Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

luckaklouzek
21. pro 2010

@janula123 tak Vánoce a Novej rok je od toho aby se plnila ta přání 😉 jinak mě těší

lucie.krajcarova
21. pro 2010

@kolebka jo to je v pohodě. já jsem tady taky déle...

smolinek
21. pro 2010

huráá, tak jsem dohledala nick, tak od teď jsem na tomto nicku:o)Jo smolinek=luckaklouzek

janula123
21. pro 2010

@luckaklouzek
Ahojky.
No ja tiež dúfam. 🙂)))
Koľko sa už snažíte?

smolinek
21. pro 2010

Teď od podzimu 2 měsíce, je to sice krátce, ale já jsem v tomhle radši naivní, pořád věřim, že to jde i za ty dva měsíce 😀

janula123
21. pro 2010

@smolinek
A teraz si koľký deň cyklu?
ja som 12.DC.
Meriaš aj teplotu?

kolebka
21. pro 2010

@janula123 výtej taky jsem tu chvilinku 😅

janula123
21. pro 2010

@kolebka
Ďakujem.
🙂
My sa snažíme od augusta a tento mesiac mi vyšiel duch, tak som si aj robila nádej, no nakoniec som dostala. :( a idem od začiatku.

lucie.krajcarova
21. pro 2010

@janula123 ahoj, máme skoro stejně staré syny, to je paráda. taky už začínáte s nočníkem?

janula123
21. pro 2010

@lucie.krajcarova
Ahojky.
Joj, ani mi nehovor.
Malý odmieta, Oblečený sa posadí v pohode, no keď ho vyzlečiem, napne sa ako struna a nie a nie si sadnúť. Hrozne plače. Ani na záchod.
Stále skúšam.
🙂)))) U nás je veselo. 🙂

smolinek
21. pro 2010

@janula123 Jani, já tohle vůbec neřešim, nezkoušela jsem ovulační testy, ani meřit teplotu. V prvním těhu jsem po 8měsících snažení dostala od Dr. vypočítané dny ovulace, pak jsem změnila gynekologa a s manželem jsme prošli testem plodnosti a to bylo vše. Ovulaci jsem poznala podle hlenovitosti. Mám po 10dni po menzes slabý, hlenovytý výtok. tak asi tak, moc ti to nepomohlo co?

janula123
21. pro 2010

@smolinek
V pohode.
Ja meriam, bo mám dlhší cyklus +-35 dní. Pred prvým tehu som tiež merala, malý sa nám podaril na 3x. A máš pravdu, ovulku naozaj poznáš podľa hlenovosti.

smolinek
21. pro 2010

@janula123 slyšela o tom, ale já neumím být trpělivá a hlavně kolikrát zapomenu 😒

janula123
21. pro 2010

@smolinek
ja som si na to už zvykla, ale tiež som zabúdala. To je normálne.
🙂
tak by som bola rada, keby som naviazala na materskú.

smolinek
21. pro 2010

no to mi povídej, včera jsme práve řešili s manželem,aby se to narodilo nějak před zářím, aby ve třech šlo pak rovnou do školky a já do práce a návázala přitom na mateřskou, no to nám asi nevyšlo 😖

kolebka
21. pro 2010

Já to ted dostanu po 4 od prvního snažení,ale zatím nevěším hlavu 😉 na první mimi nam to tvrvalorok a čtvrt tak snad to tak dlouhé nebude.. taky to vyjde neboj pszchika dělá své 😕
@janula123

janula123
21. pro 2010

@kolebka
To máš pravdu, psychika robí svoje, ale tak snáď sa všetky čoskoro dočkáme.
🙂

janula123
21. pro 2010

@smolinek
A tak uvidíte.
Teraz si koľký deň cyklu?

monikahoff
21. pro 2010

Ahojky, ráda bych se zeptala...., kdy jste začali pociťovat potřebu druhého miminka?! Já osobně mám Tomšu, kterému je 15 měsíců a manžel mluví o druhém....! Ale já nevím, přijdu si divná. To je i důvod, proč se ptám. Děkuji předem za odpověď.

smolinek
21. pro 2010

@janula123 😀 semnou to bude asi hrozný, já si tohle vůbec nepočítám, ale přepočítám 😉

janula123
21. pro 2010

@smolinek
A tak neboj, nejako už bude.
Treba veriť a myslieť pozitívne.
A keď sa na to veľmi upneme, to tiež nie je dobré.
Idem dať malého haji, budem tu neskoršie.
🙂

petronelie
21. pro 2010

Ahoj holky,zdravím před Vánocema.Něco nového? Lucko,jak se máte?

smolinek
21. pro 2010

@janula123 pokud se nepletu, začíná se to počítat od prvního dne menzes? tak bych byla 24DC
@petronelie ahoj

petronelie
21. pro 2010

@smolinek Koukám, že i my máme podobně staré chlapečky.

Jinak my nočníkujeme a plínujeme, nemám moc nervy na to nechat prdolu bez plíny.

Tak holky,odpracovala jsem si rok a teď zase budu jen na mateřské. Ještě půjdu párkrát do práce a ahoooooj 😀

smolinek
21. pro 2010

@petronelie taky řešíte nočníček? 🙂 na to já nemám taky ho nechat bez plínky. Na nočník si sedne, vyčůrá, sem tak vykadí, ale sám si zatim neřiká. Zkoušela jsem to přes gumový medvídky, spotřeba plen už byla finančně neúnosná. \medvídci selhali. Já si na chvilku odskočím, jdu malého uspat. Manžel se snaží seč může, ale ten mrňous začíná pěkně vzdorovat 😠

wjerushka
21. pro 2010

@petronelie No vidíš a mě práce od března opět čeká 😅 Ale docela se těším😀 Teď v pátek jsem byla na chvíli na vánočním večírku a všichni byli moc milí a říkali, žese na mě těší🙂 Tak jsem zvědavá, jak malej zmákne školku
@monikahoff Já nevím, kdy přesně jsem chěla druhý. To tak nějak přišlo. Ale nakonec o rok sourozence odkládáme (teda práci na něm) .-)
Jinak ahoj všem novým tvářím je vás dost,t ak snad se rozkoukám 😉

janula123
21. pro 2010

@smolinek
No manželík je už doma a išiel s malým spať.

Tak začína sa to od prvého dňa menštruácie.
Ja som teraz 12.DC
Niekedy sa to hrozne vlečie.

smolinek
21. pro 2010

@wjerushka ahoj 🙂
@janula123 náš tu pořád řádí, dneska to zas bude dlouhej večer. Jani s tím cyklem si nelam hlavu, o svátcích budou návštěvy, přípravy a to uteče a za chvíli máš novej rok 🙂

wjerushka
21. pro 2010

@smolinek No aspoň Ti nanočníku sedí a něco tam udělá. Kryštof si na nočník ani nesedne, na záchodě sedí, ale nic. Tak ono to jednou přijde, doufám. Taky jsem třeba měla pocit, že nikdy nebude chodit a rozběhal se, tak věřím, že jednou přijde na chu´t i nočníku. Al enekupovat plínky by bylo příjemný 😉

kolebka
21. pro 2010

@monikahoff Ahoj v té době co máš malé tak ješte nee taždý měsíc je pak znalet děcka jsou zralejší a samostatnější a chtěla jsem abych na mimi měla čas a nebyla nervozní že nic nestíhám takže já až když malý byli 2 půl akaždý to má samozřejmě jinak 🙂