• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
@zuzana84 čekala jsem dneska, ale v poslední době jsem měla spíše nepravidelný cyklus
26. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana84 Tak MS právě dorazila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona tak to je škoda :frowning2:
27. únor 2012 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ano to je..:(
27. únor 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona to mi je luto, u mna zatial nic, ale uz od vcera mam mierne krce obcas ako ked sa hlasi ms. Tak uvidim, ci v stredu dojde. Mam este jeden test doma, ale mam normalne strach ho pouzit... :unamused:
27. únor 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: Mohla by som sa k vam pridat? Tiez by sme chceli druhe mimi. Obavy z toho ze ci budem mat tolko lasky aj pre druhe dieta mam tiez. Ale ako som tu citala, tak to hadam prejde :wink:
Ale tento mesiac uz z toho nic nebude, lebo som dnes zasa dostala mrchu :angry:
27. únor 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana84 No Zuzi držím moc a moc pěsti!!!!! Do zítřka už to nějak vydržíš a zítra ráno hnedkom testni a písni! Ale já se vsadím, že tam bude // :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@ivanajelinek tak s tou mrchou jsme na tom stejně....ach jo.... :frowning2: :frowning2:
28. únor 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona dakujem, snad do zajtra nepride, prsia sa mi zacinaju riadne nalievat, uz aj boliet zacinaju. A v podbrusku ani nie krce uz ale dost neprijemne pichanie. Mam obavy, ze mrcha predsa len dorazi. V kazdom pripade dam zajtra urcite vediet. :slight_smile:

@ivanajelinek Obavy mam, ale na druhej strane ten pocit, ze znova ti bude pod srdieckom rast novy zivot, ktory ta po par mesiacoch bude objimat a bozkavat.... je to silnejsie. Drzim palce, nech to co najskor vyjde :wink:
28. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona No hadam buduci mesiac sa nam zadari :wink:
@zuzana84 Zuzi pozeram, ze nase deti su skoro rovnako stare :wink: S tym pocitom mas pravdu :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanajelinek MUSÍ!!!!!!!!!! :wink:
28. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona
@ivanajelinek takze baby, ani nemusim testovat, vcera vecer som zacala malinko spinit, dnes je to sice este menej, skoro uz nic, ale teplota klesla, takze som v ocakavani ms :frowning2:
29. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana84 Juj, skoda... :frowning2:
Neboj, ale buduci mesiac to isti :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanajelinek co uz, snad to nebude trvat tolko kolko pri prvej dcerke. Takze buduci mesiac to ist... :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, taky se k vám přidám. Snažíme se tedy už skoro 3/4 roku a nic. U prvního to bylo cca 10měsíců a byl to duben, kdy to vyšlo. Takže do dubna vkládám velké naděje:grinning:

Od zítra začnu měřit bazálku.....moc na to nespěchám.....ale budu se asi muset víc snažit:grinning:..... u nás na druhé více tlačí MM.
29. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana84 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je škoda! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanajelinek
@zuzana84 Holky tak v březnu nám to MUSÍ klapnout!!!!!!
29. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 jj BT hodně napoví a zkus ovulační testy!!! Já až z ovu testů zjistila, že mám ovulaci o týden později než jsem myslela.... :confounded:
29. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dufajme ze to klapne. Pri prvom sme to nejak neriesila, hned po svadbe som vysadila antikoncepciu, a az viac ako roka nam to trvalo. Lenze mi to nevadilo. Ale teraz to vidim inak. Predsa roky utekaju, a normalne uz v novembri by som sa mala vratit do prace, takze by som to chcela stihnut este pred tym. A az potom zacat zasa pracovat.

@amona No tie ovu testy si asi kupim aj ja.
29. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona
@ivanajelinek
holky, ovulační testy doporučuji, pokud to přesně u sebe nepoznáte. dnes jem si to udělala, a hned dvě čárky, tak víme, kdy na to skočit! hlavně tedy obden :slight_smile: u mně ta ovulace fakt není přesná, v posledních třech měsících 25dc, 19 dc, 22dc. jako pravidelnost fakt mizerná. a teď mě ani podbřišek nebolí, tak bych to sama ani nepoznala.
2. bře 2012 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jak se máte při neděli? U nás bylo krásně, takže jsem trajdali po venku. Ty ovu testy taky schvaluju, aspoň se se spermijkama neplýtvá zbytečně :sunglasses: Zítra si jdu pro výsledky posledních stěrů, tak se modlím, ať jsou ok a můžeme se zase vrhnout do snažení...
4. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 No ja tiez nejak nepoznam kedy je ovulacia :zipper_mouth: ...Normalne sa hovori ze na 14-ty den,ale asi to ma kazdy inak, ze?
4. bře 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak se přidávám......s manžou chceme taky druhé miminko. Tento měsíc to ale asi nevyjde...čekám mrchu každým dnem.A podle měření ovulace asi ani neproběhla, i když by ovutest pozitivní, ale žádné zvýšení teploty nenastalo....tak snad další měsíč.držím všem palečky. :dizzy_face:
5. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte :slight_smile:
Už jsem tu dlouho nebyla.
Moc všem přeji brzy druhého mimíska :wink:
5. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labut ahojky, vítám tě. fakt myslíš, že ovulace neproběhla, když byla na testu?
5. bře 2012 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Gratuluji k Honzíkovi :slight_smile: má taky dvě jména?
5. bře 2012 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maximka: asi opravdu nebyla, protože se mi potom teplota nezvedla. každopádně se to brzo ukáže. mrchu čekám každou chvíli. :angry:
5. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labut tak to jsem z těch ovulačních testů teda blázen..
6. bře 2012 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v pondělí jdu na vyšetření k mudr. tak snad něco vymyslíme na v příští ovu na "TO" vyzrajeme... :wink:
6. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím po čase, koukám, že se tu pořád menstruuje... u nás taky, dr. mi změnil léky a 2 měsíce máme snažící se pauzu, možná se povede normálně ale pochybuju...
@ivanajelinek My máme ale úplně stejně staré děti :grinning:
6. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek