Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
25. únor 2011

Tak večer, teda v noci mi bylo pěkně na pytel a říkala jsem si že asi zavolám manžela, no a dnes mi teda lépe není a dumám jak jsem naposled přišla na to že mám kontrakce 😀 Břicho mě bolí jak namožené... Asi až dorazí manžel tak zkusím tu teplou vanu a uvidíme 😅

vendulka
25. únor 2011

@mataharyy že by už se něco chystalo?

mataharyy
25. únor 2011

@vendulka Nevím, říkám že dumám jak mi minule došlo že asi rodím 😀

nlenka
25. únor 2011

Ahoj holky.
Teda @mataharyy ty nám ale připravuješ horký chvilky a tvůj manžel má asi nervy ze železa.Jak dlouho mu trvá než dorazí domů?

mataharyy
25. únor 2011

@nlenka Můj manžel má nervy na pochodu... 😅 No cesta samotná trvá tři a půl hodiny, do toho nutno započítat dobu kdy bude čekat na autobus... Ale já fakt nevím, mě to přijde ještě "brzo" tak bych to brala příští týden... 😅

adamka31
25. únor 2011

no to by si malé mimi trochu pospíšilo. 🙂 já vlastně vůbec nepoznala že rodím. 2. den jsem přenášela. V 18 hodin mi začaly křeče v podbřišku, jako když mám dostat menses. Nebylo to tedy moc příjemné, docela intesivní, pravidelné křeče po půl hodině. Potom se interval křečí zkrátil na 15 minut, žádné jiné příznaky. Zrovna byla zimní olympiáda, chtěla jsem dokoukat skoky, ale přítel mě nahnal do sprchy, pomohl mi obléci se a jeli jsme. Na příjmu nepříjemná sestral. Napojila mě na monitor. Moje křeče byly stále se mnou po 10 minutách 🙂 po 20 min. přišla sestra s tím, že jsem za celou dobu na monitoru neměla jedinou kontrakci a tudíž zbytečně plaším a můžu jet domů. Naštěstí přišla doktorka asi v mém věku, že mě ještě vyšetří. Byla hotova raz dva. Sdělila mi, že rodíme, branka otevřena na 3 cm, jde to prej dost rychle, dostala jsem klystýr, sprchu a šlo se na sál. Tam už čekal převlečený přítel. Udělali mu kafe. Na sál jsme přišli ve 22:00. Píchli mi oxytocin, uměle mi "praskli" vodu a šlo to jako po másle. Kontrakce po minutě. Během hodiny otřevřena na 8cm, Eliška se narodila 00:05. Nebýt velkého šití, absolutně žádná bolest 🙂 snažíme se o druhé mimi, takže těžko říct, jak poznám, že rodím :D

nlenka
25. únor 2011

a máš pocit,že něco pravidelně cítíš ?

vendulka
25. únor 2011

@adamka31 tak to byla teda rychlovka 😉

mataharyy
25. únor 2011

@nlenka teď pravidelně ne, ale mám tvrdé břicho a bolí jako po neuváženém množství lehsedů 😀 Večer jsem co patnáct minut cejtila stahy, ale to po pár hodinách přešlo, teda jsem to zaspala... No tak uvídíme za nějaké tři čtyři hodinky by nám měl dorazit tatínek a to přestanou příznaky všeho druhu a bude... 😎 Já to mám asi hozené hlavou, tak se bojím že začnu rodit až on bude v práci, že si to asi vsugerovávám 😅 😅

mataharyy
25. únor 2011

Tak zas nic, vše přešlo jen teda mám dojem že mám namožené břicho (ale to je asi tím bazénem co si tam mrňous tvoří) a šeredně mě bolej kyčle 🙄 tak rodit budem zase až příští víkend 😀

vendulka
26. únor 2011

Ahojky

@mataharyy tak není kam spěchat, ještě máš čas, jen ať se pěkně dopeče 😉

wjerushka
26. únor 2011

@mataharyy Vidíš a já Ti chtěl anapsat, že už rodit klidně můžeš. V tomhle týdnu se narodil kryštůfek a až na to, že byl droběnjší byl v pohodě. Jenom když jsem si ho odvážela z porodnice a navlíkla jsem na něj 56 zimní kombinézu, tak mi do ní zapadl úplně až po vlásky 😉

vendulka
26. únor 2011

@wjerushka taky nám byla 56 dosti veliká a dokupovala jsem 52 nebo co to bylo za vel. a vydržela nám asi 2 měsíce 😀

wjerushka
26. únor 2011

@vendulka Vidíš, já jsem ani menší nekupovala. On do toho pak stejně dorostl. Pravda je, že na vítání občánků byl 4měsíční Kryštof v porodnickém setu 🙂

