• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
a kdyby nás náhodou všechny blikli, tak víme kam se odtud odchází :slight_smile: já tu zůstávám stejně jen kvůli pár diskusím, jináč bych to už zabalila po té první mega blokaci a výhružkách... :confounded:
10. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jo to máš svatou pravdu, asi tu pro všechny nejsou stejná pravdila :confounded:
ale kam se odchází,to nevím, my jsme s dub|ňátkama u známé pod jedním rodinným centrem.
10. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova většina bloklejch emigrovala na internetové mimino... :grinning: a dle posledních info se tam prý (ale nevím co je na tom, pač jsem tam dlouho nebyla) přesunul i původce tohoto rozvratu... :sweat_smile:
10. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jj je to naprostá pravda, je tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka a co tam tak důležitého potřebuje? Snad jí nescházejí lidi co nechala bloknout... :confused: :rolling_eyes:
10. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jo taky jsem o tom slyšela
dneska je tada hnus venku, pod mrakem a snad nebude pršet, musím ještě pro malou do školky a nemáme pláštěnku, bych měla konečně nějakou koupit :angry:
11. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je 20 stupňů a krásné sluníčko :fearful:
11. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem už nastoupila do práce. jsem zvědavá, jak dlouho tam budu :slight_smile:
12. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova jůůů, ty už chodíš do práce?A jaké to je?Hlavně ať se ti tam daří a za chvilku hurá na MD :dizzy_face:
13. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka ,co to čtu? Sotva otevřu facebook a teď tady,tak se nestačím divit.Ty tajnůstkářko jedna!!! :wink:
Hlavně pevné zdraví,srdíčko už máte?A těhu průkazku? Rychle sem s informacema,sem napnutá jak struna.

Já jsem dneska byla na testech na cukrovku,tak jsem zvědavá jak to dopadne.Je to hnus jeden sladkej! :confounded:
@lucie.krajcarova ,hodně štěstí v práci a jak sem zapracovala?
13. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka jo, srdíčko bylo hnedka, jak jsem tam byla ve čtvrtek a průkazku mám taky...tak to víš, člověk to už tolika neprožívá,aby to hendka křičel do světa :grinning: a hlavně pokud není ještě po testech ve 12tt...ale až do porodu budeme tajit pohlaví a jméno, tak se moc netěš na nějaké žhavé informace :grinning:
13. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka tak to gratuluji, to vám to vyšlo na první pokus ne?
v práci dobrý, ještě po mně nic nechtěli. ale to cestování je blbé, dokud musíme jezdit autem do Prahy. teěším se, až mě bude vozit manžel, a zpět vlakem s knížkou :slight_smile:
13. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka a který týden jsi?
13. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ne nevyšlo to na první pokus :grinning: , no podle MS 7,ale podle UTZ už 8, tak nevím no :grinning:
13. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka a na který? ten čas tak letí a mně to už splývá, kdy jsi napsala, že už třeba jo :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy!

@lucie.krajcarova - páni práce ... no však jen na chvíli, viď :wink:

@vendulka - hezky se opatruj, kočko a ať je vše v nejlepším pořádku! :slight_smile:
13. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova já jsem tu ani myslím nepsala, že bychom už na to vlítli :grinning:

@silente díky moc
14. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,hltám tady nové informace a přichytila se mi omáčka!Já bych se na to vy......a. :angry:
@vendulka ,to úplně chápu,my jsme to taky nikomu neřikali,jen to věděli rodiče,ale do výsledků nikdo nic neřekl.
My jsme si to museli nechat říct,ty věčné denodenní telefonáty kamarádek a příbuzných byli nad moje síly,tak jsme to prostě odtajnili.Ale to nic proto tobě,stejně si myslím,že se třeba někdy prokecneš,teda alespoň doufám.

A je ti dobře nebo mimi zlobí? :slight_smile:
14. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka já doufám, že neprokecnu :grinning: co je komu co do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .jinak mi zle není, jen mám šílenou ale šílenou lenoru a jsem unavená, jinak zatím dobrý, a doufám, že to tak zůstane :grinning:
14. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka co děláš za omáčku?
14. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozlítaný ptáčky s knedlíkem a i rýží.No jo no,hold budu muset drhnout kastrol,bléé :confounded:
14. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš,ty máš tu svojí princeznu ještě malinkou,ale u našemu Juránkovi už budou v létě 4 roky a tak je každý zvědavý,kdy mu pořídíme sourozence. Máte doma ještě takový miminko,ale ten náš drak se příjde pomazlit jen když něco potřebuje,je normálně vyčůranej :grinning:
14. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka ale jo, něco jsi psala, ale to už jsi asi byla těhotná tajnůstkářka :slight_smile: Myslím, že právě Lenka to tady řekla určitě dříve :slight_smile: Líbí se mi, jak tady krásně přibývají týdny :wink:
14. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka rozlítaný ptáčky, co to je? :grinning: , no malá zase není až se mimčo narodí bude mít 2r9m :wink: , ale je pravda, že se nás moc neptají...to já jsem s nima pakhendka hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova no možná jsem psala, že se už snažíme oficiálně, já jsem před tím delší dobu nebrala prášky,ale určo kdy jsme to tu psala,tak jsem těhu nebyla :wink:
14. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou normální balený ptáčci(vepřové maso,okurka,atd),ale já je nebalím.Pak tam dám nakrájené naložené okurky,kousky měkkého salámu a vařené vejce.
14. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka aha,ale každopádně jsi mě inspirovala na nějaký ten obídek o víkendu :wink:
14. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky chtěla jsem se vás zeptat,jestli nevíte,kde by se dal sehnat plastový zásobník na pleny.Na netu jsem bohužel narazila jen na textilní.Ale moc se mi nelíbí a radši bych plastový. Nebo to pak mít v nějakých bedýnečkách,ale to je můžu rovnou nechat v šuplíku :confounded:
15. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka ráda bych ti poradila,ale vůbec nevím co myslíš, jestli je to něco konkrétního?neumím si to představit, kdyžtak mi hoď link na ten látkový
15. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já mám plínky jak látkové, tak jednorázové vyskládané v prvním šuplíku v komodě a vyhovuje mi to :grinning:
15. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek