Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

zuzana84
19. únor 2012

Stalo sa vam take, ze po ovulke klesla teplota a po troch dnoch vyskocila hore?

amona
20. únor 2012

@zuzana84 Ahoj Zuzi, já jsem BT ještě neměřila, teď ji teda měřím,ale až od ovulace (abych viděla jestli klesá nebo neklesá...: 😀 ) ale co sjem koukala na grafy holek s pozitivním TT, tak může mírně klesnout, ale MUSÍ zase stoupnout!!! Zkusím ti najít odkaz na ty grafy..... A testík jsi už zkoušela?
Já jsem taky celá nedočkavá, ale ovulaci jsem měla teprve před 5 dny, takže musím ještě alespoň do neděle počkat...dřív to určitě nemá smysl.... Holky, ale prsa bolí, i zádíčka, o "spodku" ani nemluvě.....ale nechci nic zakřiknout.... 😀 Držte pěsti!

amona
20. únor 2012

A kdo ještě čeká na brzké testování????

amona
20. únor 2012
zuzana84
20. únor 2012

@amona test som este nerobila, aj ked ma to laka, pockam este par dni... mozno 😀 Mna pobolieva brusko a prsia mam ovela citlivejsie, ale nie je to zatial velka bolest, len je to neprijemnejsie ako inokedy. Tak aj dnes sa drzi teplotka, dufam, ze aj bude. Drzim ti palce. Snad budu tie nase testiky kolajnicove 😅

amona
21. únor 2012

Nevím jestli se graf zobrazil, ale teplotka se zatím drží..... 😀 Testovat se bude v neděli.... 😵

berucka
21. únor 2012

Ahoj dievčatá, možem k vám? Už asi 7 mesiacov sa neúspešne snažíme o druhého drobčeka. Prvý bol hneď po svadbe a na prvýkrát, tak nám ani nenapadlo, že u druhého by mohol byť problém. Stále si hovorím, že sa nič nedeje, že to iste vyjde nabudúce, ale vŕta mi to hlavou. Aj som radšej začiatkom roka prestala kojiť, aby som si bola istá, že to nebráni otehotneniu. Je možné, že sa ešte hormóny nejak spamätávajú z kojenia?
Doteraz som nič nemerala, ale včera sme už radšej kúpili ovulačné testy, nech vobec vieme, či ovulujem ☹

zuzana84
22. únor 2012

@amona ahoj, no nezobrazil sa, drzim ti palce, mne sa tiez zatial drzi, tak uvidim, ci len kvoli mrche alebo to bude mimino 😀 V nedelu testnem aj ja, uz som si kupila test. Vcera som mala take silne pichnutie pri vajecniku, tak snad to bolo znamenie, ze sa mimi uhniezdilo 😅

zuzana84
22. únor 2012

@berucka ahoj, ono to urcite pride. Ja pokial som kojila som menstruaciu nemala, az tri mesiace po ukonceni kojenia. Stalo sa, ze sme sa obcas nechranili, a veru, ani som neotehotnela. 🙂

amona
22. únor 2012

@berucka a MS už máš pravidelnou?

amona
22. únor 2012

dneska v noci sjem měla šílený bolesti v břichu, chtělo se mi nestále zvracet a dokonce přišlo i špinění... ☹ Ráno už naštěstí vše v pořádku, jen ty návaly zvracení se držely celý dopoledne a BT mi dneska skočila dokonce až na 37, což je zatím nejvyšší číslo tohoto cyklu..... Já se snad té neděle než budu testovat nedočkám..... 😀

berucka
22. únor 2012

No ja práve mám MS už asi od 8 týždňa po porode, už presne neviem, ale krátko po šestonedelí som to dostala ☹ Dávali sme si ale pozor až do minulého leta. Ale aj keď sme sa začali snažiť, tak nič. Možno som mala tie mesiace kvoli kojeniu anovulačné. Tak vy ste teda v nádeji 😉 Držím prsty, nech to dopadne lepšie, než mne v nedeľu. Nadšená som cez víkend dvakrát testovala a pol dňa na to MS 🙄
A to sa mi tiež zdalo, že ma bolí tu a pichá tam... ale tie príznaky sú si tak podobné!

