Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

pajjinka08
21. dub 2012

Ahojky holky - jsem tu nova a moc se v tom tady nevyznam :( neco o me: mam dome 3,5leteho klucika a chceme druhe miminko--nevite po kolika dnech od poceti je schopny to ukazat tehu test?

maximka33
22. dub 2012

@pajjinka08 ahoj bývá to 14 dní od početí - v termínu, kdy máš mít menstruaci.

kinka555
30. dub 2012

ahojte, tak nam sa stale nedari, minuly mesiac som bola na vyvolavacke aby som po kojeni dostala kramy a teraz som zas nedostala.. ☹ musim ist na dalsiu vyvolavacku, mam stale vela hormonov a ovulka u mna neprebieha... vzdy som chcela deticky s co najmensim vekovym rozdielom ale dufam ze sa nam coskoro podari... 😉 a vam ostatnym tiez drzim palceky !!!!!!

discreet
1. kvě 2012

@kinka555 Ahoj, jak kdybys psala o nás! Po ukončení kojení žádná MS, taky jsem chtěla děti hned...ale zatím bohužel nic ☹ Držím pěsti!

kinka555
2. kvě 2012

@discreet ahoj, a co ti na to povedal dr? Dlho sa uz snazis?
ja musim ist dnes na vyvolavacku lebo mal moj dr.dovolenku, som zvedava co mi povie... ☹

discreet
2. kvě 2012

@kinka555 Cykly snažení nepočítám, bo žádné nemám, ale teď cca pátý jsem na lécích, mám diagnostikovanou anovulaci a léky Clostilbegyt... Jinak to samé bylo i u první, to bylo po 2letech ☹

kinka555
2. kvě 2012

@discreet tak ti budem drzat palce nech sa vam to uz konecne podari. Ja uvidim ci zas nebudem musiet ist dalsi mesiac na dalsiu vyvolavacku... 😒

tatiana77
2. kvě 2012

ahojte, aj my by sme chceli druhe dietatko k nasej princeznicke Sonicke a nejako sa nedari...snazime sa od decembra...ale tak najviac 2 mesiace.....tento mesiac si meriam aj BT, no uvidime....v pondelok mam dostat menzes......vsetkym babam velmi drzim palce...... 🙂

bosorkajarka
2. kvě 2012

My se o druhe ditko snazime uz skoro rok a porad nic, ja bohuzel taky nemam ovulaci aposledne me z leku bylo hodne spatne, tak se my do toho znovu moc nechce ☹

chcememimi
2. kvě 2012

@tatiana77 tak to držím palce 🙂 a v BT se normálně vyznáš? Já v tom mám docela problém... 😒

tatiana77
2. kvě 2012

dakujem pekne, aj tebe drzim palce...no moc sa nevyznam, lebo si prvy mesiac meriam, ale uz som si dost nastudovala, dolezite je, ze po ovulke ma stupnut a potom sa drzat vo zvysenej hladine, moze kolisat medzi 0,2 stupna a tesne pred menzesom by mala rapidne klesnut...a ked neklesne pripadne sa zvysi, je velka pravdepodobnost, ze je tehotenstvo...takto som si to nejako vydedukovala....ale merat BT si budem este buduci mesiac na porovnanie.....nechcem to prehanat, hlavne netreba na to intenzivne mysliet.....kolko sa snazite?

tatiana77
2. kvě 2012

@chcememimi inak je plno clankov o merani BT na nete.....

chcememimi
2. kvě 2012

@tatiana77 no to sice jo, ale přijde mi, že si tam píší co chtějí...nacházím dost protikladů...a nebo to je tak nelaicky napsane, ze to opravdu nepochopí někdo, kdo se o to teprve začal zajímat.....

tatiana77
3. kvě 2012

@chcememimi inak pravda, mne to aj vysvetlila jedna bab tu....tak som to nejako pochopila......dufam, ze dobre 🙂

chcememimi
3. kvě 2012

@tatiana77 tak já si budu zatím řádně zapisovat :D a pak to z toho snad i pochopím, a skvělé je, že holky tu, ti vždy poradí, takže se cítím mnohem líp, když vím, že se můžu někoho v klidu zeptat 🙂 ale dnes mi BT klesla, tak jsem si řekla, že asi přijde MS a ta mrcha opravdu dorazila ... 😒 🙂

rena1410
3. kvě 2012

Holky muzu se k vam pridat? Koukam, ze tu resite BT. My se snazime pres pul roku a stale nic. Tak jsem si dnes poprve zmerila bazalni teplotu a 36,2. Pritom jsem uz 16DC. Ovulace dle dr.mela probehnout 14DC. Tak jsem z toho jelen. Neni to nejak nizko ? Zadne priznaky ovulace jsem ani nepocitovala, proto jsem si to zmerila. Diky za rady.

