Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
11. črc 2011

@nlenka ne já sem s Nath nebyla nikde...a dokonce když sem byla je to tak 14 dní u obvoďačky,tak sem dostala do průkazky jen razítko a napsáno ZDRÁVA bez jakýhokoliv vyšetření
ten regul.popl. by se platit u těhotných neměl, prý

vendulka
11. črc 2011

tak uvidím tentokrát, jestli mě tam někdo pošle

nlenka
11. črc 2011

Tak to vidíš,každý to dělá jinak.Já jsem u obvoďáka byla asi 20 minut,jen než udělal to EKG tak to nějakou dobu trvalo.Pak než napsal zprávu,ještě měřil tlak

vendulka
11. črc 2011

@nlenka no tlak taky nic, prej ten vám měří na gynekoligii, ne?A ukažte jaký máte?no dobrý, tak nashle...
takový dr miluji, fakt...teda byla jsem jen u sestřičky k dr jsem se ani nedostala,ale hádat sem se tam nechtěla, byla jsem ráda, že už vypadnu

nlenka
11. črc 2011

za chvíli by to mohl dělat je vrátný nebo uklízečka 😀

vendulka
11. črc 2011
nlenka
11. črc 2011

no jo,oni hold nemůžou mít něco normálního.Ještě že rodila alespoň přirozeně.Myslím tím jako,jak psali,že to má naplánované na nějaké výročí.Pokud jí k tomu nevedou zdravotní nebo jiné komplikace,tak nevidím jediný důvod proč to nenechat na přírodě.

wjerushka
11. črc 2011

Ahoj holky, tak já jdu do poradny ve středu, čeká mě i UZ. U obvoďačky jsem tak ynebyla dlouho, jen mi šoupla razítko a nazdar s tím, že nemám žádný zdravotní potíže, tak mi EKG dělat nebude. Ale ona tu platí z ajednu z nejlepších, takže ji věřím, že by nic nepodcenila. O KO na interně slyším ted apoprvé a podle toho, co popisuje @nlenka jsem fakt ráda, že tohle nemusím absolvovat.
@nlenka byli jsme v jižních Čechách, odkaz na fotky viz. fb 😉
@vendulka tak to se teda vyřádili. Chudák holka

vendulka
11. črc 2011

@nlenka já jsem včra četla, že rodila CŘ

vendulka
11. črc 2011

@wjerushka pěkné fotečky, už jsem koukala na FB, sluší vám to tam všem 🙂

nlenka
11. črc 2011

@vendulka ,jo to máš pravdu,že to bylo císařem,ale až když jí praskla voda. No jestli má císaře už počtvrté,tak je frajerka,to musí být pěkně zalátaná
@wjerushka ,ty si taky s malým nebyla na interně? Začínáte mě holky děsit,proč já tam musím chodit,tak nechci 😢

vendulka
11. črc 2011

@nlenka to nevím kdy byla, jestli ji až praskla voda,ale co já vím, tak se nedoporučuje CŘ víc jak 2x, ne?ale tak jestli neřežou do stejného místa?tak potom má jen jednu jizvu - pořád...já tomu nerozumím jak to je či není

silente
12. črc 2011

No oni se Beckhemovi brali 3.7.99, tak možná tohle výročí.
Nejsem blázen na datumy, jen jsem měla první svatbu ve stejný den 😀 😀 😀

wjerushka
12. črc 2011

@silente já myslím, že máš pravdu. Četla jsem o tom, že V. měla plánovaný porod na tenhle datum kvůli výročí svatby. 😉 Jo to se pak datum pamatuje pěkně. Já takhle nikd ynezapomenu na tchýniny narozeniny. To, že se na ně bereme mi manža vyklopil, až už bylo všechno zamluvené, restaurace, oddací místnost, tak se mi to nechtělo měnit. A teď je pravděpodobný, že budu na výročí rodit

silente
13. črc 2011

@wjerushka - tak to bude mít tchýně vůbec radost 🙂 Ale jestli s ní máš pohodové vztahy, tak to je jen super si myslím 🙂

wjerushka
13. črc 2011

@silente no jako úplně největší kamarádky nejsme, ale tak nějak se respektujeme. Pomáhá nám v tom i dostatečná vzdálenost (skoro 200 km). Jinak by to bylo špatný. tchýně je strašnej generál, švagrovkám ještě říká, jak se mají nechat ostříhat, jakej koberec do bytu, jak si ho nechat vymalovat, jak si šetřit peníze a tak a to je jim 40 a 46. Já jsem dost samorost a naši mi od 18 do ničeho nemluvili, takže tohle bych asi nevydýchala. Jednou za čas to zkousnu navíc teda o ní musím říct, že jinak je to hodná ženská a pro kryštofa by udělala první poslední

nlenka
13. črc 2011

@wjerushka ,nemluvila si náhodou o mojí tchýni?Nebo jsme švagrový 😀

wjerushka
13. črc 2011

@nlenka Že by? 😀 😀 😀

vendulka
13. črc 2011

@nlenka jak dopadla kontrola?

