Cervikální hlen, pobolívá podbřišek. Máte zkušenost?

veruu111
16. bře 2010

Ahoj holky,doufám,že toto téma tu už není,že jsem ho nepřehlédla,tak se moc omlouvám adminům a kdyžtak to smažte 🙂
chtěla jsem se zeptat už skoro rok se snažíme s manželem o druhé dítko,ted jsem měla asi ovulaci kolem 1-2.3. 15-16DC 20-22DC jsem lehoulilince špinila,že to skoro nebylo ani na intimču a od té doby mám mokro jako kdybych se počůrala a bílý hlen krémové konzistence bez zápachu,k tomu se začíná přidávat občasné pobolívání na pravé i levé straně v podbřišku,tak mám strach at se z toho nevyvrbí něco špatného. 😒 dnes jsem 30DC a tt ssamozřejmě negativní,tak proto se ptám jestli s tím nemáte některá zkušenost 😉

Děkuji za odpověď

frufrunka
17. bře 2010

Ahoj Veru! Tak s tímhle zkušenost mám, bohužel špatnou... Taky jsem si říkala, že je to určitě nidační špinění, že se uhnizďuje vajíčko. Jenže příští cyklus to špinění zesílilo a protáhlo se, to pobolívání taky. Cysty jsem neměla, byla jsem na utz. Závěr je, že je to špatná funkce vaječníků - sice ovulaci mám, probíhá, ale neroste mi sliznice a to špinění se opakuje měsíc co měsíc... Takže teď mi dělali hormonální profil a uvidí se co dál. Tobě ale přeju, aby to bylo fakt to špinění z uhnízdění vajíčka! 🙂 Pak dej určo vědět... 😉

veruu111
autor
20. bře 2010

Ahoj frufrunko no tak to vidím i nějak u mě,sice já měla pokaždé horm.profil ok a sliznici taky slušně velkou a ted ani nemluvím jak to tam mám vevnitř naběhlé,takže uvidím co z toho bude.Brala jsem ted totiž gynex,takže to je asi díky jemu 🙂 Děkuji ti za odpověd a až budu vědět co to je ozvu se 😉