Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

hanka_k
8. lis 2011

@vejula mám pryč levej vaječník a tak asi jemožný, že se mi i na druhém třeba časem zvětší cysty a muselo by se to řešit, takže je lepší aby jsme otázku dětí měli vyřešenou....

jinak je pravda, že po porodu je sex málokdy, já bych ho mohla mít klído každej den, chápu, že je manžel unavený..., ale kolikrát mě naštve tím chováním, jinak je báječný, ale oni jsou s bráchou stejní, hádají se kvůli kravinám...

hanka_k
8. lis 2011

@hobitkova děkuji za radu, ale s jiným ne, lepšího tátu a manžela bych nenašla, jsou na tom holky hůř...

irriss
8. lis 2011

@vejula
no pokud je to "babicka" tak je pravdepodobnost, ale bohuzel ne "zaruka" 😉
Kdyby to byla zaruka, asi by si zena, ktera chce dvojcatka vybirala muze podle "babicky" 😀

Mne se narodily dvojky, kdyz dcerka mela 2roky a syn 12let...

Byla jsem na vsechny sama, protoze take bydlime vzdaleni od vsech - na jednu stranu 1.400km a na druhou 1.100km...
ale rekla bych ze je lepsi byt sama, protoze si je uzijes vic...a se vsim vsudy..neutece ti cas tak rychle.... 😉
Nemusis byt nikomu "vdecna"😉

Jinak je to jen o organizaci casu..to, co vynalozis na jedno dite, rozdelis na dva dily ale ve stejnem tempu..takze nakonec je vysledek stejny...

Podle vlastni zkusenosti vim a tvrdim, ze mit hodne deti znamena mit VICE casu...s jedinackem mas casu rozhodne mene.."obetujes" na neho veskery cas a on je pak "zavisly"

O dvojcatkach se rika, ze uz od prirody vedi, ze jsou dve a tak mamince "pomahaji" 😉
Moje byly a jsou nejen "katalogove ale i ukazkove"... 😉

hobitkova
8. lis 2011

@hanka_k tak tome se dle toho, co píšeš, těžko věří, nicméně pokud jsi spokojená, nezbývá než popřát, ať se brzo zadaří

irriss
8. lis 2011

@mataharyy
to jste meli stesti, my asi jeste vetsi..ani prvni, ani druha a ani treti vlna nedorazila az k nam do bytu(jsme zvysene patro)-jen zavodnena zahradka...ctvrta se snad konat nebude..."Jen" hroozi sesuv pudy...nevim, jak mam resit deti, mam strach z deste...nevim, jestli budu schopna je poslat do skoly za deste, kdyz pohotovost selhala..podcenili alarm a obeti byli prave deti a jejich rodina, ktera je ze skol musela predcasne vyzvednout...

mataharyy
8. lis 2011

@irriss Ono většinou v místech kde to není tak časté selže úplně všechno, ale "neboj" potom už di dávají velký pozor aby něco nepodělali, takže př každém i sebemenším podezření budou vyhlašovat pohotovost, jako u nás a to pravděpodobně už nikdy nezažijeme to co tu bylo loni, taková povodeň prý z horní nitry není ani doložená 😉

vejula
8. lis 2011

@irriss to maš pravdu 🙂 ja by som tiež chcela viac detičiek 3-4, no ale uvidime.
Inak v pase maš dvojčatka 8 rokov a staršiu dcerku 12 rokov a v prispevku si pisala že staršia mala 2 roky ked sa dvojčiatka narodili. Tak maš chybu v pase či si sa pomylila v prispevku?

hanka_k
8. lis 2011

@hobitkova děkuji, ale fakt jsem spokojená a myslím si, že žádné manželství není stoprocentní, všude něco je a vím, že mě manžel má moc rád, jen se mu nelíbí jak uklízím, furt si myslí, že jsem furt jen na netu a nic nedělám...
ale jinak je fakt zlatý, vzorný tatínek o malého se stará od malička, když jsem ve škole, navaří, někdy i uklidí

dřív, když jsem pracovala, tak jsme to měli tak že jsem se o úklid dělili, ale ted jsem doma, tak uklízím já

vejula
8. lis 2011

@hanka_k tak ty musiš byť velmi nenaročny človek. Ale nejdem ti do toho zasahovať. Ja by som nemohla žiť s manželom ktorý po mne netuži ako po žene. (teda viac ako raz do mesiaca 🤐 )

misaskul
8. lis 2011

@hanka_k Souhlasím s @hobitkova a přeji ať se druhé mimi zadaří co nejdřív, já v tvém případě bych do druhého šla co nejdřív. A půjdu do toho asi ještě dřív, protože bysme chtěli děti tak 2 roky od sebe. Pravděpodobně se začneme snažit příští rok napodzim až bude malému rok. 🙂

