Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
8. bře 2011

Já skoro všechny... ☹

wjerushka
8. bře 2011

Už jsem se dívala, taky jich tam pár znám

vendulka
8. bře 2011

- tak my jsme z venku doma a jsem vyřízená a děcko bylo na zabití 😒

mataharyy
8. bře 2011

@vendulka vítej v klubu... Já nevím čím to je, ale jak vylezem z dobu je na pár facek 😖 A dnes doma byl fakt hodnej, udělal sice strašnej bordel, ale když mi "pomáhal" a to je něco jiného... ale jak jsme vylezli ven tak horor 😔 No každopádně jsem se dnes ukázala jako milovník zvířat... domluvila jsem jednomu smetákovitému podvraťákovi rande s veterinářem a následný pobyt v kafilerce 😝

vendulka
8. bře 2011

@mataharyy - nechápu s tím psem, o co jde? 😕

vendulka
8. bře 2011

- holky nevíte o nějakém bazárku, kam by se dali vkládat inzeráty - oblečení krom MMb, který je nehorázně přeplněný a šance na prodej minimální, a aukra a samo tady bazárku?

mataharyy
8. bře 2011

@vendulka už několik dní tu po vesnici běhá takovej podvraťák, ale není nějak vyhladovělej, takže někomu patří, jenže nikdo neví komu a je to debil pes už mi několikrát vystartoval po Adriánovi no a dnes si podepsal ortel, ráno jsem otevřela dveře a on v zahradě, začal na mě vrčet, tak jsem ho vyhnala, jenže on se vrátil a jak za mnou šel Adrián tak po něm vystartoval, tak jsem čokla nakopla, podruhé když na něj vystartoval tak jsem po něm hodila dřevo a odpoledne jsem si šla stěžovat na úřad a pan starosta mi přislíbil že zítra vyhlásí ať si ho majitel odchytí a zavře kam chce, nebo bude utracenej... Zvířata mi nevaděj, ale nechápu proč bych se měla bát na vlastní zahradě nějakého podvraťáka, že... 😎
Jináč s bazarem to nevím... Co nějakej bazar v MC, nebo něco takového? 😕

vendulka
8. bře 2011

@mataharyy - tak to chápu 😉

vendulka
8. bře 2011

-jdmeme uklidit, vykoupat, nakrmit a spát 😀 a samo na vše sama

mataharyy
8. bře 2011

@vendulka mě už zvíře chrní 😵

vendulka
8. bře 2011

@mataharyy - to chodí tak brzo?

mataharyy
8. bře 2011

@vendulka Už je zas vzhůru, to je jeho pětiminutovka, která se včera protáhla na celou noc, tak jsem se v to dnes taky modlila, ale prd... Je protivnej, rozchrápanej... 🙄

wjerushka
11. bře 2011

kuk, tady to nějak usnulo. Já jsem byla včera totál vyřízená, zatuhla jsempo večerníčku s Kryštofem. Nějak jsem to s tím procházkováním asi přehnala, mělijsme toho plný zuby oba dva.

@mataharyy Rodíš??? 🙂

mataharyy
11. bře 2011

@wjerushka Zítra, snad 😎 Tak uvidíme 😀

wjerushka
12. bře 2011

@mataharyy Ty nás napínáš🙂
@vendulka Tak jak jste slavili?

mataharyy
12. bře 2011

@wjerushka tak jsem si v noci na dnešek dala horkou vanu a jediné co bylo, že mi bylo zle 🙄 ale ani kontrakce, ráno sex a kontrakce mírné a jednou za uherskej rok, ani procházka nepomohla, tak mám dojem že prostě to druhé mimčo je tvrdohlavé a ven půjde až bude on chtít a ne když já si to naplánuju 😎 🙄

vendulka
13. bře 2011

@wjerushka - ahojky, stále slavíme, máme to na tři dny 😀 a je to prima 😵

@mataharyy - dej tomu čas, nemysli na to a budeš rodit na to tata 😉

silente
13. bře 2011

@mataharyy - uuuuuž? 😀

mataharyy
14. bře 2011

No neklepne mě?? 😠 Miminko je ve výborné kondici (to vím, v noci mi to názorně předváděl... 😎 ), velikost mi neprozradil (doufám že ne ze strachu že to semnou šlehne 😅 ), otevřená jsem jak nebeská brána, ale hrdlo uzavřené... Prostě toto mimčo bude svéhlavé už co by prenatál, to bude zas zážitek 😀 Takže ještě nic a jen doufat že to do pondělí stihnu, pač jestli ne, tak mě čeká ještě kontrola a pak mě pošlou na vyvolávačku a mě trefí... Jak pravila sestra, tak v pondělí nebo rodit, ale jak porodi to mi nepověděla, procházky nezabírají, sex nezabírá, horká voda taky ne, nošení malého taky ne... Tak já nevím na ten ricinovej koktejl se teda moc netvářili... 😨

