Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
31. led 2011

@nlenka Tak to je paráda 😵

vendulka
31. led 2011

@nlenka tak to je super, gratruluji!!!

kolebka
31. led 2011

@nlenka Tak to gratuluji 🙂 mě to čeká za měsíc taky doufám že to bude dobrý 🙂
@mataharyy Tak přeji at vydžíte aspon do 38tt 😀

mataharyy
31. led 2011

@kolebka Hlavně v klidu, vše určitě bude v pohodě 😉 Jináč dík, no naposled jsem byla v 37+3 a dojem že rodím jsem měla cca tři týdny před porodem a to byl oproti tomuto slabej odvar... Manžel odmítá sexovat, že prej ještě nechce rodit 🙄 😀 A teda nepomohlo ani to že jsem mu říkala že než porodím, pak šestinedělí, no a pak dvě děti v baráku, že další možnost bude tak za rok 😎 😀

kolebka
31. led 2011

@mataharyy Ja prvni děcko porodila 38tt a přišlo to ze dne na den.. Jinak to máš dobrý já držím sexualní půst hned jak jsem mu ukázala // no asi mi slezou vlasy co nadělám on se hrozně bojí..

mataharyy
31. led 2011

@kolebka Uff, tak to jsem na tom o poznání lépe 🙂 No já měla ty tři týdny před poslíčky, jen jsem stresovala a pro nic, zato když už jsem měla pravidelné kontrakce po třech minutách, tak jsem všem tvrdila že do žádné porodnice nejedu, že tam nebudu za debila když nerodím... Trvalo sedm hodin než se od tohoto prohlášení malej narodil 😀 A teď to vidím tak že porodím s uhlákem v ruce, až půjdu pro uhlí, nebo něco takového 😎

lucie.krajcarova
31. led 2011

@kolebka a dáš si sem nový metřík s tt?
Leni, gratulace 🙂

kolebka
31. led 2011

@lucie.krajcarova Ahojky,já bych si ho i dala ale přiznám se že jsem nezjistila jak.. 😕

kolebka
31. led 2011

@mataharyy 😀 😀 hezké

vendulka
31. led 2011

já etda rodila 38+5 a to byla sobota, a v pátek ráno jsem byla monitoru v porodnici, kde si mě chtěli nechat,ale ne kvůli tomu, že yb to vypadalo na porod-byla jsem zavřená a nic se nechystala,ale kvůli tlaku a bílkovině v moči,ale odmítla jsem to a večer jsem byla ještě na slučáku základky po deseti letech ,přišla jsem domů kolem půlnoci a ve tři hodiny ráno jsem budila manžela a jeli jsem do prodnice a porodu - předčasnému vděčím doktorovi tím jak mě děsil, že si mě tam nechají a budou vyvolávat porod a jak si to jako představuji s vysokým tlakem tam nezůstat,ale marně jsem mu říkala, že mám syndrom bílého pláště a že doma mám tlak v normálu 😝

wjerushka
31. led 2011

Hm, tak já rodila asi o měsíc dřív v 36 plus 5 nebo tak nějak. Akorát jsme večer s Manžou vyplnili ten papír na jména a oba jsme to podepsali a dochystala si kalhotky a tak. No a kolem druhý mi odtekla plodovka, tak jsme dobalovali tašku do porodnice, sháněla jsme dorgeriku jako karátček na zuby, hřeben a tak. Manža se mě pořád ptal, jeslti jsem se nepočůrala. Ve tři jsme přijeli do porodnice. Myslela jsme si, že mě pošlou domů, protože jsem neměla ani kontrakce, ale nechali si mě tam. No a v 11 byl Kryštof na světě. Musel se teda trochu vyhřívat na podložce, byl drobnější. Ccelou dobu jsme nevěřila tomu, že už jako rodím

wjerushka
31. led 2011

@nlenka To je krásný, moc gratuluju a snad vám budou další vyšetření dělat stejnou radost jako tohle 😉

lucie.krajcarova
31. led 2011

@kolebka tak víš, jak na to? nahoře vpravo klikni na nastavení, pak si vyber těhotenství a rodina, vyber možnost čekáme miminko a ono ti to pak ukáže okénko, kam vepsat datum porodu a už se to bude počítat 🙂

