Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
26. srp 2011

a ona nastupuje od září natrvalo do školky? Neboj,budeš mít dalšího prcka který tě bude potřebovat a o Nathy bude dobře postaráno

aduskatt
26. srp 2011

@nemo1985 a co sa chces spytat? z toho prispevku mi to nie je nejak jasne 🙂

vendulka
26. srp 2011

@nlenka ne ne, nebude chodit do školky, ještě na to nemá věk, jen do miniškolky jednou týdně 😉

wjerushka
26. srp 2011

hoj holky, @vendulka o nadstandartu taky uvažuji, tady se teda žádá při přijmu do porodky a platí se 550 za den. je to spíš, aby mohl manžels Kryštofem kdykoliv přijít a Kryštof tam nikoho neprudil. Ale záleží na štěstí, jeslti bude nějaký volný. No a kryštof do miniškolky už chodí 2krát týdně, naštěstí se tu otevřela nová a přes kadeřnici jsem dostala kontakt přímo na majitelku. Je to moc příjemná paní a Kryštof tam chodí rád, tak nsad mu to vydrží i po narození prcka
@nlenka jé to je Jurka dobrej, jak reaguje na Kubíčka.

silente
27. srp 2011

@nemo1985 - http://www.bizy-bee.com/holky/5-tehotenstvi/75-...
Jinak asi nejlepší způsob, jak poznat své tělo je měření BT každé ráno. Pak samozřejmě i sledovat další příznaky (já např. ovu poznala vždy podle píchání v podbřišku a břicha jak balon).
U někoho se cervikální hlen, který popisuješ, nemusí objevit vůbec, a i přesto dojde k ovulaci 😉

silente
27. srp 2011

@wjerushka - já s malou nadstandard měla a s dalším prckem bych určo chtěla taky, ale bohužel jsou v MB porodnici jen dva a předem se prostě zajistit nedají 🙄 😖 Takže buď budu mít zase kliku a bude volný nebo smolík ☹ 😠 A stojí tuším tisíc na den, ale za ten klid to stojí si myslím ☹

maximka33
27. srp 2011

holky, můžu se přidat? kolik nás tu je snažilek? miminek už asi spousta 😉

nemo1985
27. srp 2011

Hezký večer holky.
Tak u mě stále stejné příznaky, bolesti v podbříšku,škubání(cukání) okolí pupíku,nalitá prsa, časté lítání na wc, a před chvílí jsem měla asi 2min bolesti do zad. Máte to některá ? Do termínu měsíčků zbývá ještě 14dní,na test brzy.

A bolesti k měsíčkám mívám týden před a ne 14dní před.
😉

maximka33
27. srp 2011

@nemo1985 tak kdo ví, že by tak brzy? to se máš. já jsem už 43DC, 2 negativní testy, jako fakt nevím, jak si se mnou tělo hraje..

mataharyy
28. srp 2011

@nlenka No on Adrián je v pohodě, více méně a pěkně si s ním hraje a Ben je vycvičenej že ho málo kdy a málo co vzbudí. Jen občas je třeba zasáhnout (jako když Ben ležel na nafukovačce a Adrián se rozhodl že si s ním jde házet a šlehnul mu balon do obličeje...). Ale většinou se snažím to podat tak nějak opatrně, právě aby pak nevznikali nějaké potíže 😅

silente
29. srp 2011

@maximka33 - tak buď problém s příchodem MS nebo jsi mohla mít později ovu, a proto jsou testy zatím negativní. Něco nového dnes?

silente
29. srp 2011

@nemo1985 - vše, co popisuješ jsou těhu příznaky. Bohužel se v 99% shodují i s příznaky, co mívá spousta žen před MS. Takže vydrrrrrž 😉

nlenka
30. srp 2011

AHoj holky,tak jak se vám daří,něco nového?
@wjerushka ,jak se ti daří,stále 2 v 1?

maximka33
30. srp 2011

@silente nového bohužel nic. jsem teď v zahraničí, tak až se vrátím, budu muset zajít na gyndu na vyvolání. nevíš, jestli mi udělají třeba i rozbor hormonů?

mataharyy
30. srp 2011

@maximka33 mě při vyvolávačkách nic nezkoumali, buď jsem šla s tím že mám na testu // pak zkoumali či jsem těhu, nebo se mě zeptali zda jsem si dělala těhu test a jak dopadl a pak mi dali vyvolávačku 😉

wjerushka
30. srp 2011

@nlenka Jo Leni pořád 2 v1 a asi ještě chvíli budu. Vzhledme k tomu, že mám termín dle UZ, tak říkal doktor, že budu rodit buď přesně nebo o něco později. A navíc malej je opravdu malej, tak o 3 týdny menší než by měl být, prý těsně na hranici normálu, tak mu asi neuškodí, když si tam chvíli pobyde. A jak už nejsu ty vedra, tak je mi celkem fajn
@maximka33 možná by Ti mohli udělat ten jejich test, jeslti jsi nebo nejsi apak Ti asi rovnou vyvolávačku dají. Zkus si říct o něco na srovnání cyklu, já třeba dostala utroš

