Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
20. led 2011

@kolebka no já měla právě taky zlatíčko, vlastně pořád mám, byla tak hodné miminko, celkem jsem se taky vyspala a právě mám strach, že by druhé bylo pořádný raubíř 😀 ...no a taky bychom chtěli větší bydlení, tak nevím, jak by se to finančně zvládalo....no jak říkám, čas/osud to vyřeší za nás

vendulka
20. led 2011

ale je pravda, že nám to každý měsíc/cyklus ujede a teď jsem i tak trochu tajně doufala, že by se to mohlo povíst bo by to byl dáreček k MM narozeninám, narodilo by se mimi 😵

kolebka
20. led 2011

@vendulka máš ode mě IP 🙂

lucie.krajcarova
20. led 2011

tak jsem vyhrála želvu 🙂)) mám už druhý dárek k druhým narozkám 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6713835

vendulka
21. led 2011

@lucie.krajcarova super cena, přesně tuhle máme 😉
já mám už tři dárky pro malou a k tomu asi koupíme to kolo odrážedlo

lucie.krajcarova
21. led 2011

@vendulka a jaké jsou ty dárky, co už máš? já mám ještě kostky ve tvaru mašinky. přemýšlím ještě nad duplem. ale to nechám jako dárek jiným, jak to budem slavit, tak aby příbuzní věděli, co koupit.

vendulka
21. led 2011

@lucie.krajcarova no mám tričko s hello kitty z HMka a pak zástěru s Hello kitty a koupila jsem v tescu za 30,- takové dřevěné puzzle se zvířátky a počky od 1-9...to lego duplo jsem tay chtěla koupit ,už na Vánoce,ale má tady Žako a moc si s tím neskládá, spíš by si skládala,kdyby si k ní někdo sedl a skládal s ní, já na to nemám fantazii 😀 a pak tu má ještě klasické dřevěné kostky různých tvarů,takže kostek a hraček má plno, že se teď už těžko vybírá

wjerushka
21. led 2011

Tak kostky máme taky 🙂 Takový ty dřevěný, co se z toho dá postavit hrad. Doufám, že se mu budou líbit, Kryštof je docela stavař a u stavění čehokoliv se dost dlouho zabaví. Pak máme tu dřevěnou vláčkodráhu z ikei a knížku mu asi ještě pořídíme. NO a to odrážedlo s přilbou, to bude rodinný dar 😉 Já teďka spíš dumám na ddortem. Kryštof miluje mašinky, ale mašinku měl loni, tak bych chtěla nějakou změnu asi nějaký zvířátko

lucie.krajcarova
21. led 2011

@wjerushka tak my máme ty barevné kostky taky a zatím ho moc neberou... jen to boří 😀

vendulka
21. led 2011

@wjerushka taky máme tu vláčkodráhu, koupili jsem ji to na Vánoce, teda moje mamka,měli to zrovna 23.12 ve slevě tu osmičku,ale my dokoupili aji ty další koleje 😀 a s tátou jak si vyblbnou 😀 .jo ty samý kostky máme my na stavění hradu 😉 .Dort taky bádám a přemýšlím, mám několik tipů, tak nevím, který vybrat 😀

vapetka
21. led 2011

@lucie.krajcarova jé tak to jsi šikovná jstou želvou.

@vendulka nejsi náhodou s Náchoda? jsi mi hrozně povědomá. nechodila jsi plavat před námi v kurzu?

vendulka
21. led 2011

@vapetka e-e, jsem z Brna a v Náchodě jsem byla jen jednou a to asi před třema rokama 😀

vapetka
21. led 2011

@vendulka tak jsi hrozně podobná jedný paní 😀 tak se omlouvám.

vendulka
21. led 2011

@vapetka nic se neděje 😉

fatamorgana9
21. led 2011

ahojte baby mám otazočku.. 😉

ked je ovulačný test pozitívny dnes, a muž mi príde až zajtra, je možne, že by som ešte otehotnela? ☹

vendulka
21. led 2011

@fatamorgana9 já myslím, že ano

bugi
21. led 2011

Ahoj holky,muzu se k vam pridat,taky se snazime o druhe mimi
@fatamorgana9
taky si ted delam ovu testy a tam pisou sex za 24hod-48.takze si myslim ze klidne muzete 🙂

lucie.krajcarova
21. led 2011

@bugi ahojky, vítám tě u nás 🙂

kolebka
21. led 2011

@lucie.krajcarova Gratulace za želvičku 🙂
@bugi Ahoj výtám tě.Stěma ovu testama nemám žádnou skušenost,mě vadilo i si počítat plodné dny-je to hrozné plánovaný sex kvůli těhu.Ale taky to znám...

fatamorgana9
21. led 2011

dakujem baby ste zlaté 🙂 tak dúfam,že to vinde 😀 😀 😀

wjerushka
22. led 2011

Čau děvčata, musíms epochlubit, dnes mi vyšla jedna zkouška, tak jsem ráda 😉 Aspoň to ponocování přece jenom mělo nějaký smysl. ALe měla jsem i dost kliku na zadání, zrovna se mi docela trefili

vendulka
22. led 2011

@wjerushka gratuluji, jsi šikula 🙂

kolebka
23. led 2011

@wjerushka Také se připojuji a gratuluji 😉

mataharyy
23. led 2011

@wjerushka Taky gratuluji 🙂

wjerushka
23. led 2011

Holky díky. SDocel amě ta kzouška potěšila, no už se učím na další 😝

Ve školc em torchu udělali čáru přes rozpočet. Dřív tam stačilo zavolat den předem, že přivedeme Kryštofa, ale jak byl Kryštof nachrblanej, tak změnili pravidla adocházka s emusí hlásit týden předem. Tak nevím, jeslti příští týden Kryštof do školky půjde

wjerushka
24. led 2011

hm jsem včera psala jak tatar 😅 No ale ve škocle mě nakonec potěšili, prý je tam místo, takže zítra může Kryštůfek přijít. Povede ho tam jen taťka, zjistili jsme, že Kryštof mnohem líp snese, když ho někde nechá táta než já. Tak uvidíme, no ale čekám zase řev 😒
A opět se patlám s účkem. Včera místo učení jsem Kryštofovi objednala oblečení na netu. Když to zjistil manža, myslel, že mě roztrhne. Ale věci jsou to moc pěkný 🙂

kolebka
24. led 2011

@wjerushka No tak to se mi zdá celkem dost do předu.A neboj školka se podá to chce čas.Chce to rychlé loučení to celkem platí i když pláčou je lepší ho šoupnou do třídy k paní učitelce ona si sním poradí.I když samozřejmě to maminám zve srdce 😵 Ale jen co se zavřou dveře většinou je hned hlid..

wjerushka
24. led 2011

@kolebka jj, já to tak dělám, i když třeba nechávám Kryštofa u babičky. Šoupnu ho tam a jdu. První den ve školce jsme ho teda odvedla do herničky, jinak by se nehnul z předsíňky a tam jsem ho nechala. Taky mi vadí, že řve, ale tím, že rychle odejdu neprápím jeho ani sebe. A v tý školce říkali, že jsou raději, když to mamka vezme forfrem než nějaký dlouhý mávání a posílání pusinek

kolebka
24. led 2011

@wjerushka jj já si myslím že je to pro všechny stany nejlepší 😎

vendulka
25. led 2011

ahojky,
jsem zvědavá, jak my budeme prožívat školku, zatím jsem si podala přihlášku do soukromé miniškolky, tak jsem zvědavá, kdy se nám ozvou