Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
24. únor 2011

@nlenka to je mi líto, snad to nebude až tak hrozný 😉

wjerushka
24. únor 2011

Tak já právě slyšela, že krásu bere holčička. mě doktor na ut, řekl, že čekáme holčičku a spousta lidí mi právě říkala, že to bude holčička s pindíkem a taky jo, je to Kryštof. Ale úplně mě dostal kolega v práci, já se vrátila po dovči a on na mě vybafl, že jsem těhotná. Věděl to pomalu dřív jak já. A taky mi celou dobu tvrdil, že to bude kluk

vendulka
24. únor 2011

@mataharyy tak to máš dobré nevím čím to, že někomu to pasuje a někomu ne a přitom většině ano 😀

nlenka
24. únor 2011

Tak jsem to hledala na netu a vychází mi,že by to měla být holka 🙂
Uvidíme,uvidíme

vendulka
24. únor 2011

@wjerushka tak to je nějaký šaman, ne?ten kolega... 😀

vendulka
24. únor 2011

@nlenka tak držím palečky...by jsi chtěla holčičku nebo je ti to jedno?

nlenka
24. únor 2011

potom co už máme za sebou,je to jedno.Ale někde v koutku duše si myslím,že to bude kluk.Už proto,že manžel je ze 3 bráchů,jeho otec ze dvou a můj táta taky ze dvou.
Z materiálních důvodů by byl praktičtější kluk,ale tajně nepřestávám doufat v "křivochcalku",jak pravil můj táta 😀

vendulka
24. únor 2011

@nlenka 😀 😀 😀 křivochcalka 😀 😀 😀
tak uvidíš za pár týdnů co vám dr řekne 🙂

mataharyy
24. únor 2011

@nlenka Tak uvidíš, třeba se zadaří 🙂

nlenka
24. únor 2011

já to nějak neřeším,ještě že jsou jen dvě pohlaví,do jednoho se snad trefíme 😀

nlenka
24. únor 2011

dneska šel Jurka se školkou na cirkusové představení do školy a prý tam budou hadi.Tak doufám,že si nepřinese nového domácího mazlíčka

vendulka
24. únor 2011

@nlenka tak to každopádně 😀

mataharyy
24. únor 2011

@nlenka 😀 😀 To by jste hádám měli... 😀 😀

nlenka
24. únor 2011

jo a mě by odnesli nohama napřed 😒

mataharyy
24. únor 2011

@nlenka nemáš ráda hady?? 😀

mataharyy
24. únor 2011

Já doufám že až mi děti začnou domů tahat zvířata, tak to budou nějaká kloudná stvoření, ne křeček, to raději potkana, ne papouška, ale klidně toho hada a ne rybičky, ale želvu... Nebo tak něco 😀

vendulka
24. únor 2011

já dom nechci nic 😀

mataharyy
24. únor 2011

@vendulka No to já taky ne, ale vím že se tomu nevyhnu... Jestli budou děti po mě, tak domu přitáhnou kdejaký somrácký zvířátko 😅

vendulka
24. únor 2011

@mataharyy 😀 taky jsme měli doma jako děcka zvířata a do nedávna i tady kočky,ale šli pryč a už doma nic nechci

vendulka
24. únor 2011

sme byly 1,5h venku a malá ani nechtěla jít, pořád mi někam zdrhala a chtěla jít pořád do kavárny co máme za barákem, tak s brekotem sme šly dom

mataharyy
24. únor 2011

@vendulka no my nosili domu vše co jsme našli... každej podvraťák co běžel kolem končil u nás, všechny divoké kočky, jednou jsme v písku narazili na myší hnízdo a byli tam malinkaté myšky, taky jsme si je vzali... pak jsme si pořizovali morčata, křečky (ty se mezi sebou zavraždili...), posléze potkany, želvu 😀 No taky bych raději doma nic neměla, ale ten věk přijde a budem jak zoo 😀

vendulka
24. únor 2011

@mataharyy tak to je drsný teda 😕 😅 😀

wjerushka
24. únor 2011

@mataharyy Hi, tak my máme doma morče. A je tam kvůli mě. Já jsme se zvířatama vyrůstala od malička a nějaký jsem chtěla. Ještě bych doma snesla králíka nebo nějakýho ptáčka, ale to je tak vše. Do bytu kočku nechci a pes zas epotřebuje péči a když pak budeme chodit do práce a děti do kšoly, tak by trpěl. Mít domek, tak asi ZOO u nás bude taky

vendulka
24. únor 2011

no tak já taky začínala na křečcích, morčatech, pak k tomu byla kočka, pes, potkan.... 😀 a pokud možno, tak už nic doma nechci, brala bych kočku a nebo třeba i psa,ale do baráku ,ne do bytu

mataharyy
24. únor 2011

@wjerushka Jo morčata jsou fajn, ale křečky nemůžu a ptáka taky nechci neb to huláká... budu muset dětem jasně říct že když to nebude křeček a pták, tak je mi to celkem jedno 😀

mataharyy
24. únor 2011

Jsem KO, teda žehlení nenávidím a ještě mě bolej záda a nohy, ještě někde vyhrabu hadříky do porodnice a dnes na vše kašlu, takže dobrou noooc 😵

wjerushka
24. únor 2011

@mataharyy No Ty by sis rozumněla s manžou. ten řekl, že jeslti domů přitáhnu ptáka, tak poletíme oba dva 😀 😀 😀 Ale měla jsem to chuť vyzkoušet, jak byl pryč, co by na to říkal, ale raději nebudu riskovat

mataharyy
24. únor 2011

@wjerushka 😀 😀 Mě nevadějí když jsou daleko 😀 Mé sestry dostali dvě andulky a to je teda děs, jednou jsem jim čistila klec, je to hnus a ještě to řve a není k utěšení... Mě zvířata nevaděj i se mi papouši líbí, ale ne u mě doma, ani králíka bych nechtěla, ten zas má takovej specifickej smrad (ale to teda každý zvíře...). Každopádně děti si domu budou moct donést kde co, ale jen pokud o to budou opravdu pečovat, já pak nebudu čistit klece jak blb 😀 Já bych chtěla psa už mám i vybranou rasu, jen jeho pořízení je nákladné zhruba stejně jako dva měsíční platy 😠 😅 😀

wjerushka
25. únor 2011

@mataharyy No moje ségra si pořídila Žaka a má ho hrozně nevychovanýho a uječenýho. A taky agresivního. SIce pracuje v Praze a je tam i na podnájmu, ale když jednou za čas přijdede domů, tak vozí ptáka s sebou. A všichni jsou z něho patřičně odvázaní
Tak manžel už sedí v taxíku z Prahy, tak ho snad za chvíli máme doma. Kryštůfka jsem přemlouvala, aby šel spinkat, že až se vyspí, tak přijdede taťka.

vendulka
25. únor 2011

@wjerushka taky musím kolikrát malou přemlouvat a slibovat hory doly,aby spala 😀

já mám teď malou venku s dědou, tak snad bude v kočáře a na čerstvém vzduchu spát