Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
17. pro 2010

Hoj, dneska tady ale mrzne až praští. Původně jsme chtěla jít s Kryštofem na sáně, ale vzdala jsme to v tom mrazu. Ať se dožijeme Vánoc ve zdraví. Včera jsem dokoupila poslední drobnosti, hlavně poukázky, tak už "jen" zabalit. Většinu cukroví nám napečou v pekárně a těch pár druhů už mám taky hotových. Akorát linecký musím spojit něčím🙂
Jen ten úklid trochu vázne 😀

lucie.krajcarova
17. pro 2010

@wjerushka a jaké poukázky jsi koupila? mně taky pár věcí ještě chybí, asi to necháme na vánoční trhy.

mataharyy
17. pro 2010

Ahojte,
tak nám se to takhle týden před vánoci parádně podělalo... Manžel marodí od 20.10. a dnes přišli peníze za marodku a dostal tak málo že zaplatíme hypotéku a zůstane nám cca patnáct stovek do příští výplaty 😲 Tak jsme na palici a fakt netušíme co budeme dělat 🙄

wjerushka
18. pro 2010

@mataharyy Ty jo Maty, to je fakt drsný. Na vás se to vůbec sype, už aby byl všem těm trablům konec.

@lucie.krajcarova Já koupila poukázky na hadry, hlavně. Třeba ségra za hadry utrácí majland, takže j to vysloveně pásne. A pak ještě švagrový do parfumerie, ať si sama vybere, co se jí bude líbit.

mataharyy
18. pro 2010

@wjerushka Jo když se daří tak se daří... Ale nějak bylo nějak bude, však to překlepeme 😅

vean
19. pro 2010

ahojíček všechny vás zdravím.mohu se k vám přidat?také bych chtěla druhé miminko.je tady najde se někdo komu trvalo déle než otěho

vendulka
20. pro 2010

Ahojky po delší době...

@mataharyy to mě mrzí, že se to takto blběe vymrvilo, co rodiče, nepomůžou než budou další penízky?Nebo nějakou zásobu v šuplíku nemáte?...my proi tyhle případy máme bokem nějaké peníze,ale nerada bych na ně sahala...

@vean vítej, klidně se přidej
my včera dokoupili dárky(něco málo ještě chybíí,ale to se dořeší v týdnu) a už se těším na Vánoce, hlavně kvůli malé co bude říkat na dárečky 😀
jinak cukroví je hotovo,tak nějak naklizeno taky,akorát se den před štědrým dnem udělá úklid a v týdnu ještě vyperu a snad to uschne do vánoc 😀

a co jinak tady?

nlenka
20. pro 2010

Ahoj holky,taky všechny zdravím po delší době.
Tak to vypadá moc dobře,zdá se,že se mimčo usídlilo tam kde mělo. Těhotenské obtíže se mnou cloumají až hrůza,na ultrazvuk jdu 28.prosince,takže se nemůžeme s manžou dočkat. A taky to přede všemi tajit,je docela o nervy.Takže jsem moc ráda,celý tenhle rok stál zaprd (potrat,tři umrtí v rodině),tak alespoň ke konci roku bude důvod k úsměvu.
O víkendu jsme byli u tchýně a od pátku do neděle jsme jen dělali cukroví,ale už to máme taky hotové. O vánočním úklidu nemluvě,uklizeno bylo,ale nějak musím začít znovu.A dárky už taky mám.
Jak se všem vede?

wjerushka
20. pro 2010

Ahojda, já se teˇˇd nějak nemůžu rozhodnout, jeslti žehlit, uklízet, balit dárky nebo se učit když malje chrní, tak jsem rozhodla, že dlabu na všechno a dám si nohy nahoru 😀
@mataharyy Taky jsme měli takový období minulej rok, jedna rána za druhou a kdyby se nenarodil kryštof, tak je to ten nejhorší rok, co nás potkal. Takhle se to všechno aspoň trochu vykompenzovalo, i když ani ten porod a období potom nebylo zrovna růžový. Ono to fakt jendou přejde, nezbývá doufat, že brzy 😉
@nlenka To jsou krásný zprávy🙂 Hele já jsem tak trochu mimoň, ale kdy bys pak měla mít mimi? V létě?
@vean Ahoj, myslím, že tady najdeš dost holek, co mají za sebou všechno možný. A jsou statečný, doufají a jdou dál.

