Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

kolebka
28. únor 2011

@mataharyy 😀 😀 ríkám že vydržíš do 38tt a ty mi furt nevěříš??? 😉

mataharyy
28. únor 2011

@kolebka tak teď asi začínám doufat že vydržím... 😅 No buď budu mít paragána nebo nevím 😖
@vendulka Dobrou a uvidíš zítra když tu budu tak už tisícej falešnej poplach, když ne tak rodím 😀

wjerushka
1. bře 2011

@mataharyy tak co, pořád pohromadě? Ufff ty nám teda dáváš. Já bych si to s Tebou hned vyměnila. Já prostě to těhu nemusím. Kdo by taky byl happy, že 4 krát denně zvrací, že? I manža včer anaznal, že by nechtěl být v mý kůži

silente
1. bře 2011

@mataharyy - no to jsem tedy zvědavá, do kdy vydržíš 😀

vendulka
1. bře 2011

- Ahojky, tak jak to tu vypadá? 😀
- my byly ráno ve cvičení, pak do města na vycházku, vyspat v kočáře a teď jsme došly, uff

mataharyy
1. bře 2011

Ahoj,
k mé vlastní smůle se porod nekonal... A dnes jsem naprosto KO... Byla jsem ve městě a mé dítě se chovalo tak že se s ním momentálně odmítám bavit protože i ústavní děti se chovají líp 🙄 Zrovna škodí v kuchyni ani nemám odvahu se jít podívat co dělá, abych pak nebyla ještě víc kantáre... Já už chci mít ten porod za sebou a mít možnost alespoň odporovat jeho vzdoru, takhle se sotva hejbu a on to snad ví, tak mi dělá vše naschvál... Vzteká se, válí se po zemi všude kde může, kope a mlátí kolem sebe, odmítá chodit, vše si snaží vyřvat a já už jsem jak duševně tak tělesně na dně, jedu do mínusu a to se teda fakt nedá 😠

wjerushka
1. bře 2011

@mataharyy Jo děti na tohle mají radar. Jak mi není nejlíp, tak mi přijde je Kryštof nejzlobivější. A že s sebou tříská, to není v jeho věku nic nenormálního. Ale chápu, e jsi vyčerpaná. Já už teď funín jako před rozpadem. Dnes jsme si dali procházku s Kryštofem a já jsem totál odpadla aon mi skákal po hlavě. A to byl cíl hlavně utahat jeho

mataharyy
1. bře 2011

@wjerushka Asi potřebuji psychiatra 🙄 Dneska už fakt nemůžu... a to ne že by nějak hrozně zlobil, ale už to fakt nedávám, museli jsme odejít ze tří obchodů, protože se rozhodl to tam zdemolovat, takže jsem ho vždy chytla za ruku (už ho vztekajícího prostě nezvednu...) a po podlaze ho táhla ven, venku jsem ho nechala ležet a čekala až se zvedne... Jenže tohle udělala ve třech obchodech, v pojišťovně, na autobusové zastávce, na náměstí... No a jestli něco opravdu nenávidím tak vztekající se děti co ležej na zemi, kopou a mlátí kolem sebe a vyřvávají si to co oni chtějí a nenávidím to o to víc že to dělá mé vlastní dítě... Dát mu na zadek pořádně nemůžeš pač by mě ještě někdo udal (pač tu se děti nesmí mlátit), dát mu to co chce nehrozí, protože nechci aby semnou za chvíli cvičil a dělal si co se mu zlíbí... Takže nad ním stojím a čekám, zuřím že mám ústavní dítě (špinavé jak jetel...) a lidi kolem chodí a ani nechci vědět co si myslí, stačilo jak se na mě dívali 😠 Mám dost, fakt jsem zralá na hospitalizaci

wjerushka
1. bře 2011

@mataharyy tak co si myslí matky Ti přesně napíšu. Jééé, tam se dítě taky pěkně umí vztekat, to jsem tak ráda, že to není jenom u nás. Jinak Tě chápu, já to dělám stejně. Odtáhnu ho od davu a nechám vyvztekat. Kryštof si naštěstí nelehá, jen si klekne, tak není zas tak zapleskanej, jen od kolen dolů

