je trochu líp, ale stromy se ani nehnou. A o svatbě jste neuvažovali? Měli jsme to nádherný, venku v přírodě. Doufám, že patříme....ikdyž mě občas hodně štve....nejlepší je pak to usmiřování, ale to ty určitě taky znáš. 😉

wlcodlac
20. črc 2014

@luci_k ja o tom tehotenstvi skoro nikde nerekla, tak jsem byla usetrena toho vysvetlovani. Verim, ze to pro tebe pak muselo byt tezke. No a to tehotenstvi co snad brzo prijde, to budu ze strachu tutlat taky dlouho.

luci_k
20. črc 2014

@wlcodlac Chápu . no u nás to bylo na hraně, já bych už do toho šla, ale můj manžel je zodpovědnej a nebylo nic. Říkal, že pak nechce litovat toho, kdyby mi třeba ublížil a tím by se naše snažení o mimi posunulo.

luci_k
20. črc 2014

@wlcodlac já už to pokud to vyjde řeknu jen manželovi a možná rodičům (to ještě nevím, můj taťka měl z tohoto těhu takovou radost, že to při pivku vykecal skoro všem 😀 )

kopetrinka86
20. črc 2014

@luci_k Já teda v 9tt neměla od mimíska ještě břicho, spíš jsem ho měla nafouknutý a nešly mi dopnout ani kalhoty 😀 Ted sem koukala na zprávy, že v noci by se mělo konečně ochladit 😅 My jsme s přítelem rok, tak doufám, že se taky rozhoupe, i když už něco naznačoval.. je to sice krátká doba, jak na mimi i možná svatbu, někdo by řekl, ale když to tak cítíme. V přírodě to musí být krása!!! Taky mě občas štve a já jeho 😀 ale to asi k tomu patří 😀

luci_k
20. črc 2014

@kopetrinka86 Já už jsem měla trochu bříško a spousta lidí to prý poznala při pohledu do očí, říká se, že žena se změní. Nevím co je na tom pravdy ale moje mamča to poznala ještě dřív než jsem si udělala testík. Tak nevim, jak to před ní potom utajím. 😀 No už aby se ochladilo. My už jsme spolu 7 let (3 roky jsme spolu žili) a pak byla svatba. Byl můj prví a doufám že i poslední. Nemyslím si, že je brzo, každý to má jinak. Třeba se už budeš vdávat těhotná 😉 😉

kopetrinka86
20. črc 2014

@luci_k To je hezké, že jste spolu tak dlouho..takže od školy? Mamky poznají asi všechno, protože mě mamča pár dní předtím než jsem si udělala těhu test řekla, že jsem nějaká jiná 😀 víc zářím... a taky jsme si s přítelem řekli, že to už nikomu neřekneme než budeme vědět že je vše ok nebo to nebude na mě vidět, protože jak si psala, tak jeho táta měl povídavou a řekl to taky kde komu 🙂 Tak si užijte večerní procházku, zítra budu držet pěsti až půjdeš na kontrolu a budu na Tebe myslet a pak dej vědět... ale uvidíš, budou to jen samé dobré zprávy!!!! 🙂

luci_k
20. črc 2014

Děkuju, zítra se ozvu. Manžel teď dorazil, jdu se mu věnovat 😀 😀

wlcodlac
20. črc 2014

@luci_k tak mi jsme to opatrně zkusili, jestli to půjde a šlo. Já byla den předtím u dr. na prohlídce, ten říkal, že je všechno ok, tak jsme se odhodlali dřív 🙂

My jsme spolu 11 let, svatbu jsmě měli před šesti lety v květnu. Já na svatbě netrvala, chtěla sem havně to miminko, ale manžel že ne, že postupně, že nejdřív svatba 🙂 🙂 🙂 A syn se povedl hned po ní.

Já to mámě řekla, vídáme se denně, navíc ona si druhé vnouče moc přeje. Takže jí to řeknu asi zas, ale jinak si to nechám pro sebe. Manžel to teď řekl tchýni, že je to jeho máma a ta moje že to taky věděla... Nebylo mi to, protože tchýně neudrží tajemství a taky že ne, vyzvonila to manželovo sourozencům.. Takže jsem jí pak volala, ať si to taky vyřídí sama a obvolá si je, že miminko nebude. Takže zůstaneme asi jen u mojí mámy a zbytku rodiny fakt později.

