• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
@mataharyy no mám-nemám, uvidím za pár let :grinning:
24. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky zubař. Mě objevili dva kazy teď na preventivce, ale šla jsem i s Kryštofem, tak tam musím zavola ta domluvit si vrtání. jenže jak pořád blindím, tak se obávám, že nevydržímmít tak dlouho otevřenou pusu
@mataharyy co Ty tady ještě děláš??? Dalas ten olej? Ten Tvůj potomek je ale tvrdá palice
24. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka Můj potomek je opět beran :sunglasses: to budeme mít doma veselo jak hrom :grinning: Olej dám zítra dooběda, jsem si kráva pitomá zapoměla koupit chlast do toho... :rolling_eyes: Tak ještě dnes prubnem ten sex a když nic tak místo oběda ricin :sunglasses:
24. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy - tak to jsem na Tebe zvědavá :grinning:
24. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Tak to jsme dvě :grinning: :grinning:
24. bře 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásám... Nic mám v sobě druhou dávku a čekám co se bude dít, ale dobré je že rozhodně vím že odešla dnes hlenová zátka a že jsem se přes noc značně otevřela... Takže hádám do konce týdne máme mimčo na světě :dizzy_face: navíc dnes na noční nastupuje můj ošetřující lékař, tak by to bylo i celkem fajn, kdyby mě i odrodil, sice si prý taky řekl o úplatek, ale u mě "chudáci" doktoři nepochodí, neumím uplácet a učit se to nehodlám :grinning:
26. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak díky té zátce to může být fakt rychlé, hurá :slight_smile:
26. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova hurá ne, stále jsem tu a nic a to mám v sobě od včera už dva ricinové koktejli... :confounded: a návštěva tchýně taky proběhla a stále nic a to jsem spoléhala na to že když nic jiného tak z tchýně porodím... :sunglasses:
26. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Neboj noc je ještě douhá. Jen jeslti už v porodce netlačíš :wink: Ale pokrok tu je, tak mimčo ven určitě půjde.
My byli dnes v Praze. Manžel si na posledn chvíli vybíral dárkový poukaz na jízdu hummerem. Jel on s bráchou a já byla u švagrové s dětmi. Takže jsme si užili oba dva.
26. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka Noc je sice dlouhá, ale co mě je to platné, už jsem si zašla i na tři decky červeného a stále nic... :zipper_mouth: Je jasné že mimčo ven půjde, ale já bych ráda aby šlo co nejdřív (tedy nejpozději do pondělního rána), celkem ráda se vyhnu tomu nemocničnímu vyvolávání :pensive:
26. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak jak holka?
27. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka ale na hov... stále v celku ridiňák ani ve dvou dávkách nezabral, dneska jsem byli na lesní tůře a taky nic jsem jen unavená, takže se jdu natáhnout do vany smířena s tím že mě zítra pošlou do nemocnice na vyvolání, ale momentálně je mě to putna, já už malého ven "tahat" nebudu, když nechce nechce, tak jsem zvědavá jak ho v té nemocnici chtějí přesvědčit :grinning:
27. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy - tak držím palec,ať to máš rychle za sebou a jak to bude možné, těším se na info :slight_smile:
27. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Díky a ještě dám pravděpodobně vědět zítra až půjdu od doktora, buď mě pošle hned, tak si pojedu vzít věci a ozvu se, nebo budu mít nástup v úterý ráno tak se taky ozvu :sunglasses:
27. bře 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ahojky, tak jsem zvědavá s čím přijdeš, držím palečky
28. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Tak ráno v osm mám nástup do nemocnice... Doktor říkal že možná ještě v noci porodím, ale i kdyby ne tak se fááákt těším až to budu mít za sebou a to už klidně i s tou vyvolávačkou :sweat_smile: jsem totiž KO
28. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak mooooc držím paleček ať máš toho svýho prďolku co nejdříve u sebe
28. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Díky moc, už se těším až bude po všem a budem všichni čtyři doma :dizzy_face:
28. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy to věřím :dizzy_face:
28. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Jdu stáhnout prádlo než ho budu mít "radioaktivní" od deště :grinning: :grinning:
28. bře 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na nás jde bouřka, mě chytají záda... Že by změna a jeli jsme ještě dnes :grinning:
28. bře 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy kéž by :wink:
28. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka No už to nějak neřeším, jsem otevřená, hrdlo volné, takže ona ani ta vyvolávačka nebude tak hrozná :sunglasses: pevně tomu věřím :grinning:
28. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy určo to bude šup šup a bude po všem
28. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka tak, tak :dizzy_face: a ten konec stojí za to :wink: :dizzy_face:
28. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy už se těším na fotečky, tak to moc nenatahuj :grinning:
28. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, môžem sa k vám pridať? Ešte sa tu neviem tak zorientovať, ale táto téma sa mi celkom zapáčila, nakolko by som tiež chcela druhé miminko :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Veľmi po ňom túžim :slight_smile:
28. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka Ahoj vítej :slight_smile:
@vendulka Si piš, začíná mi býti nějak ouvej (ale s ohledem na to kolikrát jsem to už říkala...), tak si asi zajdem na kofolu a uvidíme... :sweat_smile:
28. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy že by už konečně? :grinning: :dizzy_face:
28. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahojky, vítej mezi námi, snad se ti tu bude líbit...co takto napsat ve stručnosti něco o sobě? :wink:
28. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek