Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
18. lis 2010

@vendulka určitě, ukaž, jaký byl 🙂
@mataharyy velká gratulace, to je krásné 🙂 a můžeš ukázat nějaké povedené fotečky.

vendulka
18. lis 2010

@lucie.krajcarova dortík k prvním nar. i s oslavenkyní

lucie.krajcarova
18. lis 2010

teda ten je boží a velikánský 🙂 už neříkám nic o krájení, tady jste si to taky užijli 🙂

wjerushka
18. lis 2010

@vendulka ty bláho, tak tomu říkám pořádnej dort 😀 😀 😀

vendulka
19. lis 2010

on ale nebyl tak velikánskej, to zkresluje, měl myslím jen 3,5kg 😉

mona01
19. lis 2010

ahoj můžu se přidat? Taky se už snažíme o druhý (první měsíc nevyšel 😖 ). I když s tím naším raubířem si to teda neumím představit. Když má své dny, tak váhám,jestli do toho chci jít... Ale pak si řeknu, že to bych si asi říkala i za rok. Takže s chutí do toho!!! Nevím, jak dlouho už se která snažíte, popsali jste už "pár" stránek a po pravdě se mi to nechce číst od začátku. Tak držím palečky, ať nám to co nejdříve vyjde.

vendulka
19. lis 2010

@mona01 ahojky, vítej mezi námi...no některé se už snaží a některé zatím otálejí, tak jako já 😀 nějak se nedokážu k tomu ještě překecat 😀 ,tak ať se ti(bo spíš Vám) brzo zadaří 🙂

lucie.krajcarova
19. lis 2010

@mona01 ahojky, tak nějak vím, jak se cítíš 🙂 taky někdy přesně nevím, jestli do toho jít. ale pochyby jsou jen občas. přece jen ty naše děti budou zase starší, až se nám narodí miminka 🙂 my to zkoušíme třetí měsíc.

mataharyy
20. lis 2010

@mona01 ahoj, vítej 🙂
Tak tchýně právě odešla, tchán pro jistotu ani nepřišel, neb se šel někam ožrat, takže příště ho taky pošlu do hajzlu 😝 No a nějak jsme přežili 🙂

wjerushka
21. lis 2010

@mataharyy Jsemse musela podívat, kde jsi psala o nějaké sešlosti, no už to vím🙂 Zase jsi mělo o jednho člověk amíň starostí, ne?
@vendulka Tak se pomalu tak nějak přidívím k těm otálejícím🙂
Dneska jsem celý den matlala do školy nagličtinu. Nějak jsem to nezvládla, dnes s emělo odevzdávat. Žádná sláva to teda není, ale je to hotový. Začínám mít k počítači averzi, ještě, že existují příjemný věci, jakto třeba některé diskuze na koňovi 😉

mona01
21. lis 2010

@lucie.krajcarova pochybnosti mám vždycky jen chvilku, pak je Miki zase sladkej nebo uvidím mimčo v kočárku a už se nemůžu dočkat, až budeme mít druhý 😀 . To že bude větší mě tak nějak uklidňuje, příští rok půjde do školky, takže bych měla čas na to druhý, navíc tchýně jde v dubnu 2011 do důchodu. Máme spolu super vztah, takže už se těším, až mi bude pomáhat. Těší se, až bude vodit Mikiho do školky, tak snad to nějak půjde 😉

vendulka
21. lis 2010

Ahojky, my dneska měli velké nakupování, jeli jsem do freeportu utrácet korunky a samo sme nakoupili všechno pro Nathy 😀 ,v reeboku měli super akci, tak jsem ji tam pořídila dvoje teplákovky (teplákovku a mikinu) za 860,-/2ks a k tomu ponožky...super kup, fakt a jsou moc pěkné...jedna je fialovo-růžová a druhá je žluto-hnědá 😵 😵 , pak jsem ji koupila ty vodolepky a bylo to 😀

