Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
18. únor 2011

Jo tak můžem začít sázet na to kdy porodím 😀 Těší se na bráchu, pořád mi líbá a hladí břicho, vrhá se ke každému kočáru a zodpovědně ho hlídá nebo houpe... Tak uvidíme jak to bude až mu toho vetřelce přivezeme dom 😀
Teď mě teda to mé dítě fakt pobavilo, běhá tu bez pleny, tak se mu podařilo vykakat se do prostřed kuchyně a volá na mě mamija fůůůj, koukni, samo, blééé 😀 😀 Jsem se málem počůrala smíchy 😀 😀 A jak jsem ho pochválila, tak hned změnil a ze samo se stalo hmm, koukej moje 😀

nlenka
18. únor 2011

jj,tak na tom jsem úplně stejně,bohužel 😒

nlenka
18. únor 2011

už musím jít,mějte se fajn a hezký víkend 🙂 .Maty a ty ještě vydž

mataharyy
18. únor 2011

Taky si uží víkend já se jdu doobléct obléct dítě a jedeme dokoupit věci do porodnice, kdyby náhodou 😀 A překvapit tátu, že na něj budem čekat ve městě, aby nám odnes nákup 😀 😀
Tak zatím pa pa

wjerushka
18. únor 2011

hezký víkend holky🙂

silente
18. únor 2011

Také všem přeji krásný víkend 😵

mataharyy
21. únor 2011

Dobré a časné pondělní ráno 😀 😀

vendulka
21. únor 2011

Dobré ráno

@mataharyy ty jsi ale ranní ptáče 😀

nlenka
21. únor 2011

Dobré odpoledne dámy,tak jak ste prožily víkend? 🙂
My jsme ho prováleli a to doslova,počasí nic moc.Dneska rarach už mazal do školky,tak je doma zase klid.Po 14 dnech v kuse už mi nějak lezl na nervy.A ten bordel co umí udělat,hrůza 😒

wjerushka
21. únor 2011

@mataharyy Zrovna v neděli jsem na Tebe myslela, jeslti seš ještě v celku🙂
No my jsme v neděli vypravili domů tchýni. Ze začátku se jí moc nechtělo, bylo mi v neděli fakt špatně a co jsme snědla, to šlo ven. Pak jsme se zase dohadovaly, jeslti ji povezu na nádraží autem nebo půjde na trolejbus. Nakonec jsme jí objednala taxíka a bylo to. Odpolende jsme šli s Kryštofem na procházku. Podívat se na vláčky. Celou cestu domů pak Krýša velde mě dělal šiši hůůůů 🙂
@nlenka ten binec si dovedu představit. Já nedělám nic jinýho, než že chodím za kryštofem a sbírám jeho roztahaný věci

nlenka
21. únor 2011

@wjerushka a to počkej,až budou dva,to bude rachot 😀 😀

wjerushka
21. únor 2011

@nlenka 😀 😀 😀 To pak asi s úklidem totál vzdám 😀 😀 😀

nlenka
21. únor 2011

Zítra odpoledne bych se snad mohla dozvědět,jestli k nám přiletí čáp nebo vrána.
Mám takový dojem,že to bude čáp (opět)!Manža je ze tří bratrů,jeho otec ze dvou a můj táta taky ze dvou.Ach jo,to budou zase krokodýlí slzy.
Už aby byly zítra tři hodiny!!! 😠

vendulka
21. únor 2011

@nlenka tak držím na zítřek palečky, třeba to bude milé překvapení a přiletí vrána, v naší rodině (jako mojí) jsou samý holky, takže nebylo překvapení, že máme holku 😀 u druhýho je mi to úplně jedno a klidně bych brala zase holčičku - kvůli oblečení po malé 😀
sem měla dostat MS a pořád nikde, tak jsem byla dneska na inj., tak jsem zvědavá kdy dorazí, už mě to štve jak to mám nepravidelné,dr. mi napsala utrogestan, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže

vendulka
21. únor 2011

jinka o víkendu dobrý, v sobotu nákupy a včera jsme byli u mamky, měla narozeniny a pak ještě jsme jeli do olympie