wlcodlac
21. črc 2014

Hezké pondělí. Tak já se vrátila po čtyřech dnech dovolené do práce a přes papíry nevidim... Tak se musím smát, jak bych jim tu mávla při těhotenství s neschopenkou a čau, to by je tu švihlo 🙂 😉 Někdy bych si přála dělat někde ve větší firmě, kde si můžete zamarodit nebo pořádně zadavolenkovat a někdo jiný vás aspoň částečně zastoupí.

kopetrinka86
21. črc 2014

@luci_k Ahojky, tak doufám, že dnes proběhlo všechno v pořádku. Myslela jsem na Tebe 🙂 Měj hezký večer

luci_k
21. črc 2014

Ahojky, omlouvám se, že píšu až teď, ještě jsem jela na návštěvu k mamině. Celý den jsem byla nervozní, jak to dopadne u doktorky. Přišla jsem tam, udělala mi vyšetření, řekla mi, že sliznice už dorostla, žádně zbytky plodu už v děloze nejsou, doporučila nám ještě počkat jednu ms a potom těhotnět. Říkala ale taky, že ví, že to asi tak dlouho nevydržíme a když otěhotním dřív, tak se vůbec nebude zlobit. Už se teda můžeme snažit (jupíí 😀 ). Dneska bude vášnivá noc.... 😀 😉 Nabrala mi krev, že prý jí pošle na genetiku (jestli se nejedná o trombofilní mutaci). Některé pojišťovny to hradí, ale ta moje bohužel ne. Ale to nevadí, udělám všechno jen abych věděla, že jsem v pořádku a kdyby ne, tak by se to začalo léčit. Poradila mi si koupit v lékárně přípravek Femibion. Já jsem pro jistotu v lékárně koupila ještě manželovi zinek. 😉 Děkuju, že jsi na mě myslela, jsi hodná. Mě zítra čeká zase práce. A jak jsi prožila ty dnešní slunný, místy propršený den?

kopetrinka86
21. črc 2014

@luci_k To mám radost, za takové dobré zprávy !!!!!!!!!!!! 😅 😅 Jen tak dál... Taky jsem nad testy přemýšlela a uvidím co mi řekne.. každopádně jsi udělala dobře, pokud se jedná o zdraví a mimíska 🙂 A ted už přijde jen to krásný!!!! Paní doktorka asi sama ví, že člověk v této situaci nechce čekat a bere to lidsky, když není problém , a to je dobře... Jako má nefroložka, ta mi to doporučuje a můj urolog byl ještě naštvnej, že sem si tohle dovolila, no nepochopíš.... Držím pěstí aby to šlo vyšlo co nejdříve 🙂 hlavně papejte ty vitamínky, opatrujte se a užívejte si sebe 🙂 Já dnes byla se sestrou v obchodu, tak jsme se mrkly i na nějaký oblečení, jsou ted výprodeje 😀 takže jsem chvilku přišla na jiné myšlenky🙂 Lucí, pěkný večer a zatím papa
P.S. budu ráda, když zas napíšeš až budeš mít časík 🙂

luci_k
22. črc 2014

@kopetrinka86 Ahojky, jsem uz v praci. Ja nad genetickyma testama taky uvazovala, jestli to treba neni zbytecny, ale pani dr rikala, ze tim nic neztratim, jsem rada, ze ji mam. Neumim si predstavit, ze bych tohle resila s dokrorem (jako muzem) Strasne bych se stydela. Vcera mi krev a za ctrnact dni budu mit vysledky. Moc dekuju za podporu, mela jsem strach, jak to vsechno dopadne, jestli se hoji spravne atd. Rid se sama sebou. Jak to citis ty. No najednu stranu proc byl nastvanej? Vitaminky papkame. Nevim zda to trochu pomuze, ale ani to neuskodi. To je dobre, ja bych taky potrebovala na chvilku prijit na jiny myslenky. Prestehovala jsem se k manzelovi, ale bohuzel tu moc kamaradek nemam, moc mi pomaha, kdyz si s tebou povidam. Pokud budes mit casik, klidne napis. Sice jsem v praci, ale odepisu. Opatruj se a uzij si hezky den.

luci_k
22. črc 2014

@wlcodlac Ahojky, zdravim pri utery....taky jsem tu dneska zavalena praci, napadlo me uplne to same, co tebe. To by koukali... Urcite se ti to splni....drz se.

wlcodlac
22. črc 2014

@luci_k ahoj, já dlabu kyselinu listovou, doporučil mi jí doktor teď na kontrole, tak jsem se do ní hned pustila.
Mě taky říkal, jestli chci, že mě udělá genetické testy, ale že by to neviděl až tak nutné, protože už s manželem jedno dítě máme. Tak jsem to zatím odmítla. Už jsem těch vyšetření měla dost. Po revizi jsem si nechala nabrat krev na štítnou žlázu, jestli třeba to nemohla být příčina, tak mi obvoďák nechal tu krev rozebrat na vše možné, tak naštěstí všechno ok.