mataharyy
21. lis 2010

@wjerushka no mě by vůůbec nevadilo kdyby nepřišel, ale nasr... mě fakt že se raději než aby přišel šel ožrat a zkonstatoval že on nemusí přijít kdy řeknem a přišel dnes dopoledne a byl děsně překvapenej že jsem byla protivná a v noční košli, když jsem vstávala tři minuty před tím než přišel 😠 Ještě když zabouchal tak jsem říkala manželovi ať nechodí otvírat, že to je určitě on, jenže v tu chvíli se ozval malej... Fňuk 😖 Je to vůl... 😅
@mona01 mě pořád všichni říkají jak to bude náročné, ale myslím že zatím to zvládáme lépe než holky co mají dítka starší (tři a více)... Navíc beru to podle nás, jsme tři sourozenci (z první várky 😀 ) s rozestupem dvou let a taky to naši přežili 😎 a když ho budeš celé těhu připravovat, tak to bude myslím v pohodě. Adrián pořád chodí, hladí mi břicho a říká že tam je "mi" a mi potřebuje pusu. Myslím že se na něj těší 😵 Navíc začíná celkem dobře spolupracovat, chodí po svejch, když ho poprosím tak si odnese věci do pračky, nebo uklidí papír do koše... Je to prostě šikula, tak uvidíme až to mi bude reálné 🙂

wjerushka
21. lis 2010

@mataharyy Ty jo, jako si nemusí chodit když je zvanej a když není, tak k vám vtrhne. Tak to bychbyla nejen protivná to bych ho asi vyhodila. Malej je šikula. Určitě to zvládne dobře. Švagrová má rozdíl bez týdne dva roky a nestačím zírat, jak je ten starší šikovnej. Sem tam se dožaduje pozornosti, ale před tím na ní visel, ona teda ho nechtěla spuštět z očí, to ho nesměl nikdo nakrmit, jít s ním ven, jenom s ní, ale zvládá to parádně klučina. Já osobně si myslím, že ty starší děti dost žárlí, sice jsou samostatnější, ale je to vykoupený tou žárlivostí.
@mona01 To máš dobrý, že budeš mít školku a takový hlídání, to is druhýo míma užiješ úplně v klidu 🙂

mataharyy
21. lis 2010

@wjerushka já ho nechtěla pustit, normálně jsem včera říkala že ho nechám stát venku, jenže slyšel malého, viděl manžela o no si jako jeho syn nemůže dovolit nechat ho stát před dveřma, kdybych byla doma já tak se zavřu v pokoji pustím nahlas telku a dlabala bych na něj 😅 ... Každopádně toto bylo naposled, příště s ním vyrazím dveře a každej se může postavit na hlavu, chodí jak se mu chce a ještě vyžaduje aby si z toho každej sedl na zadek... Blb je to, fakt... 🙄

wjerushka
22. lis 2010

Ach jo, Kryštof je zase na hromadě. V noci horečkoval, pak to vypadalo že dobrý, ale během dne začal chraptět a teď večer akorát sípe. Aspoň nemá tu horečku už. Tak zítra razíme k doktroce

mataharyy
22. lis 2010

@wjerushka Ani nemluv Adrián měl nad ránem horečku, přes den to bylo celkem v pohodě a teď už je zas KO, unavená uslzená očka, ufňukanej, teplotu má... Je to na prd tohle počasí 🙄

vendulka
22. lis 2010

aj aj holky, u nás v noci taky horečky, nad ránem už jen zvýšená teplot,a teď měla před spaním 37,1 takže v pohodě, uvídím ještě ji změřím teplotu než půjdu spát...přes den tu brečela a kroutila se , tkaže asi bříško, jsem ji dala sebíka a zacvičila nožičkama trošku se proprděla a byla celkem v pohodě
tak brzké uzdravení všem

wjerushka
24. lis 2010

tak my jsme včera byli u doktorky a Kryštof vyfasoval nějaký prášky + jsme mu koupili mucosolvan a vincentku do nosu. Už mu trochu odlehává, včera fakt jen sípal, dneska skřípe, už tam náznak toho jeho hlásku je. A začíná odkašlávat. Naštěstí spinká docela dobře. tak aspoň tak. Jenom nás každý ráno budí tatínek, jak vstává do práce, abychom z toho taky něco měli.
Jo a tady máme dneska pocukrováno. už sníh drží a neslejzá hnedka. Sněží od rána

vendulka
24. lis 2010

ahojky

@wjerushka my byly dneska taky u dr a N. má herpetickou angnínu, chudák malá nemůže moc jíst, bo spíše polykat jak ju to bolí...jako super, loni touto dobou měla salmonelu, letos herpetická angína a co jako bude příští rok? 😠
tak brzké uzdravení 😉
u nás naštěstí sníh ještě není

wjerushka
24. lis 2010

@vendulka Jéje chdák malá, ta si to taky vybírá ☹ Tak ať je brzy líp. A s příštím rokem nestraš, snad jste si už všechno vybraly a příští rok bude klídeček

