Čekáte v šestinedělí, kdy se budete moct zase snažit?

summer18
10. črc 2014

Ahojky, založila jsem tohle téma, protože jsem nikde nic takového nenanšla... Chci si popovídat s holčinama které jsou v šestinedělí a čekají na chvíli, kdy se zase můžeme snažit o miminko 🙂 🙂

ajkan
11. črc 2014

Ahoj, já už jsem sice po šestinedělí, ale stále čekám. Na začátku května jsem byla v 10+0 na revizi kvůli zamlklému a od té doby stále čekám na porevizní ms. Ve středu jsem dostala vyvolávačku, tak snad se to trochu pohne...

wlcodlac
11. črc 2014

Ahoj, taky se přidám, dnes jsou to čtyři týdny od revize. Na ms už se těším, snad nebudu čekat dlouho. Už tady tak dva dny mě mírně pobolívá břicho, jako by se to chystalo, tak to by nebylo vůbec špatné.

lucikpraha
11. črc 2014

Ahoj, Já už jsem skorem 5 týdnů po laparoskopii kvuly mimo. těhu a naštěstí ms už začala i skoro končí🙂 A našla jsem si práci,manžel hlídá... Mám mín času nad tímhle dumat proč atd, rychleji to utíká a ještě si přivydělám nějakou kačku🙂 Akorát nevim jestli se ještě budeme snažit ale kdyby to přišlo tak bychom byly asi rádi🙂

wlcodlac
11. črc 2014

@lucikpraha jj, chce to prijit na jine myslenky. Ja padila do prace hned po vikendu a pomohlo mi to.

jajinka25
11. črc 2014

ahojky 8.7. jsem byla na kyretáži po samovolnem potratu bohužel jsme to zjistili až na sono kde jsme očekávi jak nám pěkne povyrostlo mimi a ono tohle :( byla jsem 10.5 tt srdíčko už netlouklo a týden dle velikosti nežilo:((((

lena0662
11. črc 2014

jsem 4 tyden po laparu kvuli mimodeloznimu, nastesti uz jdu v pondeli do prace...doma uz mi hrabe a az moc premyslim nad tim, co se stalo
MS zatim nedorazila, ale stejne mi doktor doporucil jeste jednu "kontrolni " laparoskopii, aby se zkontrolovala druha strana a zbytecne seto neopakovalo...takze my to zatim jeste zkouset nemuzeme

lucikpraha
11. črc 2014

@lena0662 Já to naštěstí už mám ověřené v nemocnici v Krči mi kontrolovaly i levej vejcovod který je prý naprosto v pořádku i vaječníky ale stejně tam ten strach je... 3 týdny jsem lítala skoro každý den s malou za gynekologem na krev a na ultrazvuk hcg stále stoupalo sice pomalu ale stoupalo a pak v 7 týdnu na sál... Ještě že mám tu práci že mě přivede alepon na jiné myšlenky jinak mi tak hrabalo dost a taky tu malou že mám....

summer18
autor
11. črc 2014

Tak já mám dneska přesně týden po kyretáži, stále trošku špiním a občas mě pěkně veme bříško, ale prej je to dobře... ob den si dopřávám kontryhelový čajík, ale jen slaboučký.

@lena0662 4 týdny doma?? Já jdu ted v pondělí, což bude 9dní od revize..
@lucikpraha já jsem se s tím smířila docela rychle, ale občas večer mi je smutno. Nejvíc, mě štvou lidi, kteří o tom pořád mluví a utěšujou mě... nějak mi to vadí... A cose týče jiných myšlenek, rozhodla jsem se, že když nám to nevyšlo, pojedem letos někam k moři, takže vybírám... nějaký návrh? Pokud možno né Chorvatsko a Egypt, nejraději bych zkusila Španělsko a nebo možná Turecko 🙂

kami1984
11. črc 2014

Ja po revizi 6nedeli nedodrzela, rdp. dr.mi rekla, ze jsem po zdravotni strance ok a bum ho, 14dni od revize se povedlo dneska uz 3lete stesti🙂)