Doufám, že vám dvěma nevadí, že se vám tu přidávám do diskuze....

luci_k
22. črc 2014

@wlcodlac ahojky me to urcite nevadi, jsem rada, ze si povidame. Mas uz urcite vic zkusenosti nez my dve a rada si necham poradit. Me prave doporucila brat ten femibion, pry obsahuje ty nejdulezitejsi vitaminy. Ja jsem si pro jistotu nechala udelat testy, bylo by to me prvni mimi. A jak je v praci?

wlcodlac
22. črc 2014

@luci_k Já jsem femibion brala při prvním těhotenství, teď zatím jen tu listovku, ono někde ty vitamíny vychvalujou, nekde si zas člověk přečte, že je to jen předražená kyselina listová... Já pak asi zkusím to Chytré miminko, kamarádka si to chválí a že to i stojí míň než femibion.
V práci lepší, tu největší horu papírování jsem zdolala včera, tak dneska už mám čas i nakukovat sem 🙂 🙂 🙂
Ale spíš jsem myšlenkama někdy v příštím týdnu, jestli fakt by třeba to miminko neklaplo 🙂 🙂 Já jsem fakt hrozná, co jsem dostala ms.... Už se zas začínám hrozně těšit. Včera jsem koukala na synovo fotky, když byl malý a já bych tak strašně chtěla miminko... Vybírat kočárek, nakupovat oblečky.... chjoooooo 😀
Já jsem se děsila, jak bude to šestinedělí dlouhé a ono to tak nějak uteklo ani nevím jak...

luci_k
22. črc 2014

@wlcodlac ja zatim zadnou zkusenost s temahle vitaminama nemam. No popravde drahy to je..... 😢 ale neda se nic delat. Vcera jsem na tebe myslela a vzpomnela jsem si na svuj prvnu den, kdyz jsem nastoupila po tydnu po revizi do prace. Nastesti jsme tu dve, takze to tu zvladla kolegynka. Pak si vzala dovcu a ja tu byla zavalena papirama a emailama. 😉 Ja mam dneska moc dobrou naladu, dokonce si zpivam jako uz dlouho ne. Bude to asi tim, ze to vcera dopadlo u dr dobre a uz se muzeme zase snazit. Moc drzim pesticky, aby se ti to povedlo a trefila jsi se. Taky jsem se tesila na vybirani kocarku, oblecku.....jeste ze jsem si nic z toho nekoupila, asi by to bolelo vic. Me taky sestinedeli uteklo ani nevim jak.....jsem rada a doufam, ze jsem si to spatny uz vybrala.

wlcodlac
22. črc 2014

@luci_k já jsem šla do práce hned, na revizi jsem byla v pátek a v pondělí jsem šla do práce. Nechtěla jsem být doma ani si brát neschopenku a říkala jsem si, že dovolenou si vezmu až na příjemnější věci. Aspoň jsem neměla čas se tím zabývat, stačilo o víkendech, že jsem se v tom pitvala.
Já jsem měla schovaných pár kousků po synovi, opravdu jen takové ty srdcovky, protože při druhém dítku si chci ty nákupy užívat znovu, tak ty jsem v té eufórii vytáhla ze sklepa a přinesla domů. No už jsem je nechala uložené doma v krabici, snad je budu brzo potřebovat.
Já byla na kontrole 3 týdny po revizi, taky jsem měla radost jako ty, že bylo všechno ok. Teď už se můžeme opravdu jen těšit na to hezké, co přijde.
Já jsem zjistila, že si tak nějak podvědomě hrozně přeju holčičku 😀 Dojímají mě tedy všechny děti teď, ale holčičky víc 😀

