Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
7. bře 2011

@wjerushka Jéé děkuji🙂 to víš,nejsem tu tak často. ale vím o vás 🙂
@vendulka Určitě bude fajn s tím tlakem něco dělat teď. on se sice v těhu může trochu snížit,ale asi bych se na to nespoléhala...

kutcher
7. bře 2011

@vendulka a tys 1. rodila s epidurálem? Bolelo to hodně? Toho se zas bojím já.

mataharyy
7. bře 2011

Juj, z epi mám teda normální hrůzu 😅 ale zas nikdy neříkej nikdy, že... 😎

wjerushka
7. bře 2011

@lucie.krajcarova No jo to chápu. ty jdeš za chvíli do práce, že? Nebo už pracuješ? A co malej ve školce?

vendulka
7. bře 2011

@lucie.krajcarova -a máš nějaký recept jak ho snížit?
@mataharyy -to ti věřím, že by jsi rodila, jako ano je to stres do předu,ale z normálního porodu už strach fakt nemám

@kutcher - vůbec jsem necítila, že by mi něco píchala,ani žádný tlak, rpostě nic a úleva byla snad do 5 minut a pak 2h pohodička plná usměvu a vtípků 😀 ,jenže jak to přišlo k sobě, další mi dát nechtěli, že se jde rodit 😀

lucie.krajcarova
7. bře 2011

@wjerushka za měsíc mi to začíná v práci 🙂 malej chodí do školky 2x týdně, ale zatím tam nechce spát, pláče ☹ tak nevím, jestli se nám to podaří doladit....
@vendulka To fakt nevím... doktoři dávají nějaké tabletky... ale možná pomůže i správná životospráva.

mataharyy
7. bře 2011

@vendulka Dopředu není nutné se bát ničeho 😉 Já teda když bych měla jít na císaře tak bych taky nejásala, ale na druhou stranu raději císaře než kleště nebo VAX z toho mi vstávají vlasy hrůzou 😅

vendulka
7. bře 2011

@lucie.krajcarova - jj, v dubnu bych měla jít na gyndu, tak se poptám a nechám si ještě přeměřit tlak..a ta životospráva je u mě ten hlavní problém 😔

@mataharyy - tak to si taky neumím představit 😅 no už to neřeším a nebudu se děsit do předu 😝 😀

mataharyy
7. bře 2011

@vendulka životospráva... tak to je kapitola sama pro sebe 😅

beba29
7. bře 2011

Ahojte kočky. Som tu po dlhej dobe mám dvoj ročnu dcérku a podarilo sa nám otehotnieť po druhý krát na inseminácii v Gyn five. Máte niekto skusenosť že ste tam išli aj po druhý krát aby vám spravili ins. ? Treba aby sme absolvovali zase tie isté vyšetrenia ako ked tam ideme po 1 krát? Ja som zo Šaľe a nemám tolko času chodiť tam,ale zajtra im chcem zavolať a spítať sa ako by to išlo rýchlejšie. Budem rada ak mi niekto pomože dakujem krásne. 🙂

mataharyy
8. bře 2011

Ahoj,

pro jistotu se s vámi jdu rozloučit, neb jsem se zůčastnila jedné diskuse kterou smázli a její uživatele blokli, sice zatím nejsem na "černém" seznamu, ale neb se zdá že situace ohledně blokování se tu mění jak ponožky adminů, tak jeden neví kdy na něj dojde... Jsem moc ráda za čas s vámi a hezky se tu množte a opatrujte 😉

silente
8. bře 2011

@mataharyy - a jéééje, no už jsem něco zaregistrovala .... t.e.r.a.k, že? 😀 No nic o tom nevím, tak neřeším. Písnu Ti mého maila, kdyby náhodou 😉