luckaklouzek
20. pro 2010

Ahoj holky,

taky by jsme rádi mimi, ale nějak to teď nejde. Ráno jsem začala špinit, tak z toho asi nic nebude, tak jsem si sem přišla aspoň vyměnit rady, než řvát do kapesníku. ☹

lucie.krajcarova
20. pro 2010

@mataharyy ajajaj tak to je zlé... a už to s ním vypadá líp, bude pracovat? rodiče pomůžou ne?
@vean ahojky, vítám nové tváře, i @luckaklouzek

lucie.krajcarova
20. pro 2010

@nlenka Leni, to jsem ráda, že je mimi tam, kde má. a který jsi teď tt? taky považujeme tento rok za horší, už aby byl leden a nový rok, ve ktrém, doufám, bude líp. nebudem tlačit na mimi. ráda bych nastoupila do práce a třeba už za pár měsíců zas odešla, to by nevadilo 🙂))
@vean nechceš si trochu vyplnit profil? takhle ani neni vidět, jak staré dítko máš.. my se snažíme 4. měsíc.

lucie.krajcarova
20. pro 2010

@luckaklouzek Luci a jak dlouho se snažíte? mně dnes opět bolí levý vaječník, je to divné, vždy jen levý. a cca uprostřed cyklu, nebo spíš po prostředku. no dnes jsem 20DC. tak snad mě nečeká čtyřicetidenní cyklus 😲

luckaklouzek
20. pro 2010

@lucie.krajcarova Luci krátce, zatim jen dva měsíce, ale bojim se že to asi jen tak nepujde. Rok po porodu se mi udělaly na děložní sliznici "polipy" byla jsem na kyretáži, ale zjizvení už zustalo. Dr. řikal, ať to zkoušíme aspoň půl roku a pak se teprv začne jednat. Ono to asi katastrofální neni ( jen dva měsíce), ale je to emočně docela těžkej kalibr, kolem mě holčiny už maj druhý a sondujou co my? 😒 Aspoň máme to jedno zlatíčko, ale ráda bych ještě jedno :o)

Tobě nedělali nějakej ultrazvuk, když máš takové potíže? Třeba že je špatně průchodnej, nebo něco podobnýho?

mataharyy
20. pro 2010

@nlenka Tak to je paráááda 😵
Vítám nově příchozí 🙂
Jináč rezerva už není, tak nějak se to poslední dobou pěkně s*** tak jsme více méně na nule, no a moji rodiče jsou na tom dost obdobně, takže tam se ani nechci ptát no a za tchánovcema nejdu i kdybych měla ukecat paní v obchodě ať mi dá chleba na dluh 😀 Jináč no není to ideální řešení, ale dnes se nám podařilo vyřídit tesco kreditku, takže se ještě zadlužíme a po novém roce budem platit jak mourovatý, ale přežijeme... No co už když se daří tak se daří, hlavně že jsme zdravý s penězma nějak bylo a nějak bude 😎

luckaklouzek
20. pro 2010

@mataharyy ahoj, četla jsem tvoje příspěvky, to je šílenej nářez s těma penězma a to nás ještě zkrouhnou o to porodný ( když se zadaří ), aspoň kdyby dali něco. Třeba se poštěstí a něco bude pod stromečkem 😉 Naše prababí byla hroznej škrt na peníze a světe div se, před týdnem přijela dala mi peníze, že si máme něco koupit, ale musíme jí to ukázat 🙄 Asi ji ukážu zaplacený složenky, protože začátkem ledna se to byde sypat odevšať.