poisonblu
3. kvě 2012

@rena1410 niektore cykly mozu byt aj anovulacne...ja osobne som si nikdy nemerala BT....nemala by som na to nervy...riadila som sa ovulacnym mikroskopom a ovulacnym hlienom...my sme 2 krat otehotneli v podstate na prvy sup...jedine co treba je sa trafit do ovulacie...skusala si aj ovu testiky, ktore ocikas?

rena1410
3. kvě 2012

ne, nezkousela. prijdou mi drahe. ale mate me, ze doktor mi podle utz rekl, ze ovulaci budu mit ted v utery. a zadne priznaky jsem nemela (hlen ani nic takoveho).

naomi6
15. kvě 2012

Ahoj, my bychom se chtěli začít snažit o druhé mimi někdy na podzim. Měření bazálky mi dost pomohlo k otěhotnění, takže i teď měřím, abych měla přehled o ovulce. Tu jsem na sobě nikdy nepoznala, až po porodu, kdy se mi konečně krásně srovnal cyklus, tak mám ovulační hlen, ale někdo ho nemá, i když ovu proběhla, takže se nemusíte bát. Držím všem palce. Hezý večer

yokralovnayo
20. kvě 2012

ahojte 🙂 možem sa k vám pridať? my sa chcem začať snažiť od 1.8 😀 dnes si idem kupit teplomer a začnem merať BT ... poradíte mi nejaké stránku, kde si to možem zapisovať? ktorá je prehladná .. ešte sa v BT moc nevyznám..

naomi6
21. kvě 2012

@yokralovnayo http://merenibt.xf.cz/ Ahoj, tady je to všechno skvěle vysvětlené. Držím palce

yokralovnayo
21. kvě 2012

@naomi6 dakujem... mrknem na to 😉

kinka555
11. čer 2012

ahojte, ako sa mate? dlho sa tu nikto neozval... 🙂

annulinka
12. čer 2012

@kinka555 ahojky rada bych se pridala 🙂 asi tak pred tremi tydny jsme se zacli snazit o druhe mimi tak se ted snazim udrzet a netestovat ;)

kinka555
13. čer 2012

ahoj 🙂 ako stare mas prve? moja dcerka ma 13m a mam pocit ze uz sa podarilo... snazili sme sa cca od januara
@annulinka

annulinka
13. čer 2012

@kinka555 taky 13m 🙂 noo tak to gratuluju , dlečeho soudíš?? Už jsi testovala??. Ja se držím mic šancí tomu nedávám ale mooc bych chtěla být mile překvapená ;) co se týče tulení tak máme s manžou silně nadprůměrný měsíc ;) tak by to třeba i mohlo vyjít .. Jen tedy nevím jestli byla a kdy případně první ovulka .. Ms po porodu byla zatím jen jedna a to až po té co jsem pestala kojit ..

kinka555
13. čer 2012

@annulinka ja som prestala kojit vo februari odvtedy som este normalne kramy nemala, chodim kazdy mesiac na vyvolavacky, minuly tyzden som bola naposledy, robila som si aj test a bol negativny, po vyvolavacke vsak mrcha neprisla tak som si vcera robila dalsi test a uz bol pozitivny, tak som dnes isla k dr. Ta mi sice potvrdila ze mam zväcsenu maternicu ale nic neni zatial vidiet a test moze byt pozitivny aj z tej vyvolavacky tak neviem 😒 buduci tyzden mam prist znovu ak nedojdu kramy... dufam ze nedojdu 😀 😀

annulinka
13. čer 2012

@kinka555 tak budu drzet palec aby to bylo těhu a ne příprava na mrchu ..🙂 v pátek jdu na rozlučku se svobodou kamarádky tak chci zkusit test než tam půjdu .. Abych případnou fazolku neohrozila alkoholovým opojením 🙂

kinka555
13. čer 2012

@annulinka no veru dufam ze to uz bude tehotenstvo lebo mi uz asi zacne hrabat 😅 ... tak si tu rozlucku poriadne uzi 😀 daj potom vediet ako ten tvoj test dopadol

annulinka
13. čer 2012

@kinka555 urcite dam ;)