irriss
8. lis 2011

@vejula
spletla jsem se o rok (omlouvam se, odbiham) holky jsou 2003 18. kveten a dcerka 30.rijen 1999
takze 3,5 😒

wjerushka
8. lis 2011

@nlenka no Vojta je antikoncepční mimino 🙂 Umí zařvat a dost toho využívá i když si stále řkám, že miminamohou být uřvanější. Pomalu mě pouští choutky k nějakýmu dalšímu, asi si spíš adoptuju na dálku 🙂
@hanka_k tak u nás je to stejný, dřív jsme se o úklid dělili, co jsme zůstala doma, tak uklízím já a nezvládám. Taky jsme si párkrát vyslechla, že kdybych nedřepěla na netu, tak uklidit stíhám. ovšem teda sexu bordel nevadí 🙂 A navíc plánuju jak do kojím někam vypadnout na víkend jsme zvědavá, jak tu bude mít manžel nkalizeno a postará se zároveň o oba kluky. Já jsemt eda držka, já bych mu bez pardonů řekla, ať si,c os e mu nelíbí udělá sám, že já nejsem doma kvůli úklidu,a le postarání se o děti.
Jinak Ti teda přeju ať se druhý zadaří brzy. Už to nebude tak malej rozdíl, malej je velkej a než se dlší narodí, taks e spoustu věcí nauči

irriss
8. lis 2011

@mataharyy
zaplavy presne na tom samem miste byly v r.1970...a NIC nebylo prizpusobeno tak, aby se tomu "priste" zamezilo...pokladalo se to v 70.roce jako za neco neopakovatelneho.. ☹ 😠 takze zaroven zbytecneho...

vejula
8. lis 2011

@irriss jasne v pohodke, len som si to chcela ujasniť 🙂
A ty čo ešte planuješ jedno? či len tak si skočila kuk do temičky?

mataharyy
8. lis 2011

@irriss Jaj, no tak to tam mají nějak zvláštně nastavené, ale zas myslím že teď už jim došlo že je to velmi opakovatelné 😝 Ono to chvíli trvá, ale neboj za chvíli ten strach překonáš, u nás když taky déle prší tak si říkám co kdyby, ale už vím co zabalit a kam vypadnout a hlavně kdy, čekali jsem tu a najednou už nebylo kam odjet, protože se k nám nedostali ani hasiči 😅

vejula
8. lis 2011

jaaaaj babyyy ja musim vydržať do noveho roka, ale je to hrozne. Normalne ma chytil taky chtič po druhom, asi 2 tyždne dozadu, že nechapem. Nech ta mrcha už rychlo dorazi. juuuuj 😅

hanka_k
8. lis 2011

@wjerushka dřív to taky nebyl problém sex, ale myslím, že mě tím chce donutit dělat to dobře, no ale už delší dobu se chystám s ním o tom promluvit, protože ani šáhnout si nemohu to je hned co děláš🙂)
ale není to mu dlouho a říkal něco že koncem roku se budem snažit tak uvidím jak nám to půjde první mimi přišlo po sedmi měsících snažení...

@vejula jsem flegmatik a nerada se hádám, když už tak to mě musí fakt něco nasrat...
a za osm let co se známe už ho dost znám a tři roky jsme manželé a hodně mi pomohl i pomáhá i když ted už mi taky kolikrát řekl že mi už do školy nic nepomůže že na to jen kašlu...

hanka_k
8. lis 2011

@wjerushka to se nebojím, že by se nenaučil od mala je moc šikovný, vše chápe....

irriss
8. lis 2011

@vejula
sondovala jsi, jestli uz zacit, ze? a konfrontovala jsi to se mnou a rekla sis, ze kdyz irriss 2 roky dcera a dvojky k tomu, ze uz mas nejvyssi cas?? 😉

ted jsi v klidu...jsi v case.. 😉

ja? no temicka nahodou, protoze navazovala @mataharyy (tusim) na vedlejsi temu (darecek sex ke 30tce..🙂..zahledla jsem vase mistni "osazeni" na prehledu 😀 tak jsem vstoupila...