mataharyy
31. led 2011

Já taky šla z hospody, ještě servírka byla nešťastná když viděla jak prodejchávám, že ona prej nechce abych rodila když má směnu 😀 A taky jsem nevěřila tomu že rodím, takže kdyby byl druhej porod takovej jako první, tak rodím na kšeft 😀 No já jsem zvědavá co mi pěkného poví 7. na kontrole... Jestli měl na posledním UTZ 2,5 kg, tak bych klidně pomalu, ale jistě rodila 😎

kolebka
1. únor 2011

@mataharyy No tak to tiše závidim.. já to měla tedy dlouhý rodila jsem 26hodin byla to hrůza, měla jsem kontrakce po minutě ale neotvítala jsem se 🙄 Ale tak stálo to za to

vendulka
1. únor 2011

@mataharyy s těma odhadama váy bych tomu moc nevěřila, dr mi pořád říkala, že bude mít 3,5kg aji v ten den proodu na monitoru to řákali a měla při narození 2950g 😝 😵 a 48cm (a já jako miminko měla 2900g a 48cm 😀 )

mataharyy
1. únor 2011

@kolebka Juj, tak po tolika hodinách bych už asi žadonila o kde co 😅
@vendulka No nevím, prý je tam +/- 150g což není moc... Tak uvidíme co poví v pondělí 😵
Jináč se zdá že vše se k lepšímu obrací a ten pán z personálního je strašně hodnej a ochotnej, takže kdž nic tak se snaží to řešit a už vím že budu zaměstnaná minimálně po dobu mateřské a pak to budem řešit dál, prý zatím tu firmu jejíž jsem jediný zaměstnanec nepošlou do kytek, takže mám být v klidu a po porodu nebo konci mateřské, případně až to bude nějak aktuální to budeme řešit dál, ale že není v jejich zájmu mi dělat nějaké potíže, že vzniklá situace není má vina, tak nevidí důvod proč bych na to měla dojet 😵 Má u mě přinejmenším kafe 😎 Jináč mi od ledna snížili na slovensku rodičák z 256 € na 190 €, což jsem zjistila dnes, ale do čech jim to oznamovali tak s tím jak rychlé je vyřizování v čechách počítám že mi ten doplatek přijde až tak v březnu, že to do poloviny února nezpracují, ale hlavně že to přijde 😎 Nebejt těhotná jdu oslavovat 😀

nlenka
1. únor 2011

ahojky,tak přidám troškou do ¨"mlýna".
Já jsem stejne jako @kolebka trpěla jak zvíře 😖 . Nastupovala jsem v pátek na vyvolávaný porod.Hned m nacpali tabletou,ta nepomohla.V sobotu se vše opakovala,ale s mnohem silnější tabletou. Od sobotního oběda jsem měla dost silný poslíčky,ale neotevírala jsem se. Nedělní noc sem prochodila po chodbě,protože i když jsem dostala injekci na bolesti,tak nezabrala a já se v 7 hodin ráno dovlekla za sestrou,že už to nevydžím,tak mě doktorka prohlídla.Otevřená na 7 cm,píchla vodu a v 9:35 byl Jurka ny světě. 😀
Letošní porod bych si ráda vyzkoušela přirozeně a hlavně doma,né v nemocnici.
Jinak s tím sexováním,je to u nás podobné.Manža má strach,ale jen co je po,tak zkučí,že chce ještě. 😎

vendulka
1. únor 2011

@mataharyy no tak vidíš jak to všechno dobře dopadlo...ano je to +- 150g,ale i tak ten odhad může být blbě o půl kila jako u mě 😀

vendulka
1. únor 2011

@nlenka njn chlapi, co chceš...u nás teda u rpvního těhu žádné omezení nebylo 😀 ,ale šetinedělí bylo pro mě muka bo jsem měla tááákovou chuť a nešlo to 😔 😀 😀

vendulka
1. únor 2011

holky já vám tak závidím 😵

nlenka
1. únor 2011

Těm porodním mírám a váhám moc nevěřím.Nejsem rozhodně žádná třasořitka,takže u mě se tak nějak předpokládalo že budu mít velký dítě. Pár dní před porodem podle ULZ byl porodní odhad 3500. Nějak se sekli,Jurka měl 2450 gramů a můžu říct,že všichni docela koukali že i někdo takový jako já,může mít takovýho drobečka. 😎
Jinak maty gratuluji,je bezva,že se vše obrací k lepšímu. 😀

wjerushka
1. únor 2011

@mataharyy Tak to jsou super zprávy🙂 Snad jste z toho srabu už konečně venku a budeš mít chvilku klid a pohodu 😉

vendulka
1. únor 2011

jj, taky nejsem žádná twigy a mám nadváhu a měla jsem malé mimčo a i jsem strašně malinko přibrala v těhu...prej se říká,že hubeňourky to mají tak, že hodně přiberou, kdežto ty "oplácené" ne 😀

nlenka
1. únor 2011

@vendulko,šestinedělí?Bože můj,co to je. Abych řekla upřímně,že nebýt na pokoji ještě s jinou maminou,tak mě manža přefiknul ještě v nemocnici. Každopádně první sexík byl cca po 14 dnech,prý i za cenu,že bude dělat řezníka.