nlenka
14. črc 2011

ahoj,
@vendulka ,děkuju za optání,dopadla dobře.Měla jsem z toho nervy,ale doktor si chrochtal spokojeností.Od minule kilo dole ale zato nízký tlak.Naměřili mi 100/50,což je dost neobvyklé,protože beru léky na vysoký tlak.Ale zatím to nějak neřešil. Koukal mi na nohy a ruce a byl velice mile překvapen,že nemám žádné otoky.Prý si myslel že to bude mnohem horší.Uzavřená,takže kontrola za 14 dní. Ještě sem dostala předepsané magnézko na křeče v lýtkách. Taky se musím na příští týden objednat na monitor do nemosnice a na sepsání porodopisu.
Pak jsem taky byla na té interně,přišla jsem tam rovnou od gynekologa(jsou přes chodbu) s dvacetiminutovým zpožděním.No sestra byla nepříjemná jak prdel,prý kůli mě budou mít nabouraný harmonogram.Prostě byla naštvaná že si nebude moct dát nohy na stůl! 😠 Udělala mi EKG,pak poslala k doktorovi,ten byl kupodivu milej.Podal mi i ruku,úplně mi vzal vítr z plachet.Byla sem na něj připravená a on byl vážně příjemný.Poslechl mě,prohmatal všude možně.Jen mu bylo dovné,že od minulého porodu se mi nestal žádný úraz,vážně sem neonemocněla a neprodělala žádnou operaci.Napsal zprávu,zaplatila jsem 30 kaček a bylo.
A jak si dopadla ty,co ultrazvuk,má mimčo vše co má mít? 🙂

vendulka
14. črc 2011

@nlenka tak to je paráda, že jsi tak dobře dopadla a dr tě koukám mile překvapil... 😉
u nás na utz vše v naprostém pořádku, pohlaví víme, tak sme spokojeni 😵 😵
zítra jdu ještě na genetickou konzultaci bo mě tam dr trošku vypalšila - nesmyslně,ale je to zadara, tak proč tam nejít,člověk má aspoň klid

melly88
14. črc 2011

Ahojte kočky,som tu nová,ale som žena,mám potrebu s niekým klábosiť 🙂 Aj ja by som rada mala mimko,jedno veľké mimko 3 ročné už mám,neviem čo ma to pochytáva 🙂 Ked´ sa mi malá narodila,povedala som,že d´alšich 10 rokov bábo ani vidieť nechcem 🙂 Ale to boloí asi tou únavou. Teraz,cca posledný polrok sa stupňuje moja túžba,ale sa i bojím,nieje to rozhodnutie čo sa dá spraviť za hodinku... A tiež sa bojím toho,že by som nevedela otehotnieť,lebo som užívala antikoncepciu,tú som tak 4 mes do zadu vysadila,nerobila mi dobre,potom sa mi zrútil celý menštruačný cyklus,teraz mám menštruáciu jeden deň aj to len tak aby sa nepovedalo...Mám priateľa,s ktorým sme sa dali dokopy ked´ mala dcéra pol roka.Jej bio otec nás opustil ešte ked´som bola tehotná.Ja viem,že on by bábo tiež veľmi chcel,takisto ako ja,len sa toho celého aj bojím,neviem prečo,hlava hlúpa 🙂

mataharyy
14. črc 2011

Ahojte 🙂 Tak po dlouhé odmlce se hlásím, dočítat nebudu pač není moc kdy, tak co kdo máte nového 😀

nlenka
15. črc 2011

Ahojky @mataharyy ,to je dost že se ozveš. Spíš ty napiš co je nového u tebe?
Tady jsme ještě pořád tři těhule,já,wjerushka a vendulka.Nejblíž to mám já a to za necelých 5 týdnů,pak wjerka a završí to vendy.
Silente se stále snaží a lucka.krajcarová tady dlouho bohužel nebyla,takže nic nevíme ☹ .A jak ti rostou kluci?

silente
15. črc 2011

@nlenka - krásné shrnutí 😀

@mataharyy - jak to jde?

wjerushka
15. črc 2011

@mataharyy No toje dost, že se ozveš 😀 Už jsem ti chtěla psát, jeslti vůbec žiješ
@melly88 ahoj teda ty toho máš za sebou. No tak uvidíš, jak se nakonec rozhodnete, jeslti ano nebo ne. Myslím, že ten strach je úplně přirozenej a vůbec není za co si nadávat, je to Tvoje zodpovědnost

mataharyy
15. črc 2011

Kluci rostou, dnes jsem byli na očkování a na poradně a mladej váží přes šest kilo 😲 😀 A celej den jsem ho nosila v šátku, pač jsme byli ve městě, tak ano mohu potvrdit, už se pronese 😀
@melly88 ahoj. myslím že není čeho se bát, já měla po antikoncepci taky MS tak rozházenou a dokonce mi jeden doktor řek že jsem neplodná (byl to blb 😎 ) Však uvidíš jak se nakonec s přítelem rozhodnete 😉

nlenka
15. črc 2011

@mataharyy pane jo,to už je slušnej kus chlapa. Ono to očkování je i tak pro mňouska hrozný a tak byl rád u maminky. A co Adrian,nežárlí na brášku?

nlenka
15. črc 2011

@mataharyy pane jo,to už je slušnej kus chlapa. Ono to očkování je i tak pro mrňouska hrozný a tak byl rád u maminky 😉 . A co Adrian,nežárlí na brášku?
Já mám manžu na žních a mladýho u sousedů,tak jsem doma sama a je mi nějak smutno.A to sezóna teprve začala ☹ .Zkoušela jsem chvíli uklízet,ale bolí mě celej člověk,tak sem po po hodině zabalila 😝