zuzana84
22. únor 2012

@amona jaaaaaaaaaaj, velmi ti drzim palce, nech je to ONO. Ja som pri prvom tehu nemala ziadne priznaky, len som vzdy vecer mala zvysenu teplotu meranu normalne pod pazuchou 37,1 - 37,2, kedze manzel bol chory, myslela som, ze na mna tiez nieco lezie. No ked to uz po vyse tyzdni neprechadzalo dala som do googla, ze co moze byt takto dlsie zvysena teplota, a ono mi vypisalo, ze moze to byt aj znak tehotenstva, a ja som skoro odpadla. Na druhy den mi siel mm kupit rano tehu test, a vysli dve silne hrube kolajnice. 😀 A dnes uz stvrty den ta ista zvysena teplota.... tak uvidime 😎

zuzana84
22. únor 2012

@berucka velmi podobne 😀 😀 😀 uz si niekedy aj ja namyslam, ci nie som paranoidna 😀 😀 😀

amona
23. únor 2012

@zuzana84 Zuzi tak ty si jistá!!! 🙂))
Já už si ale tak jistá nejsem, protože dneska mi klesla teplota ze včerejšího 37,1 na 36,8....zpanikařila jsem, udělala jsem si těhu test a samozdřejmě nikde nic. Ale tak uvidíme co teplota zítra.....Akorát že už mi z toho začíná být smutno.... ☹

zuzana84
23. únor 2012

@amona Nic nie je iste, nekleslo to az tak strasne, uvidis co dalej. Musim sa priznat uz aj ja som testla, ale este v pondelok, a to bolo urcite velmi skoro, takze musim vydrzat do nedele. Alebo aspon do soboty 😕

amona
23. únor 2012

@zuzana84 Kolikátý jsi DPO?
No a mě už začíná pobolívat bříško, předzvěst MS.... ☹ Jako tentokrát jsem byla fakt přesvěčená že to klaplo, tak jsme si to dneska už aji obrečela...... ☹

amona
24. únor 2012

@zuzana84 dneska 36,8....no hlavně že neklasá dolů.... 🙂

zuzana84
24. únor 2012

@amona Dnes som 10 DPO, manzel vcera na mna naliehal, aby som si urobila test, tak som ho urobila, ale bol negativny, ale snad to bolo este skoro. U mna sa tiez drzi, len nech to tak tak aj zostane. No a u teba, super, hlavne nech neklesa, snad sa stretneme "spolocnych terminoch" 😀

zuzana84
24. únor 2012

@amona Este jedna vec mi napadla, je rozdiel medzi tehu testami? Moze byt ze menej kvalitny mi ani takto skoro neukaze?

amona
24. únor 2012

@zuzana84 To já jsem zatím asi jen 7-8 DPO, tak to prostě musím vydržet do neděle a pak zase testnu. Kupuj určitě testy jen s citlivostí 10, např. mamatest, taková růžová krabička. PAk je ještě citlivost 25 a tam by se ti to mohlo zobrazit později.

amona
25. únor 2012

Teplota zase klesla na 36,7.....:( Udělala jsem testík a bílý jak lilie.... 😠

maximka33
25. únor 2012

holky, je to moc brzo na test... raději testovat až tak 14dc.

amona
26. únor 2012

@maximka33 já vím, ale když je test doma tak svrbí ruce.... 😀

@zuzana84 tak coooo?????

zuzana84
26. únor 2012

@amona takze mna svrbeli ruky uz vcera rano 😅 , ale tiez nic, vobec nic. Ale nadej umiera posledna, kedze mavam tak 35 - 37 dnove cykli a mrcha by mala prist az buduci tyzden v stredu az piatok, tak snad este nie nic stratene.
Inak tak som na teba od vcera myslela, ze aku spravu napises. Hlavne este nevesat hlavu.
@maximka33 ahoj, myslis, ze 11 den po ovulacii je este priskoro? Takze este stale je sanca 😀 !

amona
26. únor 2012

@zuzana84 No já to asi zase zkusím zítra, říká se že hladina Hcg roste obden, tak uvidím...hlavně mezitím nedostat MS.... 😒

zuzana84
26. únor 2012

@amona a kedy by si mala dostat ms?