Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

amona
17. únor 2012

@pospes Jejda, tak to je nepříjemný....:/ A vědí proč se to děje?

Jinak se školkou....u nás je na školky docela nátřesk, takže ani nemám jistotu, že mi dcerku do školyk vezmou... ☹ POkud nebudu těhu (šla bych na neschopenku), tak budu muset azukolovat babičky (i když tím nejsou moc nadšené) a nejsou místní....aby hlídaly ony a já šla do práce.......ale já pořád doufám, že prostě těhu budu.... 😀 Naděje tu pořád je! 🙂))

maximka33
17. únor 2012

@amona jj děti máme skoro nastejno, ale já jsem v práci už od dvou let. měla jsem dvouletou rodičovskou.
zdravím všechny nové maminky, to mám radost 😉

maximka33
17. únor 2012

@discreet ahoj, máte to pěkně složité. taky jsem chtěla rodičák jen na dva roky, že budou děti po sobě, bohužel se to nepovedlo...

maximka33
17. únor 2012

@gabca84 ahoj já testy zkoušela dva měsíce a opravdu jsem si ověřila, kdy ovuluji - každý vaječník jiný den. je to dobré vědět.

maximka33
17. únor 2012

@amona máš to složité. my jsme malého dali do soukromé školky od dvou let, dalo to práci vůbec něco najít. ale pak se dařilo, tady v obci postavili novou třídu, takže se tam malý dostal už ted v lednu, když neměl ani tři roky. takže paráda.

marketa97
17. únor 2012

@amona já myslím že už jsi na dobrý cestě 🙂 rozhodně na to přijdeš a zadaří se 🙂

amona
17. únor 2012

@maximka33 to jako že v sudý měsíc ovuluješ třeba 15 Dc a v lichý 17DC? tro jsou potvůrky! 😀

amona
17. únor 2012

@marketa97 díky! Teď jsem optimistka, ale za 10 dní až bdu dělat těhu test nebo přijde MS tak budu brečet jako želva... ☹

marketa97
17. únor 2012

@amona tak to naprosto chápu, u prvního jsme to měla stejně... teď jsem na to nemyslela, snažili jsme se pouze jednou jedinkrát a bum dvě čárky na testu a když bude vše ok tak budeme na konci října čtyři

amona
17. únor 2012

Holky a ovulační testy dělat nejlépe kolem 15-té hodiny odpolední a minimálně 2 hodiny před testováním nepít!!!! (prý to tam má být) 😀

amona
17. únor 2012

@marketa97 no tak to já mám právě opačně! S první to bylo tak...svatba v červnu, pak jsem si chtěli užít prázdniny, takže dovolenky v září dámská ( a pánové- pánská) dovolená a v říjnu jsem si řekli U6 a na konci října jsem měla // No a teď prostě pořádn nic...:((( Ale moje hodná maminka si vzala teď vzala na 2 dny dcerku k sobě a my jsme měli čas sami na sebe (v době ovulace), tak SNAD!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

marketa97
17. únor 2012

@amona tak to už se určitě zadařilo, podmínky ideální 🙂))

amona
17. únor 2012

@marketa97 jj, tak to zjistíme na konci měsíce...🙂

marketa97
17. únor 2012

@amona to už je za pár 🙂 jsem zvědavá ... 🙂 to je u mě ale normální :P

amona
17. únor 2012

@marketa97 😀 😀 😀 😀 tak jako u každé správné ženské! 😀 😀 😀

amona
17. únor 2012

@marketa97 co by jste si přáli za pohlaví?

zuzana84
17. únor 2012

Ahojte zienky snazilky, patrim tiez medzi vas, planujeme s mm druhe bambuliatko. Mozno to bude zniet hlupo, ale teraz ked snazilkujeme sa ma zacina zmocnovat taky jemny strach, ci dokazem lubit este niekoho tak ako moju dcerku. Asi je to hlupe, ved mnoho zien ma aj viac deti, a viem, ze ich miluju, no napriek tomu mam obavy. Miminko by som chcela, a velmi, no na druhej strane toto.... 😖

amona
17. únor 2012

@zuzana84 toho bych se vůbec nebála! Jakmile ti po porodu dalí prcka do náruče už ho nid ynebudeš chtít pustit!!! 😀 😀 😀 😀 Myslím, že s počtem dětí se láska více a více násobí!!!!

marketa97
17. únor 2012

@zuzana84 já tě chápu, taky jsem o tom přemýšlela, ale jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná podruhé tak šly obavy stranou, neboj bude to v pohodě. Amona má pravdu, že lásku nebudeš rozdělovat mezi dvě děti, ale ta kterou cítíš teď se ještě znásobí tak vzhůru do toho 🙂

marketa97
17. únor 2012

@amona no já jsem chtěla dva kluky, ale manžel by rád holčičku, tak doufám, že to bude tedy holčička 🙂 mně se sen ohledně chlapečka už splnil, tak chci to samé pro něj.

pospes
17. únor 2012

@gabca84 Jak psala marketa, testovat až tak od 10 DC. Já mám cyklus 30-31dní a ta ovu vyšla přesně jak by měla být, takže za mě ještě jednou chála ovu testům 😀 Jinak já je kupovala na mimibazaru. Když si tam zadáš ovulační testy, vyjede ti jich spousta. Já objednala rovnou 20kousků 😉

zuzana84
17. únor 2012

@amona
@marketa97 Dakujem dievcata za povzbudive slova 🙂 Som zvedava ako to dopadne na prve sme cakali 4 roky, kym sa zadarilo, nemavala som ovu, no teraz po porode viem uplne presne kedy ju mam, asi ten porod na mna dobre zaposobil 😀 Tak snad ma tento mesiac ovu nesklame a o par dni mrcha nepride 😅

pospes
17. únor 2012

@amona Na kontrolu jdu za 14 dní, tak mi to snad dr. vysvětlí... Na čípku nic neviděla, cytologie je taky ok, tak snad žádnej velkej problém.

marketa97
17. únor 2012

@zuzana84 jestli to bude taky rychlý jako teď u nás tak za chvíli budeme to těhotenství přožívat společně a @amona se taky přidá a pak další a bude tu pořádnej těhotenskej babinec 🙂

zuzana84
17. únor 2012

@marketa97 😀 😀 😀 verim, ze to tak bude 😉

pospes
17. únor 2012

@zuzana84 Přesně jak psaly holky. Toho bych se vůbec nebála 🙂

zuzana84
17. únor 2012

@pospes dakujem 🙂

maximka33
18. únor 2012

@amona jo to by bylo ještě dobrý, ale spíš je ovulace 20dc a 25dc. náš kluk se povedl 27dc!!!! jsem takový zapeklitý případ. ale je určitě dobře, že to vím. vlastně jsem to zjistila až po porodu, protože do té doby jsem brala antikoncepci.
@zuzana84 ahojky, myslím, že tvůj strach je dočasný. už s rostoucím bříškem pochopíš, jak moc lásky v tobě je a každé dítě jí dostane dostatek. taky zjišťuji, že syna miluji každý den víc a víc, a přitom jsem si myslela, že víc to už ani nejde 🙂

zuzana84
19. únor 2012

@maximka33 dakujem za povzbudive slova, velmi mi pomohli 🙂 Uz som uplne nedockava, ci o dva tyzdne dorazi mrcha alebo nie, mam totiz az 35 dnovy cyklus ale ovu mavam tak na cca 14 den... 😎

maximka33
19. únor 2012

@zuzana84 tak to máš opravdu zajímavý cyklus, to možná můžeš testovat dřív 🙂