mataharyy
1. bře 2011

@wjerushka Tak toto pochopení jsem dnes neviděla v očích žádného kolemjdoucího asi proto že kolem nás šli buď maminky s miminkama v kočáru (ty si mysleli něco v tom duchu že jejich děti takové nebudou 😀 ) no a pak ty "přemoudřelé" "tchýně" s pitomejma poznámkama a pohledem na zabití... 😖 Ale čert vem okolí, já jsem KO 🤐

wjerushka
1. bře 2011

@mataharyy To víš, jdi vyhodit nožky nahoru a odpočívat. 😉

mataharyy
1. bře 2011

@wjerushka Nemůžu pač odmítá spát 😒 Takže ho ignoruju, čekám až usne, snažím se pracovat a hledat nápady jak podnikat při malejch dětech a zbohatnout 😀

wjerushka
1. bře 2011

@mataharyy Tak až na něco přijdeš, tak mi dej vědět😀 Já teda zatím nepřišla na nic jinýho než sbalit prachatýho chlapa nebo vyhrát ve sportce. A chlapa už mám, prachatej není, tak mi zbývá jen ta sportka

mataharyy
1. bře 2011

@wjerushka no tak já taky nemám prachatého a jsem proti sportce, vsadila jsem si jen jednou a to když byl tah na moje osmnáctiny, protože to bylo čarovné datum (18.6.2006 a osmnáctiny...) 🙂 Ale jináč v tom řešení nevidím 😅 Takže musím najít něco jiného... 😒

wjerushka
2. bře 2011

@mataharyy No já taky nesázím, čekám, až tam bude nějaká pořádná sumička a mě napadnou tutově ty výherní čísla 😀 😀 😀
Dneska byla na obědě zase ta fuchtle, co mě sundala. A zase mě předběhla dost drzým způsobem. Za mnou se ozvala paní, že se nepředbíhá a jídla tam mají dost, tak jsem si taky rýpla, že raději necháme paní předběhnout, než aby zase někoho sundala na podlahu a že je asi moc hladová. Teda nevím, jeslti jí to babizně není trapný, vždycky si nakráčí jako královna k okýnku a všechny tam pěkně vytočí. jenže co sní? Dospělýho nezpohlavkuješ a ni cjinýho asi nezabírá

mataharyy
2. bře 2011

@wjerushka Podrazit jí děsně náhodou a nechtíc nohy 😀 Jo já na ty osmnáctiny taky sázela tutové čísla... a tutově jsem přišla o peníze ani podělanou korunku jsem nevyhrála 😎 Jináč oslavuji dnes mi přišli porodnické vložky, sice ne ty co jsem chtěla, to už jsem se bála že nedorazej z čech, ale aspoň větší, pač na slovensku v lékárnách mají jen samu mini 🙄 takže oslavuji, mám dobalenou tašku a můžeme jet 😀 Jen jsem ze samé radosti nad vložkama zapoměla že jsem s manželem domluvená že ho budu jen prozvánět a až budu rodit tak teprve budu volat a zavolala jsem mu... chudák mu asi zaskočil oběd 😀

nlenka
2. bře 2011

@mataharyy 😀 😀 😀

vendulka
2. bře 2011

-Ahojky holky, dnešek je úplná paráda, venku přenádherně an sluníčku, cestu do školky a ze školky bez kočárku a krásně ťapkala, ve školce úplně úžasný a opět krásný výtvor - klobouček.Do školky jsme dorazily trochjec dřív bo jsem nevěděla jak rychle půjde či nepůjde, tak abychom nedošly pozdě a byly jsme tam brzo a jak N. uviděla učitelku, tak hendka letěla k ní, chytla ju za nohu a nechtěla ju pustit, chudina nechápala, že musí ještě chvilku počakt.Já si mezitím skočila do Globusu nakoupit, koupit kytky na jarní výzdobu 😵 , na poštu a pro malou do školky, teď jsme dorazily a šla spát.