mataharyy
8. bře 2011

@silente Já neřešila terak, je více diskusí, nebo spíš bylo a pač se někomu nahoře nezamlouvalo že si více lidí stěžuje na jednu adminku, tak zrušili všechny diskuse a uživatele postupně blokují... Takže od včerejška je bloklejch spoustu holek, jen proto že se jim něco nezamlouvalo... což se mi moc nelíbí protože to zavání tím "já mám moc a ty buď šoupej nohama, nebo táhni (spíš budeš odtáhlej 😀 )"

silente
8. bře 2011

@mataharyy - aha, já jen že jsem někde zahlídla, čím to vše začalo. Ale fakt nevím víc. Já jsem akorát v jednom zamčeném témátku, na látkovkách a tady 😀 No uvidíme, snad se uvidíme 😀 😀 😀

mataharyy
8. bře 2011

@silente Já začla ty diskuse projíždět jak se začli množit právě na ty konkrétní bloklé uživatelky a pak se založila jedna všeobecná a pak pár uzavřenejch, ještě včera jsem to tam pročítala a dnes jsou všechny zrušený včetně uživatelů 🙄 A to je pár dní co se slibovala domluva a bla, bal bla... Tak uvidíme jak to dopadne ještě čekám zda se někdo z holek ozve a pak začnu čekat... 😎

wjerushka
8. bře 2011

@mataharyy Maty jedu v tom taky. Tak jsem zvědavá, jak dlouho na koni vydržím. Jinak mě se kámoška ozvala, je bloklá

mataharyy
8. bře 2011

@wjerushka No tak tu budeme čekat spolu... 😀 Jo na dnešek blokli dost holek, koukala jsem na minci a do bloklejch uživatelů... No děs běs ☹

nlenka
8. bře 2011

Vše nejlepší k dnešnímu svátku žen.
Snažilkám brzké těhulkování a těhulkám zdravé tloustnutí. 😀

vendulka
8. bře 2011

@mataharyy - co to je ta mince? 😕

mataharyy
8. bře 2011

@vendulka diskuse kde se to tak nějak odstartovalo https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kazda-mi... no a pak ty zamčené, které včera večer zrušili i s některýma uživatelkama... 🙄

vendulka
8. bře 2011

@mataharyy aha, tož to vím o co jde 😉

mataharyy
8. bře 2011

@vendulka 🙂

wjerushka
8. bře 2011

@mataharyy Skoro se všema uživatelkama 😒

katarina_007
8. bře 2011

Ahojte holky!
Prosím poradíte mi? 😖
S manželem se chceme konečně snažit o mimi, jenže v lednu jsme měli úmrtí v rodině a pak jsem byla celý únor pořád nějaká nemocná-nejprve střevní chřipka, pak urputný neustupující kašel a teď chřipka.Pořád jsem do sebe musela rvát nějaké kapky a paraleny, na antibiotikách jsem naštěstí nebyla. Za 2 tydny, jestli už budu v pořádku, bychom chtěli zkusit začít pracovat na miminku. Nemůže mít nějaký dopad na mimi prodělané nemoce a polikání prášků před otěhotněním? Máte nějaké své zkušenosti s nemocemi před těhotenstvím? Děkuji 🙂

mataharyy
8. bře 2011

@katarina_007 nebála bych se toho 😉 ono stejně prvních pár týdnů má mimčo vlastní oběh, takže mu to nemůže uškodit 🙂
@wjerushka Och ich, to jsem zvědavá kam to všechno povede... Hele to ti už taky smázli fotku?? 😕

silente
8. bře 2011

@katarina_007 - před těhu bych se toho nebála, v těhu ano (vl.zkušenost).

wjerushka
8. bře 2011

@mataharyy Nee, já si to smázla sama, i album. Čekám co se stane, jeslti půjdu, tak nechci, aby tu visely moje fotky. Stejně už tam nový nepřidávám

mataharyy
8. bře 2011

@wjerushka už jsem se lekla... No vidíš alba, tak já tam osobní fotky nemám tak je to dobrý 😎

silente
8. bře 2011

Tady je seznam bloknutých, já žádnou z nich tedy neznám:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zablokov...

vendulka
8. bře 2011

- já 4