nlenka
31. srp 2011

@wjerushka ,no počkej,jak malej? Prostě když se mu ude chtít na svět,tak příjde.
JJ,ty vedra byly vážně děsný,Jakub to horko taky snášel špatně.Ale teď je v pohodě,jen je pěkně nenažranej.Cpe se po dvou hodinách,včera jsem se naštvala a koupila mu v lékarně extra sytící mléko. Myslela jsem,že se třeba intervaly sníží,ale kdepak,prostě chce jíst po dvou hodinách.Já to snad půjdu reklamovat,co to nabízejí za šmejdy???? ☹ A stojí to takových peněz,nelitovala bych kdyby to zabralo.
Dneska jsme byli dovézt taťku na operaci šedého zákalu v levém oku. Už od včera měl pohřební řeči,ale díky bohu to dopadlo výborně.Tak jsme moc ráda 🙂 .
Jo a taky mi sociálka poslala potvrzení o přiznání sociální podpory 😀

wjerushka
31. srp 2011

@nlenka no super, že to tátovi dopadlo dobře 🙂 Malej měl odhad ani ne 2,5kg a příští týden mám termín. je fakt tak o měsíc zpátky
já dneska jsem na houby. Šla jsem pro Krýšu do školky a myslela jsem, že tam nedolezu a pak ani domů. Naštěstí Standa přijel brzy domů a vzal ho na mašinky, takj sem zalehla a ležím.

mataharyy
1. zář 2011

@nlenka ten extra sitící je na houby, akorát se ti může stát že po něm bude mít koliky 😖 Pokud chce jíst po dvou hodinách, tak je skoro jedno co do něj nacpeš, za dvě hodiny bude chtít zas, vlastní zkušenost a hlavně s Nutrilonem jsme to měli tak, pak jsme přešli na sunar a vydrží (no jak kdy) tak dvě až tři hodiny a v noci se vzbudí jednou až dvakrát 😵
@wjerushka v klidu, Adrián měl odhad přes tři a půl, no porodní váha byla 2,76 Ben měl odhad kolem tří a porodní 3,5 navíc můj doktor říkal že to nelze určit na 100% že je to odhad podle délky kostí atp. a že většinou lze říct že k té váze plus půl kila... 😉

nemo1985
1. zář 2011

Dobré ráno holky, tak dnes již jsem 23DC.
Ráno jsem měla trošku růžový papír, a ted jsem byla znovu na wc a nic, že by šlo o uhnizdování????

😕

silente
1. zář 2011

@nemo1985 - může jít, ale nemusí. Buď trpělivá. A zkus se zaměstnat i něčím jiným, stres neprospívá 😉

nlenka
4. zář 2011

Ahoj holky,jak se daří?
Chtěla jsem se zeptat na názor.Jakub začal "pást koníčky" už když mu bylo 13 dní. Nejdřív mě to vyděsilo,ale teď mu to jde den ode dne lépe.Sice se vždycky strašně vzteká,ale to Jurka taky.Jenže ten začal až kolem 3 měsíce

mataharyy
4. zář 2011

@nlenka pokud není křečovitej, nebo prohnutej i když ho třeba držíš na rukou, tak je to pohoda 😉 Je to prostě šikula 🙂

vendulka
5. zář 2011

@nlenka teda tak to je šikulka, naší Nathy to trvalo pěkně dlouho...a co ti na to řekla dr.?Já myslím, že to ničemu nevadí 😉

nlenka
6. zář 2011

ahoj,
doktorce jsem to ještě neřikala,jsme tam pozvaný až na pondělí.
Křečovitý u toho není,jen je vzteklej.Ale to byl Jurka taky,protože jim to nejde jak by si představovali.Zatím jsem ho ještě nezkoušela dát na deku,stačí že řve když si ho položím na břicho 😅

maximka33
7. zář 2011

Ahoj holky, tak budu brát duphaston na srovnání cyklu,měla jste to některá? Nakonec mi cyklus přišel sám v noci, a ráno jsem šla stejně k doktorce, tak mi předepsala toto. budu to brát jen 7 dní v cyklu, asi to vychází kolem ovulace. no uvidíme..

silente
8. zář 2011

@maximka33 - o duphastonu je tu tuším i diskuze, mrkni tam a do diskuze měření BT ... vím, že se tam řešilo, kdy ho přesně brát, aby spíš neuškodil. Nechci strašit, ale ty holčiny to tam mají už hodně zmáknuté a určo poradí 😉

maximka33
8. zář 2011

@silente jj tam taky koukám 🙂

maximka33
8. zář 2011

@silente a co ty, zatím nic nového?

silente
9. zář 2011

@maximka33 - IP 😉