vendulka
2. bře 2011

@wjerushka tak to bych se asi neudržela, mě dneska vytočila jedna baba stará v Globusu, jdu už ven po pravé!!!! straně s těžkou kabelou a v druhé jsem měla koupené kytky na výzdobu a ta kráva stará do mě vozíkme najela jak spěchala, aby o něco nepřišla duchna, tak jsem na ni zařvala, že je stará pi*a 😝 Co s takovýma starýma idiotama, je mi z nic na blití, mladý kritizujou,ale samy se slušně chovat neumí,musí rychle rychle do obchodu,aby jim snad nevyprodaly nebo co a když vidím jak se pomalu rvou v šalině či busu o místo, tak bych je liskala, nejraději bych starý duchny někam zavírala - izolovala a byl by klid 😝

mataharyy
2. bře 2011

@vendulka No to znám taky na některé stvoření tohot ražení mám normálně pifku... 🙄 Jako například u nás, do busu se nastupuje jen předníma dveřma, takže výdy dav jak kráva (s ohledem na to že nám tu jezdí autobus v úterý a dubnu...), břicho velké jak kdybych čekala trojčata, v rukách tašky s nákupem a Hadroše a co ty ... udělají jak dorazí bus, s prominutím se tam naserou, minule mi sejmuli Adriána k zemi a ještě mi vynadali kam se s tím děckem cpu (a to jsem stála na konci chumlu, pač vím co dělají tak se nikam necpu, pač by to bylo o život)... Můj manžel to zas dělá tak že když toto někdo začne dělat a rvát se před nás, tak zcela bez obalu začne dost nahlas prohlašovat "No vidíš to ty staré rakoviny, se to musí napchat dopředu co kdyby to s nima náhodu šlehlo..." případně "no jistě jen se sem naser, tady je místa a ten autobus by ti asi ujel kdyby jsi do něj nastoupil o vteřinu později..." 😀 To mám vždy dojem že kdyby pohled zabíjel, je po nás 😀 Jenže sama si to s Adriánem nelajsnu, ještě mě tam utesaj hůlkama 😎

vendulka
2. bře 2011

@mataharyy no taky jsem takové povahy co na srdci to na jazyku a taky se s tím nepářu, bych asi od nějakýho věku ty lidi začla střílet ať je klid 😀

mataharyy
2. bře 2011

@vendulka Jo to říká manžel, že se těší až bude v důchodu, že bude tu palici (hůl) používat k tomu aby ostatní důchodce řezal po nohách 😀 Mě jen vždy dorazí jak maj pak plnou hubu toho jak ty mladý jsou hajzlové nevychovaný... V tu chvíli startuji i já a to pak stojí za to... Já jsem dlouho v klidu, ale pak stačí málo... 😎

vendulka
2. bře 2011

@mataharyy jj přesně, jak jsem psala, my jsme nevychovaní,ale sami jsou grázlové 😝

mataharyy
2. bře 2011

@vendulka Když jsem ještě jezdila do školy tak jedna baba normálně zvedla kluka se sádrou na noze právě tím že nad ním dvacet minut hudrovala o nevychovanejch parchantech... Když se kluk zvednul tak jsem vystartovala a začala na ní hučet že by měla držet hubu a krok, že to oni nás špatně vychovali a že bejt na jejím místě vlezu někam pod šutr a šoupu nohama... No tramvaj plná školáků a důchodců, školáci padali smíchem po zemi a důchodci ostřili hole 😀

vendulka
2. bře 2011

@mataharyy 😀 😀 😀 😀

vendulka
2. bře 2011

tak se musí na bestie 😀

vendulka
2. bře 2011

já říkám, že pokud můžou minimálně celé dopoledne lítat po obchoďácích, tak klidně můžou stát i v šalině či busu 😝

mataharyy
2. bře 2011

@vendulka Já si zas říkám že jsou pitomí pač oni do těch obchoďáků musejí vždy jezdit akorát v největší špičce, když jezděj školáci a lidi z práce, přesto že na to mají celej boží den... Oni prostě vyhledávají konflikt... 😠

vendulka
2. bře 2011

@mataharyy no to nevím, mě přijde, že jsou tam furt, dneska jsem jela do Gloibusu v 9h a důchodců jak nevím čeho, jsem si připadala jako v rkavi, samá duchna, nikde nikdo mladej 😀

vendulka
2. bře 2011

-moje jarní výzdoba