ale...jsem cela osypana, jak pubertacka..a to bylo vzdy u mne znameni o ..🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

irriss
8. lis 2011

@vejula
rikam si to o mrse to same..ale z jinych duvodu 😝

vejula
8. lis 2011

@hanka_k tak to ma manžel šťastie že si ťa našiel, každa ina by ho už do zadku kopla a nenechala sa takto sprosto vydierať 😠 Ale ao vraviš poznam aj horšie pripady, kedy žena s mužom ostala. No ved uvidiš či ťa to takto bude baviť aj nadalej....
Viem že midotoho nič nieje, ale ja som taky zvlaštny typ človeka, ktoreho vie aj nadialku vytočiť taketo prišerne spravanie 😅

vejula
8. lis 2011

@irriss 😀 😀 😀 ty si sa minula povolaniu, si mala byť psycholog 😀 😀 😀 kludne aj cez net 😉
Tak vraviš že možno bude dalši mimisek.... A tak v kutiku duše by si si aj nepriala ešte maleho trpaslička? 😵 či už maš svoje vnutorne tužby splnene ako si pisala v inej teme, a už to tak necitiš?
každopadne ti prajem aby ti to dopadlo ku tovjej spokojnosti 🙂

hanka_k
8. lis 2011

dávám vám tu dvě fotečky ze sobotního focení...snad se nebudete zlobit...

irriss
8. lis 2011

@vejula
tak dokud se zena citi zenou, myslim si, ze ten kutik se nikdy nezaplni..at uz dite je syn dcera nebo vnoucek -vnucka 😉

Mam zvlastni stavy..jednou premlouvam a pak zas dekuju, ze se nenechal ukecat...
Tady jde spis o tatinka (manzela)...ne, ze by nechtel, trese se nad kazdym miminkem v okoli..ale myslim si, ze uz se neciti, uz by rad svuj klid a presne misto na backory..preci jen - male deti to misto na backory nerespektuji.. 😀 😉

hanka_k
8. lis 2011

@vejula znám dost holek co jsou fakt na tom hůř

taky jsem mu párkrát řekla, že jiná by ho kopla do p....

a vím od mojí babi, že mě má moc rád, říkal jí to a vidím to na něj, jen mi přijde, e poslední dobo use vytočí kvůli kravinám, minule mi nadal, že malý měl jen polévku a ne i druhé, ale to jsou malé řeči, tak to kolikríát jen přejdu, už mu ani neodpovídám, nemá to cenu stejně si myslí svoje...

už se těším až si najdeme baráček, teda doufám, že se nám to podaří i finančně utáhnout...

vejula
8. lis 2011

@irriss jj maš pravdu, ja to tiež tak citim, že ked už bude dosť miminiek stale v žene je ta tužba 😵 aj ked si racionalne už povie že stači

hih to chapem, muži potrebuju svoj klud. Môj otec ked mamina čakala posledneho v 40-tke tiež bol z toho taký všelijaky. Ale koniec koncov sa s tym rychlo zmieril, kedže mamina pred tym rok potratila, a neviem či ju zle vyčistili alebo čo, ale proste dostala zapal maternice a už bola na tom velmi zle. Velmi sme sa o nu bali. A kedže otec toto dieťatko čo umrelo v brušku nechcel a zapijal to alkoholom, potom mal aj vyčitky ked mamina potom tak trpela. A dušoval sa že už by sa takto hlupo nezachoval. Takže mu neostalo nič ine ako sa s tym rychlo zmieriť

vejula
8. lis 2011

@hanka_k krasne fotečky, maly je moc zlatučký 😵 ako vravim ty najlepšie poznaš vaš vzťah, každy si asi nesie životom svoj križ. Tak ak sa lubite, asi je to druhom lasky ktorý proste ja nechapem. Takže už som ticho 🤐 😉

irriss
8. lis 2011

@vejula
ja si myslim, ze i silna negativni myslenka muze a ma silu "zabit"...ale to je jine tema 😉

rozdil mezi mnou a Tvoji maminkou ve 40ti je ten, ze maminka mela (ma) partnera plus minus ve stejne vekove hranici...mezi nami je rozdil jako muze byt mezi otcem a dcerou...
a uprimne..vsak se uz zname: neco jineho je, kdyz je devceti 20 a muzi 40 a neco jineho je, kdyz je zene 40 a muzi 60 😉

vejula
8. lis 2011

@irriss ahaaa, tak to som nevedela. uhm, tak to už chapem, že už potrebuje klud, aj ked som si ista že určite by sa každej situacii postavil ako chlap podla toho čo si o nom pisala 🙂

a s tymi myšlienkami, maš asi pravdu... chvalabohu, aj pozitivne myslenie ma velku moc a verim že prebije aj tie negativne myšlienky 🙂 😉

wjerushka
8. lis 2011

@hanka_k hm netvrdím, že tvůj manžel je apriori špatný, ale dost věcí mě zaráž třbea, vím že mě má rád od mojí babičky? ty to nevíš od něho? No ale spíš nabývám dojmu že je velkej svéráz, než vyloženě zlej. 🙂 A že má rád syna aje ochotný s emu věnovat je vleikánský plus. pokud Ty sama jsi štastná, tak je nám ostatním do toho velký prd. Fotky máš moc pěkný