vendulka
26. únor 2011

@wjerushka Nathy v tom moc plandala, tak jsem koupila menší,ale jen bodyčka, jinak měla vše ostatní 56

mataharyy
27. únor 2011

Tak v noci zas krušno, bylo mi blbě od žaludku, ale dnes jsem si dali pár kilometrovou procházku, zašli jsme na pizzu 😵 a zpět no a zatím pohoda jen jsem unavená jak kdybych si dala maraton po evropě 😀 Jináč mi psala máma, pač na posled jsem závodila s kočkou kdo porodí dřív (kočka to stihla o týden dřív) no a dnes mi máma psala že kočka rodí, tak to vidím na ten příští víkend a jedeme taky 😀

mataharyy
27. únor 2011

A s těma věcma adrián byl taky ve všem jak ztracenej, takže teď poučena mám na cestu z porodnice připravenej jeden set po Adriánovi a to je 52 a koupila jsem 56 tak uvidíme 🙂

wjerushka
27. únor 2011

@mataharyy No jeslti do toho jdeš příští týden, tak 52 určitě využiješ. To asi nebude žádněj 4kilovej obřík 😉 Já bych si skoro na ten příští týden vsadila, jak Tě tak pročítám

kolebka
27. únor 2011

@mataharyy Ahojík vždyt jsem říkala že vydržíš do 38tt 😀 😀 😀

kolebka
27. únor 2011

@adamka31 No tak to si to měla veselé a rychlé 😀 😀 No u mě se to říct tedy nedalo holt každý nemá tykové štígro 😀 😀 Já poznala tedy že rodím (26hod) 🙂 🙄

mataharyy
27. únor 2011

@wjerushka No uvidíme... Jsem zvědavá zda to opět bude jistit ten 38 tt, kočka týden před a sobota 😀
@kolebka No počkáme a uvidíme... Každopádně dnes balím věci do tašky, tak pro klid v duši, naposled jsem balila před odjezdem, pač jsem odjížděla z jiného místa 😀 A teda uznávám po 26 hodinách bych si asi taky říkala že rodím 😎 případně umírám... 😅

silente
28. únor 2011

@mataharyy - dobré závody s kočkou 😀 😀 😀
@kolebka - 26 hodin bléééé tedy ..... mně jeden den dopo odešla zátka, pak jemné kontrakce celý den, o půlnoci jsme zajeli do porodky, páč už byly po 5 minutách, tam si mě nechali, že prý mám usnout no a v půl čtvrté jsme šli na to ... v 6:47 hotovo. Super, že byla neděle a k snídani byla vánočka, ňamííí 😀

mataharyy
28. únor 2011

@silente Taková nepsaná dohoda, ale jsem naštvaná, to je podruhé co vyhrála 😀

kolebka
28. únor 2011

@mataharyy Tak máš aspon lepší posit že jsi připravená a můžeš na to jít 😀 😀
@silente No mě praskla voda dom tak jsme jeli a pak skoro hned začali bolesti se začátku se to dalo vydržet jsma se na pokoji mezi kontrakcemi ještě smáli no za hodku už né 😀 a tak to pokračovalo než jsem v 8:45hod malá narodila já se totiž nechtěla vůbec otvírat..

mataharyy
28. únor 2011

@kolebka No já připravená jsem, ale teda fakt mě dlabe číča jedna... Ona si během pár minut odrodí tři - čtyři a pak jde na lov a co já, se budu někde plahočit po porodnici a hekat nad jedním 😀 No člověk jí prostě až závidí 😎

kolebka
28. únor 2011

@mataharyy 🙂 😀 jj co naděláš no přeji aby si to měla co nejrychlejší já už bych chtěla taky a to se ještě načekám 😀 😝

mataharyy
28. únor 2011

@kolebka Momentálně tu funím u počítače dotahuji pracovní skluz, tobě tiše závidím ten začátek a je mi tak že nevím zda si dát vanu a čekat co se bude dít, nebo si jí raději nedávat, s ohledem na to že manžel se sem dostane nejdřív ráno, sousedka pila a synátor je nějakej přejetej a konečně usnul... 😅

kolebka
28. únor 2011

@mataharyy To já si teda nezávidim budu tahat ten nevětší pupek přes léto bééé.. Myslíš že by už to začalo???Tak radši počkej na manžu né,to se lehko řekne co??Kdo by tě odvezl???

mataharyy
28. únor 2011

@kolebka Odveze taxík, ale teda nechce se mi, raději bych počkala do toho víkendu 😀 No uvidíme takové "poplachovky" mám už několik dní, tak ještě chvíli počkám a uvidím... To je proto že jsem si ráno zabalila tašku, měla jsem se na to vykašlat a byla bych v pohodě 😀

vendulka
28. únor 2011

@mataharyy - tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat 😵

- já jdu dneska už do postele...dobrou noc