wjerushka
14. bře 2011

@mataharyy Jéé Ty jsi ještě pohromadě 😝 A tos měla strach,a by tonebylo předčasně. No jo, ony si ty děti dělají co chtějí už v břichu no. Jediná útěcha je, že někdy ven musí. Tak Ti přeju, ať je to brzy 😉

mataharyy
14. bře 2011

@wjerushka fňuk, to mám za to jak jsem věřila v tu sobotu 😀 Tak brzy to bude v pondělí kontrola a jestli nic tak nejpozději příští pátek nástup na vyvolání 😖

wjerushka
14. bře 2011

@mataharyy Já Tě taky tipovala na tehnle víkend. No teď už to nedoženeš. Ale myslím si, že dopříštího pátku to nevydržíš, že to bude dřív 😅
Jak jsem si říkala, že letos ne. tak stejně čumím na ss 😝

mataharyy
14. bře 2011

@wjerushka Já doufám že nejpozději sobota a mám po "hehe" už jsem z toho KO 🤐 😎 😎

nlenka
15. bře 2011

Ahoj děvčeta.
Teda @mataharyy ty nás ale napínáš.Jak řikal taťka manžovi (než jsem taky šla na vyvolávačku),vem jí do traktoru a napříč řádkama na brambory.To prý zabírá 😀 😀 😀
Ale radši jsme to nezkoušeli,i když musím říct,že když jsem jezdila do nemocnice na měření toho srdečního tepu nebo co to bylo,tak jsme dvakrát objeli náměstí.Jsou tam kostky a to se mrňous vždycky probral. 😎
Jinak já jsem dneska byla v poradně,konečně jsem začala přibírat,zatím půl kilíčka.Tlak výstavní,žádné bílkoviny a za14 dní ULZ,tak snad už budeme vědět jakej mrňous mě od minulého týdne kope 🙂

vendulka
15. bře 2011

-ahojky holky, tak malá je chudinka nemocná, ráno měla 39,1°C tak srážíme a teď spí
@nlenka - jsem zvědavá co ti řeknou, že to je 🙂

@mataharyy - teda stále 2v1?No tak ajk to vidíš tentokráte 😀 ,snad to brzy přijde 😉

wjerushka
15. bře 2011

@vendulka Chudinka malá, tak snad se kt eplotě nic nepřidá a brzy ji to přejde
@nlenka takže to asi chcete vědět, co to bude, že? A jak Ti jinak je?

vendulka
16. bře 2011

-ahojky, tak večer měla dokonce 39,6°C,tak šla pod sprchu a teď má 37,3°C,tak snad to je na ústupu,ale to včera měla taky několikrát kolem 37,5 a pak najednou přes 39,tak se modlím co bude následovat,ale už ani nechce ležet a hraje si, tak snad je to na ústupu

nlenka
16. bře 2011

ahojky,
@wjerushka ,určitě si to necháme říct.Já vím,že každý říká,že je to z hlediska nakupování věcí výhodnější.A bohužel je to tak. Když to bude kluk,tak koupím jen pár maličkostí a pro holku toho bude víc.A v dnešní době i ty maličkosti příjdou na docela dost peněz 😒.A při mojí nezaměstnanosti to nebude jednoduché.
Jinak mě je dobře,nevolnosti zmizeli,jen sem tam po ránu ještě nějaké nechutenství,ale jinak dobrý. Začínám se pěkně zakulacovat,i učitelka ze školky si toho včera všimla.Ale už si to začínám užívat,taky bylo načase.
No a jak se daří tobě?Kolikpak si přibrala? 🙂

wjerushka
16. bře 2011

@nlenka mám 4 kg dole ☹ pořád blindím, i když ted už míň. Doktor mi polsedně říkal, že už by to mělo ustupovat. No ale břicho mi vyskočilo nějak rychle, už jsme vytáhla těhu gatě

nlenka
16. bře 2011

@wjerushka ,já to měla úplně stejné.Taky jsem zhubla 4,5 kila a dr. mi už minule řikal,že už je nejvyšší čas začít pomalu přibírat.No a tak když mě včera zvážil,tak tam měl půl kila navíc no.
Ale ono to doopravdy zmizí,taky jsem nedoufala v konec,ale jak rychle to přišlo,tak to i rychle skončilo. Jen nemusím jíst maso,to mi moc neříká.
Břicho mi taky vyletělo rychle,zatím dopnu kalhoty,ale už když se ohýbám,tak je to jak při potápění.Co budu dělat za dva měsíce,to nevim 😀