Čekáte v šestinedělí, kdy se budete moct zase snažit?

summer18
10. črc 2014

Ahojky, založila jsem tohle téma, protože jsem nikde nic takového nenanšla... Chci si popovídat s holčinama které jsou v šestinedělí a čekají na chvíli, kdy se zase můžeme snažit o miminko 🙂 🙂

wlcodlac
22. črc 2014

@luci_k já jsem toho těhotenského taky moc hezkého nenašla, klasické obchody nic moc, ale pak jsem natrefila na nový krámek a tam měl všechno naprosto úchvatné, hlavně džíny a kra´tasy. Tak aspoň už vím, kam příště.
Dvojčátka jo? Já když visím toho našeho kluka, tak si nedovedu představit, že by se mi narodil dvakrát. On je totiž hyperaktivní, takže dá opravdu zabrat.
Já myslím, že můžem zůstat v kontaktu i tady teď, i když už máme to šestinedělí za sebou.
Já jsem přemýšlela o těch doktorech, jak každý tvrdí s tím znovusnažením něco jiného a podle mě tedy, je jasné, že čím víc se tělu nechá na regeneraci, tím líp, ale když někteří doktoři řeknou, že není na co čekat a může se na to vlítnout hned, tak to tak musí být a nemělo by vadit, jestli se začneme snažit po první nebo až druhé ms... Kdyby to bylo hned špatné, tak by to nemohl žádný doktor schválit.

lucccinkaaa
5. srp 2014

Ahojky jsem ráda, že jsem našla toto téma. Také jsem týden po revizi a doktor mi doporučil půl roku čekat, ale nechce se nám tak dlouho čekat.Už jsem se s tím srovnala, ale vadí mi když t po mě chtějí vysvětlovat . Tento článek má určitě něco do sebe http://ona.idnes.cz/otehotnet-muzete-hned-po-po... .