vendulka
1. únor 2011

@nlenka tak to máš super, my teda taky šestinedělí nedodrželi asi tak o 14 dní,ale moc z toho nebylo jelikož mi řpišlo, že jsem zašitá víc než bych měla a pěkně to bolelo, až postupem času se to spravilo a taky mi to šití nateklo, takže to taky nebyla žádná paráda a o sezení prvních 10 dní jsem si mohla nechat zdát

mataharyy
1. únor 2011

@nlenka No když se to tak vezme ani já jsem se neotvírala, přijali mě s pravidelnejma kontrakcema minutu po půlnoci a otevřená jsem byla na jeden ( 😠 ) a řekli že když mi voda nepraskne tak mi jí zkusí píchnout, ale až budu otevřená na pět, jináč by to mohlo dost bolet 😅 Jenže ve čtyři jsem byla stále na jeden a už mě to nějak nebavilo, tak sestra říkala že jestli chci tak může zkusit tu vodu píchnout, ALE je tam že se taky můžu pak celkem poto bolestí, tak jsem chvíli váhala no nakonec jse jí řekla ať mi jí píchne, že alespoň jim nebudu blokovat sál 😀 No bylo čtvrt na pět a tři minuty když se jí podařilo tu bodu pustit, změna v bolestech taková že žádná, pravda po třičtvrtě na pět jsem říkala zda by nebylo přeci jen něco proti té bolesti (ne že by bolest byla nějaká strašná, ale protože den předtím mi přijel manžel po měsíci ze slovenska a já pro něj jela k autobusu tak jsem celou noc nespala a už jsem byla KO), sestra říkalal že než to zabere, tak porodím a bylo pět deset a malej na světě 😵 Fakt pohoda, takže jak říkám mít takovej i druhej, rodím na kšeft 😀
@vendulka Jo vyřešilo, alespoň prozatím je klid a vím že když nic tak po dobu mateřské máme z čeho žít 🙂 Jak dlouho je mateřská 26 týdnů? No a potom uvidíme jak to bude, ale ten pán je zlatej, na to že mě v životě neviděl a do minulého týdne o mě vlastně nikdo z toho podniku neměl tušení... Prostě zaslouží metál 😵

vendulka
1. únor 2011

tak já si na porod taky nemůžu nijak stěžovat,neříkám, že to nebolelo,ale dalo se to vydržet, pro mě nejhorší bylo to tlačení bo jsem nějak na to neměla ty kontrakce takže to bylo horší,ale jak mi cosi píchli, tak malá vyplavala hendka ven 😀
jsme měla epidurál, takže mi to celekm i pomohlo a odpočinula jsem si,ale první zatlačení a povylezení malé byl pro mě horor a odmítala jsem spolupracovat a znovu tlačit 😀 ,ale na výběr jsme moc neměla,ale i tak jsem to zvládla dá se říci dobře

mataharyy
1. únor 2011

Ha šestinedělí, drželi jsme měsíc, pač já byla v čechách a manžel na slovensku, po měsíci si pro nás přijel, odjeli jsme na slovensko a hned hup na to 😀 Já u prvního chtěla pořád a s ohledem na to že jsem měla jen tři stehy ani potom nebyl problém... 😎 Jen teda je fakt že stehy se asi nějak nestihli vstřebat, takže jsem potom dumala na co že mě to šili... 😅 No za to teď jsem moc nic nechtěla, ale třetí trimestr a zas jsem jak ... No a protože jsme minulej víkend sexovali a pak jsem celou sobotu měla dojem že rodím, tak má chudák strach a nechce, teda chtěl by, ale nechce 😀 No co on to dlouho nevydrží... a potom jak u prvního hup na to a pár hodin potom hup do porodnice a žádnej nápoj na vyvolání nebude třeba 😀

vendulka
1. únor 2011

@mataharyy dobře to máš namyšlené 😀