vendulka
24. lis 2010

@wjerushka kéž by...a díky 😉

mataharyy
24. lis 2010

Juj, koukám máte veselo. Adrán je protivnej, střídavě má teploty a nudle místo šálu... A do toho se mu prořezávají další zubáky, tak teplotu a totální protivnost přičítám tomu, no uvidíme kdyby to nepřecházelo tak taky navštívíme doktorku, ale zatím se mi tam nechce zas až tak nemocnej nejí na to aby v čekárně ještě něco lapil, navíc teda letos bych se ráda udržela zdravá, když si pořádně ani prášky nemůžu vzít 😅

wjerushka
25. lis 2010

Ahoj holky, hlásím zlepšení. Krýša už chraptí, ale začal dost pokašlávat. On se mu uvolňuje ten hlen, co mu zalehl hlasivky, to je dobře, ale v noci ho to vzbudilo a hodinu nemohl zabrat. Nakonec jsme se vyflákla na sousedy, vytáhla vysavač a během pětiminut odsála nosík a dost se mu ulevilo a usnul.
@mataharyy Já si stejně myslím, že by vám doktorka asinic tak zásadního neporadila, srážet teplotu a čistit nosík. Fakt je tam asi zbytečný líst
JInak sníh pomalu slízá, ale dneska teda bylo namrzlo. Jak jsme šli sKrýšou k doktorce, tak jsme měla strach, že s sebou sekneme oba dva. Ještě, že Krýša je tak patrnej a všechno si třikrát rozmyslí než něco udělá 😉

mataharyy
25. lis 2010

@wjerushka No já se děsím toho že by mi zas tak oznámila že je to alergie, napsala by mu spiropen, zodak a inhalátor tak jako pokaždé když mu něco je... 🙄 Od první nemoci mi tvrdí že má alergii, ale neví na co protože test na to se dělá až od tří let... Kamarádka má syna, pětiletého a taky ho pořád léčí na alergie i když už byli na testech a alergie nemá žádné a jejich druhý syn, kterému jsou čtyři měsíce už má prý taky alergii... 😒 Je to výborná doktorka ve vztahu k dětem, ale teda to ostatní... Jako je snaživá, ale polovinu z těch prášků co malému píše ani neberu z lékárny 😅

mona01
25. lis 2010

Vidím, že období nachlazení je tu. Miki je taky nemocný. Dr nám dala jakejsi sirup po 12h. Strašně v noci kašlal. Miki trpí na rýmy od narození, už byl na alerg.testech a nic (mysleli jsme si,že je alergický na psa). Nobelovku tomu, kdo vymyslel odsavačku na vysavač 🙂 . Teď už je to lepší. Už se těším, až budeme moct jít ven, sice nemá teploty, ale v tomto počasí máme být raději doma (lezeme si po hlavě 😀 ), potřebuje mezi děti = že zase brzo něco chytí, ale to máme být zavření doma? Ještě ani nezačala pořádně zima a už se těším na jaro 😉

vendulka
26. lis 2010

ahojky

@mona01 my jsme taky od pondělka zalezlí doma, krom středy, kdy jsme šly jen k dr a nazpět a nějak mě to ven ani netáhne, je tam zima a nějak nevlídno, takže se taky mooooc těším na jaro ale nejvíc na léto 😀

wjerushka
26. lis 2010

Já s ena zimu těším. ALe jen kolem Vánoc a Novýho roku a pak už bych brala jaro. Léto je na mě moc horko, kdyý je nad třicet, to tak ynemám ráda. Nejraději takový to květnový počasí, i když jedu na zyrtecu kvůli pylu 🙂
Jinak Kryštof už jen rýmuje, tečou mu z nosu nudle a před vysavačem utíká. LAe je to fakt bezva věc, tahle odsavačka, když si představím dělat to po staru 😝

mataharyy
26. lis 2010

Mě zima nevadí, když je to opravdová zima, tzn. že je sníh a ne břečka a ponuro 🙄

mona01
26. lis 2010

já mám zimu taky ráda, teda spíše dobu kolem Vánoc a hory, né tu břečku. Ale vadí mi to navlíkání, než obleču malýho, tak jsem spocená.
wjerushka a mataharyy vidím, že máme skoro stejně staré děti 🙂 My teď válčíme s chozením na nočník a s odložením dudlu ☹