lucikpraha
11. črc 2014

@summer18 Ve Španělsku byla kamarádka a prej supr🙂 A já jsem se stoho taky vzpamatovala rychle ale vždy večer když malá spala to na mě padlo ted už naštěstí v pohodě

summer18
autor
11. črc 2014

@lucikpraha já to měla zatím jen 2x poprvé 2. den po revizi, kdy jsme přepínali telku a byla tam nějaká Fren a ta rodila dvojčata... tím že jsem o ně přišla, mi bylo hodně ouvej... :( A včera když jsem si šla lehnout, naštěstí mám užsnou podporu u miláčka a hezky mě podpořil 🙂
Španělsko je prej dobrý, ale obávám, se že to bude drahý... :/

lucikpraha
11. črc 2014

@summer18 asi bude drahý, nevim kolik může stát...

cloxie
11. črc 2014

Holky, přidávám se k vám, jsem 2 týdny a kousek po revizi -zamlklé těhu ☹ Začátky byly těžké, ale teď už je to den ode dne lepší...Jen doufám, že až se budeme moct zase snažit, tak že to vyjde dříve než teď, kdy jsme čekali 1,5 roku... Jo a od včerejška mě pobolívá podbřišek jako před ovulkou...myslíte, že je to možné?

lena0662
11. črc 2014

@summer18 tak me teprve 10 dni po operaci vyndavali stehy a byla jsem rada, ze si vubec sama dojdu na zachod a pritel me musel vsude vozit...ridit bych nemohla...a kdyz jsem pak po 3 tydnech chtela uz jit, tak me doktorka nepustila, ze mam spatnej tlak....proto se doma valim tak dlouho 🙂

wlcodlac
11. črc 2014

@kami1984 teda mě přijde jako scifi, že by mi doktor po 14ti dnech od revize řekl, že je vše ok a ploďte. To fakt koukám... My jsme tedy sexuální půst taky nedodrželi, zvládli jsme to přesně tři týdny, ale chráníme. Mám hrůzu, že bych v tom šestinedělí otěhotněla.

@cloxie já měla to samé, po14ti dnech jsem měla pocit jako při ovulaci, kterou jsem vlastně tou dobou vždycky mívala.

ajkan
11. črc 2014

@jajinka25 Já se těšila na další ultrazvuk, že zase uvidím mimčo a netlouklo srdíčko. Ještě v den revize jsem měla nevolnosti a ostatní příznaky a to už malé 2 týdny nežilo. Ten šok byl hrozný...

cloxie
11. črc 2014

@wlcodlac Cože, 14 dní po revizi??? Mně řekl tak nejdřív za tři měsíce, aby se to neopakovala...Někdo zase říká, že stačí 2 měsíce, tak se v tom vyznej 🙂 Taky tak právě ovulku mívám, takže tělo asi funguje 🙂

wlcodlac
11. črc 2014

@cloxie 14 dní po revizi, tak to tu napsala @kami1984 . Já si to musela 2x přečíst, nechápu to.
Mě dr. doporučil 2 měsíce, ale jako říkal, že teď se všude říká, že se má na to vlítnout hned a vlastně mi to nijak nedoporučil ale ani nevyvrátil.
Tak nevím, uvidím až dostanu ms, co pak... Mě ten sex s kondomem strašně štve.
Na kontrole mi dr. doporučil listovku, tak už jí poctivě dlabu.

jajinka25
11. črc 2014

@ajkan je to hrozný ...člověk se těší a pak tohle :( říkám si asi jsem se těšila až moc ♥ drž se co jiného nám zbývá viď 😔

jajinka25
11. črc 2014

@lucikpraha manžel nás chce vzít taky k moři abychom přišli na jiné myšlenky ;)

cloxie
11. črc 2014

@wlcodlac Jee, to jsem si nevšimla, ale nechápu to stejně tak! Taky jsem si řekla, že uvidím, jak to bude po první MS a podle toho se rozhodneme, co a jak dál 🙂 S kondomem mám podobný problém...Já listovku taky mám a od MS zase najedu na Inofolic.