kopetrinka86
22. črc 2014

@luci_k Ahojky, doufám, že ti to v práci utíká 🙂 Mě dnes přišla zpráva od gynekoložky, že mám cytologii v pořádku, a to mě strašila, že tam můžu něco mít... 🤐 takže aspon nějaká dobrá zpráva, zatím... Já v Praze bydlím asi 8let, jsem jinak z Litvínova, a kdybych tu neměla kolegyně z práce, se kterýma se vídáme občas tak tu taky nikoho nemám, takže jsem moc ráda, že jsem tě poznala!!!! 🙂 Můj urolog to se mnou myslí dobře, ale občas to přehání, straší mě i když mám výsledky v pořádku, a jako chlap asi nepochopí, že my ženský myslíme trochu jinak a přejeme si být jednou mámi, teda některé... jdu k němu na kontrolu 20.srpna a vůbec se mi tam nechce, protože čekám, že mi bude přikazovat at se do dalšího těhotenství nepouštím, ale když to nezkusím tak nezjistím, jestli by mi to natolik ublížilo.. a je takovej, že i ty léky které beru jako léčbu a kterých bych ted brát nemusela, nic by se nestalo, tak mi prostě řekl, že to brát budu a nebude se se mnou bavit....samozřejmě že nefroložka byla jiného názoru...Uvidíš, že ty tvý testy budou v pořádku 🙂 At ti to uteče a pěkný den 🙂

wlcodlac Ahojky, vůbec mi to nevadí, taky si přečtu něco od zkušenější 🙂

luci_k
22. črc 2014

@wlcodlac urcite se ti budou brzo hodit. Me mamina koupila tehu kalhoty a ted mi je schovava az je budu zase potrebovat. Ja ani nevim, co bych ctela...jestli hocicku nebo chlapecka. Podvedome asi chlapecka protoze v rodine moc kluku nemame, mantel chce ale princeznicku.....neni dulezity co to bude, ala aby bylo v poradku. Ty uz mas chlapecka tak je pochopitelny, ze touzis po holcicce. Drzim pesticky a dej pak urcite vedet, jestli to vyslo.

wlcodlac
22. črc 2014

@luci_k já měla vyhlédnuté krásné těhotenské kalhoty, den před tou kontrolou, tak jsem se těšila, jak si je druhý den po kontrole za odměnu půjdu hned koupit a prd.
Já jsem původně chtěla druhého raubíře, jsem si říkala, že budu mít dva krásné chlapečky, ale teď se to nějak otočilo. Každopádně jsem na 100% rozhodnutá si teď nenechat říct pohlaví, myslim, že krásnější překvapení neexistuje, tak snad to proboha vydržím 🙂
Je jasný, že zdraví je nejdůležitější, ale přeci jen každá ženská si asi jedno pohlaví přeje o malilinko víc 😝
Hele třeba se sejdeme na stejném těhotenském fóru 😎

@kopetrinka86 ten tvůj urolog je občas nadělení, že? bych asi zašla jinam.

luci_k
22. črc 2014

@kopetrinka86 Ahojky, tak už jsem doma. Dneska to vcelku uteklo rychle, práce bylo spousta a s kolegyní jsme měli plné ruce práce. Nevim všichni se zbláznili, asi je to těma dovolenýma a nebo už jit to teplo vlezlo na mozek 😀 😀
Jsem moc ráda, že ti ty výsledky dopadly dobře. Oni doktoři straší, ikdyž nevím proč, když k tomu třeba není důvod. No já jsem se sem přestěhovala před 4 roky a moc nikam nechodím, nemám tu moc holek v mém věku abych si s nima rozuměla. Jako neříkám jsou tu fajn ženský se kterýma si rozumím, ale kámošku tu nemám. Cítím to stejně, myslím si, že doktoři nemůžou pochopit, jak se žena cítí a co právě prožívá. Ikdyž to znají z knížek, tak nedokáží být tak empatičtí jako doktorky. Kontrola určitě dopadne dobře, bude všechno v pořádku neboj. Já nevím mě paní doktorka říkala, že s dalším těhotenstvím nemáme moc dlouho čekat, děloha je prý pro další těhu připravená (no my ani nemáme v úmyslu čekat). O těch lécích si třeba s doktorem promluv a na rovinu mu řekni, že chceš zkusit další těhotenství. Já teď přemýšlím, co budu vařit k večeři, vůbec nevím. Říkala jsem manželovi, že si dneska uděláme hezký večer, tak musím něco vymyslet. Chtěla bych mu to vynahradit.

@wlcodlac Ahojík, podle mě jsou všechny těhotenské věci moc krásné. Já když jsem scháněla něco na sebe, tak to byl velký problém, nakonec to vyhrál internet. My s manželem taky uvažujeme o tom, že si pohlaví nenecháme říct, ale nevim, zda to vydržím, pokud bude všechno probíhat, tak jak má, tak to asi budu chtít vědět, abych doma všechno přichystala na příchod miminka. No já osobně bych chtěla dvojčátka (chlapečka a holčičku) to by bylo ideální, ale ten porod. Brrr 😖
Doufám, že dáš vědět až budou třeba //. Držím palce 😀 Hezký věčer.