mataharyy
20. pro 2010

@luckaklouzek No ani nemluv toho ledna se úplně děsím, ale co bez peněz zůstat nemůžeme, tak alespoň že ta kreditka klapla, jen od ledna bude doba spoření, než to celé poplatíme 🙄 No jak říkám ono to nějak dopadne, jen se děsím toho že budeme splácet a už nebude z čeho tvořit rezervu, takže když zas příjde super čas, tak pojedeme na novo, už si připadám jak v USA, kreditku platíme kreditkou... ☹

luckaklouzek
20. pro 2010

@mataharyy to se zvládne,mateřská bude taky o něco lepší než rodičovský příspěvek a manžel bude mít normální plat 😉 do léta z toho budete venku a budete si užívat.

mataharyy
20. pro 2010

@luckaklouzek no kdyby to bylo tak jednoduché 😀 na jaře chceme dodělat ložnici a dětský pokojík, život čtyřčlenné rodiny soustředěný v obýváku je už neúnosný... 🙄 Ale zas teď to pár měsíců bude stát za ... a pak bude dobře, jak na houpačce 😅

luckaklouzek
20. pro 2010

@mataharyy v jedný místnosti jo 😝 to je teda veselý. Ono přežít se dá asi fakt všechno, když to jinak nejde.
Já se jdu natáhnou, dneska to bylo jak na houpačce, hezkej večer holky.

mataharyy
20. pro 2010

@luckaklouzek No museli jsme dvě místnosti rozebrat, je to tam strašně vlhké takže se musela rozbořit podlaha a teď sušíme, přes léto nám to zas parádně navlhlo tak jsme museli dostavbu dosušit, tak snad na jaře. No tak máme teď takové 1+kk dá se to, jen do budoucna by to byl problém, asi... Zas jsou na tom lidi mnohem hůř... 🙂

luckaklouzek
21. pro 2010

@mataharyy vlhkost to je prevít.Máte naštěstí vlastní, sice vydřenej, ale svůj 😉 Až to doděláte a všechno se srovná tak budeš jedno léto sedět na zahradě a budeš se tomu jen smát :o) Já bych se rozplácla někam do tepla dala si něco dobrýho k pití a nemyslela na to, že mě čeká nákup a že mě tam lidi ušlapou 😖

mataharyy
21. pro 2010

@luckaklouzek Tak hodně zdaru na nákupech, já se chystám zítra 😖 Taky jsem z toho nadšená... 🙄

luckaklouzek
21. pro 2010

@mataharyy já jsem jela kolem oběda a docela to šlo. Nakupovala jsem žvanec, dárky jsem už vyřešila během roku. 🙂
Dneska mě pěkně bere podbříšek, ta čůža červená se hlásí nějak brzo, asi jsem trošku přistydla. Zrovna z nákupu jsem potkala mladý holčiny, záda holý. Jen z toho mě rozbolely klouby 😀 Fakt tím věkem je ten ženskej systém náchylnější, ale aspoň něco vydrží.

kolebka
21. pro 2010

Ahoj zdravím všechny,také se přidávám též si přejeme druhé miminko.. 😉

luckaklouzek
21. pro 2010

@kolebka ahoj, tak to ti držim palečky, jak dlouho se snažíte?

lucie.krajcarova
21. pro 2010

@kolebka ahojky, my už se známe z jiného téma 🙂

luckaklouzek
21. pro 2010

já pořád přemýšlým nad svým bývalým nickem co jsem tady měla, třeba by jste mě taky znaly 😀

janula123
21. pro 2010

Ahojky.
Aj my sa snažíme o druhé mimi, uý od augusta a zatiaľ nič.

kolebka
21. pro 2010

@lucie.krajcarova jo jo známe taky jsem si hnedka všimla.. Mě už to tam nebylo příjemný nic proti holkám ale prostě už chci jít dál.. Chápeš?