vendulka
21. únor 2011

@nlenka a všechno nejlepší k svátku 🙂

mataharyy
21. únor 2011

No raní ptáče ani náhodou, vůbec jsem nespala 😀 Jináč jsme v celku, otevřená na tři, kontrola za dva týdny, ale už ani doktor nebyl tak přesvědčivej jako před čtrnácti dny, tak uvidíme, manžel už má naučené spoje, kdyby náhodou 😀 A víkend paráda, hlavně včera, byli jsme na karnevale, tak když se mi podaří stáhnout fotky tak sem nějakou hodím 🙂

mataharyy
21. únor 2011

@nlenka Ber to s klidem u nás první zaručeně holčička a máme adriána a teď je to jasný další kluk a jsem celkem ráda, po tom co jsme řešili s kamarádkou že její třináctiletá holka si natajnáš nechala propíchnout pupík, tak s klukama takové starosti snad mít nebudu 😀

wjerushka
21. únor 2011

@vendulka tak s utrogestanem jsem si zadělali Kryštůfka🙂 Jinak Kryštůfek byla taky jasná holčička, ještě mám dost věcí v růžové, tak je schovávám, jeslti se mi budou po druhý hodit. Takže mě je vlastně jedno, co to bude, na miminko mám výbavu v obou variantách🙂
@nlenka Ono je to jedno, hlavně, aby vše bylo jak má a narodilo se zdravé miminko.
@mataharyy No aby ses nedivila, kluci můžou mít taky spoustu věcí propíchnutejch🙂 Ale zase pupík mi tak drastický nepřipadá, pokud z toho neměla nějaký zdravotní problémy. A fotky určo sem🙂

mataharyy
21. únor 2011

@wjerushka já znám holku která kvůli bodlému pupíku nemůže mít děti ☹ Ono ani tak nejde o to co má probodnuté, jako o ten přístup, kluci jsou hovádka zas v jinejch věcech, ale při představě že se se třináctiletou holkou dohodnu že teď si pupík propíchnout prostě nenechá, ale až jí bude patnáct, tak může a ona si postaví hlavu a je hotovo... Nevím jak budu jednou řešit takové věci, nejhorší na tom je co s tím, jakej trest? Zvlášť když ona si to nechala dát a teď si je jistá že dostane maximálně vynadáno a domácí vězení, ale v podstatě zas je po jejím?? O to jde, to dilema jak takové situace řešit... 😅

vendulka
21. únor 2011

@wjerushka tak že by? 🙂

mataharyy
21. únor 2011

Zde náš včerejší trestanec... 😵

lucie.krajcarova
22. únor 2011

@mataharyy hezké, to je na maškarák, že?

wjerushka
22. únor 2011

@mataharyy Dobrýýý, dost originální 🙂

vendulka
22. únor 2011

@mataharyy tak to je hezké 😀

nlenka
22. únor 2011

Ahojky,všem děkuji za přání k svátku.
@wjerushka ,úplně s tebou souhlasím,je jedno co to bude.A co si budeme povídat,tak kdyby to byl kluk,tak to bude i dost praktický. Jurka měl tolik oblečení,že některé jsou jak nově koupené,takže by to po materiální stánce bylo dobrý.
Hlavně aby to bylo zdravé,bude dělt nějaké testy a pokud dopadnou dobře,tak musí zítra na odběry a rovnou do poradny.
@mataharyy moc hezký kostým.My máme karneval 12.března a už se nemůže mladej pán dočkat.Chodíme každý rok,poprvé byl za supermana,podruhé na vodníka a letos jde za piráta.
Jinak na mě zase leze nějakej bacil,blééé 😠

vendulka
22. únor 2011
kolebka
22. únor 2011

Zdavím všechny po delší době 🙂 😉
@mataharyy Musela jsem juknou jestli si ještě po hromadě 😀 😀

kolebka
22. únor 2011

@nlenka Proč slzy??Hlavně že bude mimi zdravé 😉

mataharyy
22. únor 2011

Jo na karneval, jeho první 🙂 Já právě ty superhrdiny moc ráda nemám, vždy se jich sejde strašně moc, stejně jako princezen, tak jsem šli do vězení 😀 Byl jedinej a co si budem povídat, dvouletej kriminálník má své kouzlo 😀 😀