jajinka25
11. črc 2014

Nám řekl doktor 2-3 měsíce počkat a listovku a nějaké vitamíny tak mi v lékarně doporučili "chytré miminko" vitamíny i s kys. listovou je tam 60 tabletek a vyšlo na 170kč je to balení na 2 měsíce až doberu začnem zkoušet, když bude MS tak jak má tedy. achjo odpočítávám prášky ..... Co jste udělali holky s fotkama ze sona a testy které ukazují mimi?? Já to nemám silu vyhodit dala jsem to so euroobalu testíky tam nalepila i fotky ...prostě to bylo naše třetí mimi 😔

muchomurkazelena
11. črc 2014

Ahoj holky, jsem 10 dní po revizi v 9 týdnu - zamlklé těhotenství. Bylo to mé první těhu, tak mě to celkem vzalo. Dneska mi doktor na kontrole řekl, že optimální je počkat 2 měsíce, aby se vše 100% zahojilo. Ale pokud na to vlítnem už po první MS, tak to prý taky nevadí. Názory na tohle téma jsou dost různé.

wlcodlac
11. črc 2014

@cloxie já krom té listovky neberu nic. Ani nevím, na co ten Infolic je. S těhotněním jsem neměla problémy, tak snad nebudou ani teď.

@jajinka25 já si testy neschovávala, u prvního dítka ano a stejně dnes nevím, kam se poděly, tak teď jsem je nesyslila. Fotku jsem ted dostala jednu, nechala jsem si jí v peněžence a mám jí tam dodnes. Nevyndavám jí, jen jí proste nosím u sebe, ale určitě si jí schovám. Bylo to sice jen 8 týdnů, ale to miminko prostě bylo...

Já si říkám, že po ms se uvidí, ale nějak podvědomně tuším, že prvné ms přijde ta euforie a budu chtít na to vlítnout. Manžel by tedy rád začal co nejdřív.

wlcodlac
11. črc 2014

@muchomurkazelena podle mě větišina dr. doporučí ty dva měsíce, aby opravdu byla sliznice po revizi dorostlá, i když otěhotnět hned po první ms není až takové riziko.

jajinka25
11. črc 2014

No manžel se taky nemůže dočkat ;) Říká se ty dva měsíce aby vše bylo pěkně připravené ale moje mamka i tchýně do toho vlítli během 6nedělí po potratu a obě hned otěhotněli a narodilo se to, i když můj bráška měl od mala strašné ekzémy a doktor dával mamce zavinu, že si nenechali poradit a počkat 2měsíce, tak mají co chtěli, že prý nebyla ještě zcela vyčištěná 😒

kami1984
11. črc 2014

Ano, potratila jsem 4.10., revize byla 6.10. a poprve jsme s manzelem meli sex 19, 20.10. a tak to vyslo i terminove na utz..
Jelikoz predtim jsem pravidelnou ms nemela, jen diky injekci a trvalo nam cca 1.5roku nez jsem otehotnela, nebrala jsem, ze sup a bude to hned... neupinali jsme se na nejake snazeni, sex dovoleny meli.o dva mesice pozdeji to byl sok..jinak tehotenstvi az na vysoky tlak a v jeho dusledku preeklampsie dobre.. takze u nas to nebyl zamer, spise nahoda.nemela jsem ms, spinila druhy den po revizi, jinak nic a psychicky na tom byla moc dobre..

kami1984
11. črc 2014

@wlcodlac ja nepsala ze mi dr.rekla, tak plodte..ja jsem psala, ze po zdravotni strance jsem byla ok..nehlede, ze kdybych si pouhy den pred spontannim potratem neudelala test, myslela jsem, ze jen prisla ms...

jajinka25
11. črc 2014

@kami1984 takže po zákroku jsi ani MS neměla??? a vyšlo to???

zujas
11. črc 2014

Ahoj, taky se přidám. Jsem 5 týdnů po samovolném potratu, byla jsem v 10 tt, na revizi jsem nebyla. Teď čekám na první MS, doufám, že dorazí co nejdřív. Dr. říkal, že máme počkat 2 MS a pak se můžeme začít snažit, ale trochu uvažuju, jestli se nezačneme snažít hned po té první. Fyzicky jsem byla v pořádku už asi 2 týdny po potratu a taky si nemyslím, že by se nám to hned podařilo, na to nevydařené těhotenství jsme čekali 16 měsíců.